Obroniłem się - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No, Panie Maćku, od teraz
Możesz
G..o
Robić
I
Nieźle
Ż



Gratulacje!
  
 
Cytat:
2007-03-30 21:30:54, jacekes pisze:
No, Panie Maćku, od teraz Możesz G..o Robić I Nieźle Ż Gratulacje!



No chyba że:
Żebyś
Nie wiem
Ile
Robił
Gówno
Masz


Nie będzie tak źle, damy radę, jakos sie pcha.
Dziękuję koledzy za gratulacje!!!
  
 
No to BRAWO Maćku. Teraz niestety już koniec wygłupów. Teraz trzeba być sztywnym i poważnym, jak na mgr przystało
  
 
Gratulacje! To teraz koniec z "Maćkiem" teraz mówimy "Magistrze Macieju". A zwłaszcza ja...
  
 
Dziękuję dziękuję !!
Ale bardzo Was proszę drodzy koledzy, mówcie mi dalej po imieniu, bez przedrostków
To że muszę sobie pieczatkę zmienić, to jeszcze nic nie znaczy, człek ze mnie nadal ten sam !
  
 
Gratuluję Panie Magazynierze... wróóóóóóóóóć Panie Magistrze
  
 
Gratuluje Maciek. Ja od 27 lutego też posiadam tytuł mgr inż.
  
 
Toma, to ja Tobie również gratuluję
  
 
Gratuluje wam chłopaki MacioBA, Toma ale przyznajcie sama już obrona to śmiech na sali ... przynajmniej u mnie tak było
  
 
Dołączam się do gratulacji - TOMA
  
 
U mnie to trochę inaczej wyglądało, magiel był niesamowity, z 3 pytań zrobiło sie z 50-siąt i qrna nie było litości. Cała impreza trwała ponad godzinę - byłem zaskoczony
  
 
Wkoncu i ja moge dopisac sie do tego watku Po pieciu latach zarywania weekendow i nie tylko dzisiaj zostałem magistrem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Ekonomicznym


[ wiadomość edytowana przez: road_runner dnia 2007-06-12 17:49:22 ]
  
 
Gratuluję.
  
 
no ciąąąąągło się to trochę ale

KP?
  
 
gratuluje kolejnemu mgr-kowi będzie się miło wspominało sesje... oj będzie
  
 
No wreszcie będziesz się pojawiał regularnie na spotach a nie cały czas zakuwanie i zakuwanie

GRATULUJĘ JUREK
  
 
Pgratulować
  
 
Gratulki Jurek
  
 
Gratulacje!
  
 
Gratuluje i Ja teraz juz nie bedziesz mial sie czym zaslaniac jak beda jakies wypady