Obroniłem się - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moje obrony były już dość dawno ale Dziś obroniła się moja córka. Jestem więc ojcem pani magister ekonomii.
  
 
No to Jerry serdeczne gratulacje!!
  
 
To i ja się przypucuję, troche po fakcie już jest, ale tak się po tym wyluzowałem, że aż zapomniałem.

Po 9 semestrach nauki (a następnie roku ociągania się z napisaniem Pracy Dyplomowej), dnia 21-06-2007 obroniłem dyplom INŻYNIERA na Politechnice Lubelskiej, wydział Elektrotechniki i Informatyki. Temat pracy: "Czujniki pomiarowe z wyjściem częstotliwościowym".
Myślałem, że dam sobie już luz, ale chyba na magisterkę jeszcze pójdę.
  
 
Gratuluję, pociągnij od razu bo moja starsza córka jak sobie przerwę zrobiła tak została po licencjackich. Inżynier to i tak brzmi nieźle ale dorób jeszcze "magazyniera".
  
 
Cytat:
2007-06-26 09:46:48, Janusz_K pisze:
Myślałem, że dam sobie już luz, ale chyba na magisterkę jeszcze pójdę.



gratuluje i słuszna decyzja....

zrobisz mgr pójdziesz na studia podyplomowe.... tak jak ja gadałem że po mgr koniec... 2 lata nie minęły a się zapisałem od października na studia podyplomowe
  
 
Gratulacje dla córki Jerrego i dla Janusza

Zasilacie grupę wykształciuchów w tej smiesznej IV RP
  
 
ja się broniłem w III RP więc mogą moje dokonania na studiach zlustrować, zweryfikować i uznać, że stałem po drugiej stronie
  
 
Cytat:
2007-06-27 08:47:10, GDA pisze:
Gratulacje dla córki Jerrego i dla Janusza Zasilacie grupę wykształciuchów w tej smiesznej IV RP



Gadzie nie masz racji, wykształciuchy to ci co swoją wiedzę czerpią z Gównianej Wybiórczej i radia TłokFM. W większości to ludzie bardzo ograniczeni zarówno w wiedzy jak i poglądach. Do wg ich zdaniem zaszczytu bycia wykształciuchem należy posiadać tytuł naukowy, być lesbą albo gejem ewentualnie być komuchem bo kwacha też mają za wykształciucha. Wykształciuch to jest mentalność a nie tytuł .

Polska potrzebuje jak najwięcej ludzi wykształconych a jak naj mniej wykształciuchów dlatego szacunek dla tych co chcą być inżynierami, ekonomistami, informatykami itp.

Putekm mam nadzieję że nie broniłeś się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR mnie oszołomy mówią czasem że komuna "dała mi wykształcenie, mieszkanie itp" a prawda jest taka że komuna łaskawie pozwoliła mi się uczyć bo mogła mnie przecież zamordować albo wysłać na białe niedźwiedzie.

Kiedyś opowiadali jak mały chłopczyk podglądał golącego się Stalina a on chlasnął chłopca pędzlem do golenia z pianą po oczach, na to czekista mówi do płaczącego chłopca: "widzisz jaki dobry jest wujaszek Stalin? Mógł chlasnąć brzytwą"
  
 
Jerry niestety nie masz racji - "wykształciuch" to każdy posiadacz wykształcenia nie zgadzający się w poglądach z PiSem. Niezależnie od tego co czyta, itd.. I Tyle Z tego co piszesz wynika to, że i Kaczka J i Ziobro też są wykształciuchami.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-06-27 11:20:50 ]
  
 
Cytat:
JerryP:
Polska potrzebuje jak najwięcej ludzi wykształconych a jak naj mniej wykształciuchów dlatego szacunek dla tych co chcą być inżynierami, ekonomistami, informatykami itp.


Może i Polska ich potrzebuje, ale nie szanuje tych co już są.
Koot
JerryP
  
 
Cytat:
2007-06-27 11:08:08, JerryP pisze:
Gadzie nie masz racji, wykształciuchy to ci co swoją wiedzę czerpią z Gównianej Wybiórczej i radia TłokFM.


Jakie szczęście że należę właśnie do nich

A jak nazywają się ci którzy swą wiedzę czerpią z Naszego Dziennika i Radio MaTwarz
  
 
Cytat:
GDA:
A jak nazywają się ci którzy swą wiedzę czerpią z Naszego Dziennika i Radio MaTwarz


Jedyni Prawdziwi Polacy
  
 
moją wypowiedź do wątku JerryP przenoszę >> TUTAJ<< bo w tym wątku chwalimy się magazynierami... a nie poglądami
  
 
Mam zaszczyt zakomunikować, iż dziś dołączyłem elyty magazynierów polskich
  
 
Jak masz jeszcze do tego glejt na sztaplarke, to jest robota w Gdańsku na Szadułkach
A magazyn tam maja zaaaaaaaaaaajebisty.

A na serio, to gratulki.
  
 
Gratulacje - mam nadzieję, żę opiłeś !!
  
 
Dzięki, rzecz jasna opiłem, ale już przystopowałem, bo jutro muszę jeździć.