Kto chce by stare forum pozostało

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi o nasz archiwum techniczne. szkoda tylu informacji


stare forum
  
 
Forum techniczne jest zgrane i będzie z niego FAQ co było tłumaczone już wiele razy na forum nowym. Tak więc dane techniczne nie zginą po prostu trzeba je obrobić.
  
 
oczywiscie ze chce. Mam ALERGIE na rozne stowarzyszenia. A skladki to wogole nie do przyjecia.
  
 
janoop - nie rob sobie z tego wlasnej wlasnosci - to jest dorobek wszystkich i tak jak DAEMON powiedzial (chyba dobrze pisze) stare forum pozostanie. Ja jestem ZA zeby CALE STARE FORUM TKP POZOSTALO
  
 
Popieram! Również mam alergię na stowarzyszenia, do których jestem przymuszany. Niestety, ale zaczęło mi to wyglądać na Towarzystwo Wzajemnej Adoracji...
Co z tymi, którzy nie mogli lub nie chcieli być w Wildze? Nieobecni nie mają racji, ale uważam, że trochę to nie w porządku w stosunku do rzeszy ludzi zainteresowanych tematyką Toyoty.
Decyzję o rejestracji Stowarzyszenia, składkach, itp uważam raczej za błędną, aczkolwiek z uwagą będę obserwować nowe forum i działania jego założycieli. Tymczasem jednak nie zamierzam wypełniać deklaracji i płacić składek.
Ze strony www dla pasjonatów swojego auta zrobiliście farsę.Brak spontanu widać też po ilości odwiedzających nowe forum.Mimo wszystko szczerze życzę powodzenia, mając nadzieję, że dalsze działania jednak troszkę samozwańczego Zarządu TKP pozwolą mi na zmianę zdania.
Pozdrawiam wszystkich, ale pozostaję tutaj. ::

PS. Co do forum technicznego, to oczywiście że jestem za pozostawieniem go tutaj - praktycznie tylko jego zawartość mnie interesuje.

PS1. Oczywiście moje powyższe "żale" kieruję do jedynego słusznego kierownictwa Klubu.Mam nadzieję, że nie karzecie nam oddawać podkładek i zrywać nalepek???

[ wiadomość edytowana przez: jaari dnia 2004-06-24 13:17:36 ]

[ wiadomość edytowana przez: jaari dnia 2004-06-24 13:29:08 ]
  
 
zgadzam się z El.
poza tym jak przenieślibyście tematy i nasze wypowiedzi to jak by wyglądały np moje wypowiedzi?? Było by napisane że alan03 coś tam naskrobał ale nigdy go nie było na nowej stronie, nie mam tam swojego profilu. A duchem to ja nie jestem. Świadczy o tym moja obecność na starym poczciwym forum TOYOTY.

Bardzo często przewija się temat składek klubowych. Składki mogły być wprowadzone już dawno temu... ale na pewno nie na takie rzeczy tylu: wynajęcie toru, zwrócenie kasy za założenie stowarzyszenia (bo nie wierzę że Ci co je założyli tak po prostu zapomną o tej kasie).
  
 
Witam, ja przegladam to forum zaledwie od jakiegos tygodnia, mimo ze zarejestrowalem sie dosc dawno, ale tak wyszlo,a tu prawie na dziendobry sie dowiduje ze go nie bedzie, bedzie lepsze i do tego w zamian za skladke bede mogl sie nazywac 'czlonkiem' co tez nie do konca mi sie podoba, wiec chyba, o ile to forum zostanie skasowane, bede musial poszukac jakiegos innego, chyba ze to powstajace ma monopol w kwestii toyoty w necie.

Pozdrawiam.

P.S. Jako osoba 'swieza' pewnie nie powinienem sie wymadrzac, ale moze juz wiecej nie bede mial okazji biorac pod uwage zapowiadane zmiany...

P.S. 2 Oczywiscie jestem za tym zeby to forum zostalo

[ wiadomość edytowana przez: karol777 dnia 2004-06-24 13:31:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: karol777 dnia 2004-06-24 13:44:26 ]
  
 
Cytat:
2004-06-23 09:53:25, janooop pisze:
Forum techniczne jest zgrane i będzie z niego FAQ co było tłumaczone już wiele razy na forum nowym. Tak więc dane techniczne nie zginą po prostu trzeba je obrobić.


Powinniście wszystko pozostawić na starym forum. Te posty nie są prywatna własnością grupy zakładającej nowy klub ale własnością ich autorów.
Wygląda mi to na likwidacje konkurencji.
  
 
Ja zostaję na starym... Zwłaszcza jak zostałem wyrzucony z TKP bez nawet najmniejszej informacji o zachodzacych zmianach... W Wildze być nie mogłem z powodu notorycznego braku czasu więc mocno się dzisiaj zdziwiłem jak się doczytałem
Rozumiem, że stowarzyszenie ma większą siłę przebicia. Rozumiem, że żeby czerpać korzyści ze stowarzyszenia też trzeba je wspierać (choćby finansowo). Nie rozumiem jednak dlaczego twórcy stowarzyszenia nie przewidzieli miejsca dla osób które chcą się dzielić swoimi doświadczeniami ze swoimi Toyotami w miłym, rozumiejącym gronie bez konieczności płacenia składek, ale i bez przywilejów z tego wynikających i mając poczucie symbolicznej przynależność do klubu.
  
 
Cytat:
2004-06-24 13:54:59, michrat pisze:
Ja zostaję na starym... Zwłaszcza jak zostałem wyrzucony z TKP bez nawet najmniejszej informacji o zachodzacych zmianach... W Wildze być nie mogłem z powodu notorycznego braku czasu więc mocno się dzisiaj zdziwiłem jak się doczytałem
Rozumiem, że stowarzyszenie ma większą siłę przebicia. Rozumiem, że żeby czerpać korzyści ze stowarzyszenia też trzeba je wspierać (choćby finansowo). Nie rozumiem jednak dlaczego twórcy stowarzyszenia nie przewidzieli miejsca dla osób które chcą się dzielić swoimi doświadczeniami ze swoimi Toyotami w miłym, rozumiejącym gronie bez konieczności płacenia składek, ale i bez przywilejów z tego wynikających i mając poczucie symbolicznej przynależność do klubu.



Czy nikt tu już nic nie czyta....

Na nowym forum można sie udzielać bez należenia do klubu -
Z ograniczeniami oczywiście (brak dostępu do forum klubowego).

Stare Forum przynależało do Toyota Klub Polaka i skoro założyciel klubu postanowił je przenieść nie ma powodu aby informacje Klubowe, Zloty czy Towarzyskie pozostawały gdzie indziej....

A i cała sprawa nie zaczeła się w Wildze a się ciągnęła od ponad roku
Pozatym wszystkie te kategorie (poza klubowymi) usunął DEAMON - Administrator motonewsa

[ wiadomość edytowana przez: gosiek dnia 2004-06-24 14:09:03 ]
  
 
Cytat:
2004-06-24 14:00:41, gosiek pisze:
Stare Forum przynależało do Toyota Klub Polaka i skoro założyciel klubu postanowił je przenieść nie ma powodu aby informacje Klubowe, Zloty czy Towarzyskie pozostawały gdzie indziej....



Nikt nie ma pretensji (ok, ja nie mam) do Prezesa vel Ambrożego, że przeniósł forum z jednego serwera na inny, jednak proszę zwrócić uwagę na:

1. TKP dawno już przekroczył ilością członków skromne grono, w którym decyzje zapadają jednoosobowo. Obecną sytuację można odebrać jak ciche wyjście po angielsku ze swoimi zabawkami.

2. Klub "należy" w pewnym sensie do wszystkich, których Ambro i jego przedstawiciele raczyli przyjąć, wszyscy wspólnie tworzyliśmy forum i klub.

3. IMHO przez okres przejściowy należało pozostawić wiadomości na Motonews i sukcesywnie przenosić je na nowe forum.

Cytat:
A i cała sprawa nie zaczeła się w Wildze a się ciągnęła od ponad roku



Od ponad roku było tylko wiadomo, że będzie nowy adres, nowy serwer i nowe forum. Niestety zabrakło profesjonalnego podejścia do sprawy, czyli jasnego i otwartego poinformowania klubowiczów o planowanych zmianach, o konkretnym planie przeniesienia, podaniu terminu przeniesienia odpowiednio wcześniej, tak żeby ludzie mogli się przyzwyczaić, popatrzeć.

Nie każdy ma dostęp do sieci 24/7, a wygląda, że o nowym forum i dokonanych zmianach, na bieżąco wiedziało jedynie ograniczone grono osób. Tak sie po prostu nie robi.

Trudno stało się, nie odwrócimy sytuacji, można ją tylko starać się naprawić tak żeby straty były jak najmniejsze. mam na myśli stratę wielu cennych osób, które udzielały się na forum, dzieliły swoimi doświadczeniami, udzielały porad dotyczących Toyot i wielu innych spraw niekoniecznie związanych z autami.

Oby udało się znaleźć sensowne rozwiązanie, a czas pokaże kto miał rację, jedno jest pewne, nie będzie już tak jak wcześniej
  
 
JA CHCE STARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-06-24 14:37:33, Tomi pisze:
JA CHCE STARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



JA TEŻ !!!
  
 
JA CHCE!!
  
 
no to zostanie
  
 
Cytat:
Czy nikt tu już nic nie czyta....

Na nowym forum można sie udzielać bez należenia do klubu -
Z ograniczeniami oczywiście (brak dostępu do forum klubowego).

Stare Forum przynależało do Toyota Klub Polaka i skoro założyciel klubu postanowił je przenieść nie ma powodu aby informacje Klubowe, Zloty czy Towarzyskie pozostawały gdzie indziej....

A i cała sprawa nie zaczeła się w Wildze a się ciągnęła od ponad roku


Gosiek - czy Ciebie juz naprawde pokizialo? Czy ty naprawde uwazasz ze skoro Ambro (i tu poklony dla Prezesa) zalozyl TKP, "zaprosil" kilkadziesiat osob, ktore przez dobre kilkanascie miesiecy tworzyli wspolnie klub i pisali na forum - to to forum mozna teraz usunac, przeniesc? To nie jest wlasnosc stowarzyszenia, te wszystkie posty - czy ty je wymyslalas? Nie wydaje mnie sie - dlatego prosze Cie - zastanow sie nad tym co mowisz o tym ze byle forum jest wlasnoscia "Stowarzyszenia Toyota Klub Polska" - bo to nieprawda.
  
 
mam pytanie kto z was kiedykowliek wpadł na założenie klubu bo mam wrażenie ze wszyscy a nie tylko prezes Ambro i mozna powiedziec ze TKP i forum były jego własnościa gdyż to on to wszystko zorganizował
  
 
a tak pozatym to ciesze sie ze tymi pozostałosciami bedzie zarzadzał miedzyinnymi rogacek bo kto jak kto ale on sie technicnzie na tym zna natomiast mam nadzieje ze stare forum nie bedize ise bawic w konkurencje z nowym i serdecznie na nie zapraszam p.s rogacku a ty wogóle jestes na nowym forum cyz nie
  
 
Hmm cos mi sie przed opczyma ukazuje antagonistyczna wizja swiata TKP
  
 
Cytat:
p.s rogacku a ty wogóle jestes na nowym forum cyz nie





możesz to łatwo sprawdzić.