Kto chce by stare forum pozostało - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Katka daj spokoj! Zadna agitacje - mnie sie tez to nie podoba - ale jakos zyc z tym trzeba. Mnie osobiscie nie przeszkadza zeby udzielac sie i tu i tu. A to jak postapili - kolesiostwo i Rogac ma racje ze w pewnym momencie bylo nie "Chodzcie drodzy Klubowicze" - tylko "teraz ku..wa my". A co do przystapienia forum.... i zorganizowania sie w jakas kupe - to proponuje utworzyc stronke (mozna np. skorzystac z mojej ktora to bede sukcesywnie rozbudowywal) i sie zrzeszyc nieformalnie jako naprzyklad wg pomyslu Rogaca jako klub pod nazwa "Toyota Tech." lub podobnie. A wiec jak sadzicie? Aby hmmm oprzec sie na mojej stronce i od tamtad zaczynac? No chyba, ze ktos ma jakies inne pomysly? Ja swoja stronke moge dowolnie przebudowac - dla mnie non problem (ale narazie tylko HTML i CSS)MOJA STRONA
A wiec jak? Reflektujecie? - no bo innego wyjscia nie ma - trzeba sie gdzies podczepic inaczej zginiemy
  
 
Cytat:
2004-06-26 00:05:55, El_Chueco pisze:
Katka daj spokoj! Zadna agitacje - mnie sie tez to nie podoba - ale jakos zyc z tym trzeba. Mnie osobiscie nie przeszkadza zeby udzielac sie i tu i tu. A to jak postapili - kolesiostwo i Rogac ma racje ze w pewnym momencie bylo nie "Chodzcie drodzy Klubowicze" - tylko "teraz ku..wa my". A co do przystapienia forum.... i zorganizowania sie w jakas kupe - to proponuje utworzyc stronke (mozna np. skorzystac z mojej ktora to bede sukcesywnie rozbudowywal) i sie zrzeszyc nieformalnie jako naprzyklad wg pomyslu Rogaca jako klub pod nazwa "Toyota Tech." lub podobnie. A wiec jak sadzicie? Aby hmmm oprzec sie na mojej stronce i od tamtad zaczynac? No chyba, ze ktos ma jakies inne pomysly? Ja swoja stronke moge dowolnie przebudowac - dla mnie non problem (ale narazie tylko HTML i CSS)MOJA STRONA
A wiec jak? Reflektujecie? - no bo innego wyjscia nie ma - trzeba sie gdzies podczepic inaczej zginiemy



I'm in.
  
 
nie twórzmy klubu (brrrr) lepiej nieformalna grupę pod wezwaniem wielkiej toyoty. żadnych władz, żadnych składek, żadnych regulaminów, żadnego kasowania postów. po prostu komuna
  
 
Cytat:
2004-06-26 08:07:19, rogacek pisze:
nie twórzmy klubu (brrrr) lepiej nieformalna grupę pod wezwaniem wielkiej toyoty. żadnych władz, żadnych składek, żadnych regulaminów, żadnego kasowania postów. po prostu komuna


wypowiem się szerzej dopiero w poniedziałek
miłego weekendu
  
 
Cytat:
2004-06-26 08:07:19, rogacek pisze:
nie twórzmy klubu (brrrr) lepiej nieformalna grupę pod wezwaniem wielkiej toyoty. żadnych władz, żadnych składek, żadnych regulaminów, żadnego kasowania postów. po prostu komuna



Rogacku, takie coś jest nie do wykonania. Jak nie ustalisz właśnie od samego początku jasnych zasad, to za pół roku będziesz miał to co było na LKP. Zacznie się ustalanie zasad gry w czasie jej trwania... a jak to się kończy to pewnie wiesz.

Wcale mi się nie podoba że chcecie tworzyć coś poza strukturami TKP, ale jeśli już musicie, to nie powielajcie błędów LKP.
  
 
nie wiedziałem że masz toykę. jesli utrzymamy profil techniczny to niebędzie problemów z spamem na forum. jest to forum tech i takie tematy poruszamy. na razie niech ucichnie burza, ludzie wybiorą forum ( lub zostaną na 2) i po kłopocie. wtedy ustalimy co i jak.
  
 
Cytat:
2004-06-26 09:21:43, rogacek pisze:
nie wiedziałem że masz toykę.



prywatnie nie mam. ale od 4 lat użytkuję hiace'a.
  
 
Rogacek masz - racje. Jedyne Zasady jakie moga byc to brak zasad - i obaj wiemy ze wtedy nie bedzie zadnego chaosu - mnie nie chodzilo o tworzenie klubu czy cos w tym rodzaju - ale jak to DAEMON powiedzial (czy ktos inny) to miec wlasna strone, dzieki ktorej, zeby forum sprawniej dzialalo (nie wiem jak to on powiedzial, ale chyba cos takie, ze to forum nie jest przypisane do zadnej strony)
  
 
Cytat:
A co do przystapienia forum.... i zorganizowania sie w jakas kupe - to proponuje utworzyc stronke (mozna np. skorzystac z mojej ktora to bede sukcesywnie rozbudowywal) i sie zrzeszyc nieformalnie jako naprzyklad wg pomyslu Rogaca jako klub pod nazwa "Toyota Tech." lub podobnie.



coś się El_Chueco mieszasz w zeznaniach...
  
 
EL_Chueco zawsze miesza. widac dobre zioło pali
  
 
Cytat:
2004-06-25 13:31:18, papa_smerf pisze:
dajcie spokoj z starym forum na nowe trzebas ie przeniesc, tak samo bylo w corolli clubie nagle zmiana wielka afera pare dni a teraz kazdy juz zapomnial o starym i wszyscy kochaja nowe wiec panowie i panie badzmy ludzmi a nie zlosnikami


a kto powiedział że trzeba się przenieść skoro nam się podoba tutaj to tu zostaniemy...
  
 
Ja też tu zostaję
  
 
Cytat:
2004-06-26 17:51:18, Miras-s pisze:
Ja też tu zostaję



of cors ja tez
  
 
Bylo przed egzamem i w ogole - wiec prosze was abyscie.... eee no wiec oto wyjasnienie o co mnie chodzilo. Czym predzej czy pozniej i tak byc moze staniemy sie jakims tam malym klubimiem - spolecznoscia - a czy chcemy aby nowe osoby do nas naplywaly? Ja chce - wiec dobrze by bylo stworzyc jakas "forumowa" strone www i pod nia podep[nac forum Toyota Tech.
  
 
Cytat:
2004-06-25 13:37:51, madzia_83 pisze:
Ps. Proszę na nas (tych co tu zostali) nie najeżdżać bo każdy ma prawo wyboru - wiecie takie coś jak demokracja.


to może Ci co tu zostali przestanie najeżdżać na - jak to nazwało pare osób - "grupę osób trzymającą władzę" (debilne stwierdzenie), jak demokracja to demokracja

Cytat:
2004-06-25 20:59:17, Katka pisze:
Ile płaca za agitacje ?


bezsensowna i głupia uwaga, szkoda słów

Mam nadzieję że w końcu przekonacie się do zmian, pozdrawiam

  
 
2004-06-27 00:33:07, wwtcka pisze:
to może Ci co tu zostali przestanie najeżdżać na - jak to nazwało pare osób - "grupę osób trzymającą władzę" (debilne stwierdzenie), jak demokracja to demokracja
------------------------------------------------------------------
heh, demokracja polega na tym ze kazdy najezdza na kogo mu sie podoba niestety
  
 
Ja zostaje tu. Niezbyt interesuja mnie pogaduchy towarzyskie malej grupki "trzymajacej wladze" i kluby wzajemnej adoracji. Interesuje mnie technika.

Trzeba zrobic strone klubowa na szybkim serwerze (darmowym) np. republika, zglosic do wyszukiwarek i OK. Moge to zrobic ale nie wypada mi sie wciskac przed aktualnych moderatorow.

PS. to forum chodzi znacznie szybciej od "nowego"
  
 
my jesteśmy tylko modami. pilnujemy tylko tego forum i nic nam do stron które chcesz utworzyć. chcesz tworzyć strone proszę bardzo. a to forum zawsze będzie szybsze od nowego.
  
 
Cytat:
2004-06-27 00:33:07, wwtcka pisze:
Cytat:
2004-06-25 20:59:17, Katka pisze:
Ile płaca za agitacje ?


bezsensowna i głupia uwaga, szkoda słów



Widzę, że niektórzy po tych "zmianach" stracili nie tylko rozum, ale i poczucie humoru .
Wwtcka wyluzuj to był tylko żart jak byś nie zauważył .

Pozdrawiam
Katka
  
 
To ja sie w takim razie pisze na zrobienie stronki - co wy na to? Moze zrobimy jakas Design Gruppe?