Nowe forum - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Góral, sorki.
  
 
Ludziska! O co wam chodzi? O te 50 zł czy moze o to ze trzeba przejść na inne Forum TKP, bo to będzie zamknięte...

Było to Forum teraz jest inne i jak ktos chce byc w TKP to niech się przenosi jak nie chcę to trudno - no bo jak inaczej...po co ta cała dyskusja...czy tu same sępy siedzą...czy powazni ludzie...

Było tylko Forum i niby klub - teraz będzie Nowe Forum i prawdziwy zarejestrowany Klub TKP...było mineło i tak musi byc musimy sie rozwiajac, a nie stac w miejscu jak zbiorowisko tłumoków czytając wasze wypowiedzi - chciał bym delegowac was do Brukseli - ciekaw jestem jak bys cie tam nawijali, bo na Forum to kazdy ma gębe otwartą, a na zywo w realu nikt nic nie chce robic.. i ze ktos podjąl decyzje i zrobił krok na przód was bulwersuje wydaje mi sie absurdalnyą rzeczą..

A stwierdzenia typu - chcę to forum bo tamto mi się nie podoba - jest dziecinne i beznadziejne..podoba się czy nie - TAK MUSI BYĆ i nic juz na to nie poradzicie - w miejscu stać nie będziemy!!!!!!! bo pięc dych na wachę wam zabraknie - smieszne i irytujące - poprostu do d...y

Przemyslcie to i do zobaczenia na Nowym Forum TKP

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Ludziska! O co wam chodzi? O te 50 zł czy moze o to ze trzeba przejść na inne Forum TKP, bo to będzie zamknięte...





niektórym chodzi o coś innego niż 50 zetów i inne forum. ale sam musisz do tego dojść i to forum póki co nie zostanie zamknięte.
nie wszyscy są z wawy, nie wszyscy chcą jeździć do wilgi, nie wszyscy chcą szukac życiowych partnerów w klubie. niektórzy szukają po prostu informacji o samochodach. nie interesuje ich że ktoś tam ma okres lub jest w ciąży.
  
 
Cytat:
2004-06-24 00:10:02, Nikolas21 pisze:
Ludziska! O co wam chodzi? O te 50 zł czy moze o to ze trzeba przejść na inne Forum TKP, bo to będzie zamknięte...



Wiesz Tak tu chodzi o władze - ale o to co sie nigdy nie zmienia i nawet nie poinformuje - "władza robta co chceta, co kiedys kasowala a teraz wszystkich wypie!@#la - władza co władza cche pozostac i nie daje dojsc do głosu innym (nie do władzy tylko Głosu). Innymi słowy - napierw mowicie A no to i trzeba powiedziec B a nie od razu przesc do Z - niech to sobie GTW zapamieta - bo wszyscy co na nowym TKP sie rejestruje to niech nie licza ze tam tak zostanie
  
 
chodzi tez o to, ze nie wszyscy chca aby ich kasa poszla potem np. na wynajecie toru wyscigowego dla malych chlopcow bawiacych sie w rajdowców swoimi rodzinnymi furami badź wózkami na zakupy itd...
a tak w ogole to kto jest w zarządzie? czy czasy partyjnych samozwancow, lub potajemych wyborów nie minely przypadkiem?
  
 
Cytat:
2004-06-24 00:17:14, rogacek pisze:
Cytat:
Ludziska! O co wam chodzi? O te 50 zł czy moze o to ze trzeba przejść na inne Forum TKP, bo to będzie zamknięte...





niektórym chodzi o coś innego niż 50 zetów i inne forum. ale sam musisz do tego dojść i to forum póki co nie zostanie zamknięte.
nie wszyscy są z wawy, nie wszyscy chcą jeździć do wilgi, nie wszyscy chcą szukac życiowych partnerów w klubie. niektórzy szukają po prostu informacji o samochodach. nie interesuje ich że ktoś tam ma okres lub jest w ciąży.



I to wszystko znajdzie w naszym Nowym Forum TKP - panie "moderatorku"

A z okresem to nie przesadzaj
Bądzmy powazni
  
 
widzę że niektórym lekko odbija. w takim razie blokuję. zostają tylko wątki techniczne i motoryzacyjne.
  
 
Cytat:
rogacek Wysłany: 2004-06-24 00:17:14
Cytat:
----------------------------------------------
Ludziska! O co wam chodzi? O te 50 zł czy moze o to ze trzeba przejść na inne Forum TKP, bo to będzie zamknięte...
----------------------------------------------
niektórym chodzi o coś innego niż 50 zetów i inne forum. ale sam musisz do tego dojść i to forum póki co nie zostanie zamknięte.
nie wszyscy są z wawy, nie wszyscy chcą jeździć do wilgi, nie wszyscy chcą szukac życiowych partnerów w klubie. niektórzy szukają po prostu informacji o samochodach. nie interesuje ich że ktoś tam ma okres lub jest w ciąży.


Rogacek na prezydenta


Poza kasą i przeprowadzką i poza tym o czym pisał Rogacek pozostaje jeszcze jednak kwestia:
skoro tylko zmieniliśmy stronę i takie tam... to dlaczego ja i od groma innych nie jest już klubowiczami Dla mnie to wygląda tak że ktoś zrobił jakieś zmiany i OLAŁ kilkuset klubowiczy...
Ja już się raz zapisałem do TKP więc po co mam to robić kolejny raz