P.S.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dziś podobno to forum ma przestać działać więc kilka słów refleksji

moja droga na to forum była długa. wpierw szukałem informacji o mojej carinie i tak trafiłem na na stronę o toyocie na hodze. wtedy zbudowałem swoją stronę i rozpocząłem poszukiwania ludzi którzy też użytkują toyoty i wtedy przypadkowo trafiłem na motonews. spotkałem tu sporo osób których wiedza i zamiłowanie do toyoty sprawiło że włączyłem się w życie tego klubu. zawsze można tu było dowiedzieć się czegoś ciekawego o naszych furkach. Niestety z czasem główną rolę na forum przejeły osoby które szukały tu tylko kontaktów towarzyskich. forum momentami zaczynało przypominać hydepark.

Mam nadzieję że na nowym forum tego nie będzie i zawsze auta będą na pierwszym planie. czego wam wszystkim życzę
rogacek
  
 
Właśnie dlatego powstaje nowe forum alby HP było w odpowiednich kategoriach a informacje o samochodach w innych. Takie jest założenie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zawsze będziesz mile widziany na nowym forum chociażby jako gość który dzieli się wiedzą którą już posiada o samochodach. Forum musi być giętkie bo nie każdy jest tylko zapatrzony w samochód są ludzie któży po prostu chcą pogadać
  
 
A gdzie jest "NOWE FORUM"???