Nowe forum - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-22 19:34:56, Iceman pisze:
Wilku ja mam nadzieje szybko cie u nas zobaczyć !!



Ale nie macie tam jeszcze chyba statusu sympatyka
  
 
Wilk dobrze mówi, sam miałem na początku pewne obiekcje ale uważam że warto przejść tę całą biurokrację aby cieszyć się przede wszystkim nowymi możliwościami klubu jako pełnoprawnego i legalnego stowarzyszenia, drugim plusem jest to że do klubu nie trafi żadna przypadkowa osoba a każdy kto będzie chciał przystąpić zmuszony będzie do ujawnienia swoich danych osobowych
  
 
A ja powiem krótko ... wszystko było rozpatrywane przez długi okres i nie ma nacelu przynieść nikomu krzywdy a wręcz przeciwnie... trzeba poprostu na to spojzec z dobrej tego strony ...


Ehhh Motonews... napewno bede tu pisał ... od tego się wszystko zaczeło .... Daemon dał mi forum i pomagał w załozeniu klubu za co Dziekuje
  
 
ja założyłem jedno konto, drugie założył brat. ale skoro nie mozna to trudno. po za tym osoba która nie ma lub nie miała cariny nie powinna być modem na forum związanym z tym modelem. póki się to nie zmieni ja tam nie mam zamiaru pisać. papa

[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2004-06-22 20:42:14 ]
  
 
Cytat:
2004-06-22 20:39:33, rogacek pisze:
ja założyłem jedno konto, drugie założył brat. ale skoro nie mozna to trudno. po za tym osoba która nie ma lub nie miała cariny nie powinna być modem na forum związanym z tym modelem. póki się to nie zmieni ja tam nie mam zamiaru pisać. papa

[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2004-06-22 20:42:14 ]



Można ale zapomnieliście obaj podać imion i nazwisk pozatym napisałem do ciebie na gg aby się upewnić niestety brak odpowiedzi z twojej strony zmusił mnie do skasowania obu logów. Jeżeli były by dane które są wymagane do weryfikacji nie było by problemu i oba konta by istniały. A jeżeli mam 2 podobne maile na 2 różne loginy staje się to podejrzane. Jeżeli obraziłęm ciebie za skasowanie logów sory ale jeżeli nie podajesz danych to nie miej doi mnie pretensji.
  
 
ale były podane 2 różne emaile. a ja nigdy nie podaję nazwiska prawdziwego. a często na forum lub na czacie pojawiamy się pod ksywą najwyższego

dla mnie forum to tylko toyoty. nie zabardzo się interesuję ślubami, urodzinami, kto ma jakie problemy z życiem. mnie interesuja tylko sprawy techniczne i osobiste spotkania z klubowiczmi. wtedy to mogę rozmawiac na każdy temat. żaden klub z wiązany z motoryzacją który będzie ewoluował w stronę klubu towarzyskiego szybko zmieni się w ......... ( sam oncezurowałem ). na razie widzę że sprawy towarzyskie biorą górę nad samochodami. no trudno. ale to nie dlamnie
  
 
Ja stosuję wiele mailów taki po prostu zawód jedna skrzynka na spam inna szkolna inna w pracy i nie wiem czy to twój czy twojgo brata szczególnie że podobieństwo jest w nich. Jak już pisałem chciałem to z tobą wyjaśnić dlatego zdobyłem twój nr gg. Ale niestety nie odpowiedziałeś. Jeżeli nie masz ochcoty na inne tematy to na nowym forum można zignorować je i zostawić sobie tylko interesujące ciebie kategorie. A co do danych są one tylko i wyłącznie dla administratora nkt inny ich nie widzi. I służą do weryfikacji. Więc jeżeli będziesz miał ochotę to zaloguj się i napisz do mnie na gg i wtedy ciebie szbko dołożę. 626040
  
 
sorki ale ja nie miałem żadnej informacji od ciebie. po za tym nie mam gg. używam innych komunikatorów. i jeśłi nie byłeś na mojej liście kontaktowej to mozliwe że nie dostałem żadnej informacji
  
 
Był w profilu tak więc nie wiedziałem czego stosjesz.
  
 
Czesc!
Moze ja wyjde z taka propozycja - otoz ze probowalem sie rejestrowac na nowym forum (dzisiaj kolo 14:00) i nic to nie dalo - postanowilem poszukac starego forum. I jak widze nadal duzo osob tu uczescza - wynikiem czego mozna stwerdzic ze jednak prawie wszyscy sa za tym aby ten caly bajzel pozostawic tez i tutaj. Jednak przejdzmy do meritum sprawy - Przeczytalem watek Gosiek'a ze zamierzacie zamknac to forum. Ja sie zapytam dlaczego? Czy nie mozna go zostawic? Pod kuratela osob innych niz na nowym forum? W zwiazku z klopotliwym ponowym sie rejestrowaniem i innymi duperelkami wnioskuje o pozostawienie foruma na motonews.pl w spokoju oraz oddanie go w kierownictwo tzw grupie NGTTW (Nowej Grupie Też Trzymajacej Władzie) - co wy na to?
  
 
widocznie też komuś jest nie na rękę twoja obecność na nowym idealnym forum dla GTW.
  
 
Cytat:
2004-06-22 22:21:39, El_Chueco pisze:
Czesc!
Moze ja wyjde z taka propozycja - otoz ze probowalem sie rejestrowac na nowym forum (dzisiaj kolo 14:00) i nic to nie dalo - postanowilem poszukac starego forum. I jak widze nadal duzo osob tu uczescza - wynikiem czego mozna stwerdzic ze jednak prawie wszyscy sa za tym aby ten caly bajzel pozostawic tez i tutaj. Jednak przejdzmy do meritum sprawy - Przeczytalem watek Gosiek'a ze zamierzacie zamknac to forum. Ja sie zapytam dlaczego? Czy nie mozna go zostawic? Pod kuratela osob innych niz na nowym forum? W zwiazku z klopotliwym ponowym sie rejestrowaniem i innymi duperelkami wnioskuje o pozostawienie foruma na motonews.pl w spokoju oraz oddanie go w kierownictwo tzw grupie NGTTW (Nowej Grupie Też Trzymajacej Władzie) - co wy na to?



Ciekawe bo po 16 zostałeś aktywowany na nowym forum...

Co do drugiej sprawy Forum na motonews powstało na wniosek Ambrożego na potrzeby Toyota Klub - więc skoro Toyota Klub zmienia forum to stare ulegnie dezaktywacji.
  
 
No dobra, to trzeba się przepisać! Właśnie mam otwartą tą nową stronę!!! Rany ile tego do wypełniania = cyrograf
Dobra śmieję się " banicja " hehe...

50-. zapłacę.
A reszta wyjdzie w "praniu"
No to trzeba się szybko zalogować bo ktoś może mi ukradnie nicka
  
 
Co wrzuciliście CAMRY w dziale pozostałe
  
 


A tak w ogóle to spróbuję przejść przez rejestrację, tylko kiedy wysłać 50 PLN
  
 
pewnie przedyskutowaliscie juz 1000x, ale pozwole sie wtracic, bo uwazam ze organizacja klubu ze skladkami, prezesami, zarzadami itd. to najlepsza rzecz jaka mozna zrobic dla zabicia spontanu, ale to tylko moje zdanie, mam nadzieje ze nie poklocicie sie od razu o pieniadze. powodzenia!
  
 
Cytat:
2004-06-23 01:08:23, steele pisze:
pewnie przedyskutowaliscie juz 1000x, ale pozwole sie wtracic, bo uwazam ze organizacja klubu ze skladkami, prezesami, zarzadami itd. to najlepsza rzecz jaka mozna zrobic dla zabicia spontanu, ale to tylko moje zdanie, mam nadzieje ze nie poklocicie sie od razu o pieniadze. powodzenia!



A nie sądzisz ze najwyzszy czas zalegalizować Klub?? A bez wyzej wymienionych przez Ciebie rzeczy się nie obejdzie - taka jest rzeczywistośc, a kasa ze składek bedzie szła tylko na sprawy klubowe (czyli na klubowiczy) i będzie do wglądu

Więc powodzenie nam sie przyda
  
 
spoko, to przeciez wasz klub i robicie co chcecie. dla mnie legalizacja klubu nie zmienia nic dla przecietnego klubowicza, jezeli chodzi o zarzad to juz inna sprawa . nie chodzi mi bron boze o wprowadzanie jakiegos fermentu, tylko po prostu takie jest moje zdanie .
no i szkoda ze was tu nie bedzie, jakos fajnie mi sie was czytalo i wtracalo czasem

[ wiadomość edytowana przez: steele dnia 2004-06-23 01:38:43 ]
  
 
  
 
A kiedy planujecie zamknac stare forum? Czy to oznacza ze ono w ogole zniknie, czy tez bedzie funkcjonowalo jako archiwum? W koncu kawalek wiedzy ludzie napisali....