Prędkościomierz - pytanie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Założe mój pierwszy wątek na waszym forum! Nie obrazicie się? Ale do rzeczy. Mój prędkościomierz nie działa. Ślimak naprawiałem z 10 razy. W zegarze wszystko OK, linka też OK. Mam pytanie bo mam pomysł jak temu zapobiec.

Trybik idący do skrzyni(metalowy) nie miał zabezpieczenia. Zrobiłem i znów wyleciał. Chce teraz zrobić pożądny ale tu problem. Czy ten wałek na ktorym siedzi ten tryb można przewiercić. I jeszcze jedno. Czy tem plastykowe trybiki(w ślimaku) można wybić tak żeby nie pękły. Można dostać takiego rozmiaru ale metalowe.
  
 
Sądząc po ilości odpowiedzi chyba musisz jaśniej opisać sytację
  
 
Cytat:
2004-06-27 19:40:09, car pisze:
Witam!

Założe mój pierwszy wątek na waszym forum! Nie obrazicie się? Ale do rzeczy. Mój prędkościomierz nie działa. Ślimak naprawiałem z 10 razy. W zegarze wszystko OK, linka też OK. Mam pytanie bo mam pomysł jak temu zapobiec.

Trybik idący do skrzyni(metalowy) nie miał zabezpieczenia. Zrobiłem i znów wyleciał. Chce teraz zrobić pożądny ale tu problem. Czy ten wałek na ktorym siedzi ten tryb można przewiercić. I jeszcze jedno. Czy tem plastykowe trybiki(w ślimaku) można wybić tak żeby nie pękły. Można dostać takiego rozmiaru ale metalowe.


Trybik idący do skrzyni(metalowy) nie miał zabezpieczenia. Zrobiłem i znów wyleciał. Chce teraz zrobić pożądny ale tu problem. Czy ten wałek na ktorym siedzi ten tryb można przewiercić. I jeszcze jedno. Czy tem plastykowe trybiki(w ślimaku) można wybić tak żeby nie pękły. Linka nie powinna być winna ale czy trybik idący do skrzyni(METALOWY) ten co jest złączony w skrzyni BIEGÓW z trybem od wału napędowego.
Chodzi o ten napęd od prędkościomierza !!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
a nie prosciej na szrocie kupic za 10pln trybik??
  
 
to ja sie podlącze, wiem że to nie giełda ale moze ktoś ma napęd linki prędkościomierza z 16!!! zebami , bo jakos nie moge dostać
dzięki za odp.
też uważam ze lepiej nabyć napęd -kosztuje u mnie 15zł jak sie z tym bawić!!
  
 
też tak myślę