Nowe forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w związku z tym że po zarejestrowaniu na nowym forum dalej nie mogę tam nic pisać to moje sugestie:


1. Moderatorzy
modami forum np Yarisa powinny być osoby które posiadają takie auto. ilość modów powinno się ograniczyć do max 2 osób. wiadomo że im więcej modów tym więcej bałaganu.

2. Towarzyskie, kółka i śmieszne polączyć w jeden temat
3. dołożyć dział tuning
4 dołożyć dział sprawy klubowe

  
 
Cytat:
2004-06-22 15:35:33, rogacek pisze:
w związku z tym że po zarejestrowaniu na nowym forum dalej nie mogę tam nic pisać to moje sugestie:


1. Moderatorzy
modami forum np Yarisa powinny być osoby które posiadają takie auto. ilość modów powinno się ograniczyć do max 2 osób. wiadomo że im więcej modów tym więcej bałaganu.

2. Towarzyskie, kółka i śmieszne polączyć w jeden temat
3. dołożyć dział tuning
4 dołożyć dział sprawy klubowe





Nie możesz się zalogować ponieważ już na początku złamałes regulamin forum i założyłes dwa nicki.... Musisz się jeszcze raz poprawnie zarejestrować (tym razem to tylko ostrzeżenie)
Ad 1) Modaratorami na forum są w tej chwili 3 nieprzypadkowo wybrane osoby i zajmują się załym forum
Ad 2) Jeśli nie chcesz ogladac tej kategorii to wystarczy ją ukryć
Ad 3) Pomyslimy
Ad 4) Sa ale dostępne tylko dla klubowiczów
  
 
ciezko bedzie odnalezc sie w nowej rzeczywistości
Ci są klubowiczami na tym forum nie są klubowiczami na tamtym do puki nie wyslą formularza zgloszeniowego.
mam pytanie kto to jest zarząd?
  
 
Cytat:
2004-06-22 17:00:28, Yaryś pisze:
ciezko bedzie odnalezc sie w nowej rzeczywistości
Ci są klubowiczami na tym forum nie są klubowiczami na tamtym do puki nie wyslą formularza zgloszeniowego.
mam pytanie kto to jest zarząd?



Zarząd to grupa osób która bedzie odpowiedzialna za klub i wszystkie jego działania.

Zapomniełes jeszcze że po rejestracji jako stowarzyszenia wniosą składkę człoknowską
  
 
ja tam sie zarejestrowac nie moge lipa
  
 
Macie maila na strnie do admina forum. Jak sie nie można zalogować to wysyłajcie maila do gościa albo walcie do kogoś na GG i pomożemy.
Forum jest nowe wiec błedy mogą sie zdarzyć.

klubowiczami bedą wszyscy kto bedzie tylko chciał. Niestety musimy dopełnić pewnych formalności z tąd ten formularz do wypisania i wysłania. Niestety biurokracja musi być

Nie bedzie natomiast tolerowane łamanie regulaminu w zadnym jego punkcie!! Klimat jaki panuje na motonews zostanie zachowany jaki swoboda wypowiedzi.
  
 
z kim mam sie skontaktowac aby wyrazic chec bycia modem na nowym forum prawo i ubezpieczenia gdyz jako osoba zajmujaca sie na codzien tymi tematami moglbym byc na nim bardzo pomocny poruszalem juz kiedys ten temat sprawa
  
 
Do kogo i w jakiej formie mam wysyłać zgłoszenie ????????
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:01:24, bisua pisze:
z kim mam sie skontaktowac aby wyrazic chec bycia modem na nowym forum prawo i ubezpieczenia gdyz jako osoba zajmujaca sie na codzien tymi tematami moglbym byc na nim bardzo pomocny poruszalem juz kiedys ten temat sprawa


Załatwione
Forum jest twoje gGRATULACJE
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:10:35, Jackal pisze:
Do kogo i w jakiej formie mam wysyłać zgłoszenie ????????


Wszystko masz napisane na nowym forum w ogłoszeniu

Ogłoszenie
Informujemy, że jako TKP złożyliśmy dokumenty do Krajowego Rejestru Sądowego w celu oficjalnego zarejestrowania klubu jako Stowarzyszenia. Do momentu pozytywnego rozpatrzenia sprawy nie możemy zgodnie z zasadami prawnymi przyjmować nowych członków klubu. Aby uniknąć powyższej sytuacji chcemy wprowadzić etap przejściowy mianowicie osoby zainteresowane przystąpieniem do klubu po rejestracji na forum proszone o wypełnienie poniższego formularza i przesłania go drogą pocztową do:

Rafath Khan
ul. Chełmska 18b/59
Warszawa 00-725

Po pozytywnym rozpatrzeniu ich kandydatury przez Zarząd dostaną one czasowy dostęp do części klubowej a po zarejestrowaniu Stowarzyszenia będą miały miesiąc na uzupełnienie składki klubowej. Po tym czasie osoby, które nie wywiążą się z w/w obowiązku utracą dostęp do części klubowej forum i części klubowej strony. Niestety jesteśmy zmuszeni do ograniczenia dostępu do tych forów dla bezpieczeństwa klubowiczów i ich pojazdów.

O dalszych postępach w rejestracji będziemy informować na bieżąco.


  
 
pytanie w o jakich kwotach rozmawiamy jesli chodzi o skladke?
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:19:46, Iceman pisze:
Cytat:
2004-06-22 18:01:24, bisua pisze:
z kim mam sie skontaktowac aby wyrazic chec bycia modem na nowym forum prawo i ubezpieczenia gdyz jako osoba zajmujaca sie na codzien tymi tematami moglbym byc na nim bardzo pomocny poruszalem juz kiedys ten temat sprawa


Załatwione
Forum jest twoje gGRATULACJE



co mam zrobić aby je otrzymać poza wyslaniem zgłoszenia zeby przystapic do klubu
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:39:02, bisua pisze:
co mam zrobić aby je otrzymać poza wyslaniem zgłoszenia zeby przystapic do klubu



Forum już dostałeś tylko musimy domówić czy moderujesz je sam czy z naszymi stałymi Modami

Yaryś składka jeszcze nie ustalona ale myślę że w tym roku bedzie to kwota rzędu 50 PLN
  
 
Straszna formalność. Można się tego było spodziewać, jednak taka forma zgłoszenia, rozpatrywanie przez Zarząd, ponowna ostateczna rejestracja, ujawnianie danych i opłaty, to już .... hmmm
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:42:33, Jackal pisze:
Straszna formalność. Można się tego było spodziewać, jednak taka forma zgłoszenia, rozpatrywanie przez Zarząd, ponowna ostateczna rejestracja, ujawnianie danych i opłaty, to już .... hmmm



Jackal takie są wymogi prawa polskiego...
  
 
50zeta to troche sporawo chyba sie ludzie zgodza jesli bedziemy mieli 200 klubowiczow (zapisanych tu) to na co przepraszam te 10tys PLN idzie?
  
 
Cytat:
2004-06-22 18:59:50, Yaryś pisze:
50zeta to troche sporawo chyba sie ludzie zgodza jesli bedziemy mieli 200 klubowiczow (zapisanych tu) to na co przepraszam te 10tys PLN idzie?


1) jest to suma czysto chipotetyczna i bedzie zależała od tego ile osób w ciągu tego miesiąca zapisze sie do klubu
2) na co pójda pieniąze zdecydują klubowicze jak również klubowicze bedą mieli wgląd do wydatków. O tym też jest mowa w statusie
3) Domena,serwer.. i cała reszta też kosztuje
4) 50 zł na 12 miesiecy to 4zł z kawałkiem na miesiąc nie rozsmieszaj mnie
5) jak byś poczytał statut to byś wiedział ze nikt z zarządu z tego nic nie ma i jak narazie to my wyłożyliśmy kase na rejestracjeskrome 1500 zł
Wiec może najpierw poczekaj az sprawa sie ruszy a potem dopiero wyciągaj wnioski i krytykuj.
  
 
W niektórych klubach mają składki i po 100 zł na rok i nikt nie płakał...
  
 
Popieram Iceman'a Kwota składki jest śmieszna. A poza tym ta cała biurokracja, może i uciążliwa oznacza jednak coś bardzo ważnego - legalność. To bardzo dużo daje. Nie będę wymieniał wszystkich fruktów rejestracji Klubu, ale możecie mi wierzyć na słowo.

Szkoda, ze opuszczacie Motonews. Powodzenia w działalności nowego forum TKP.
  
 
Wilku ja mam nadzieje szybko cie u nas zobaczyć !!