Szkoda ze to tak sie konczy (watek laczony) i oto chodziło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Calkiem sympatyczny byl klub. Nie bede uczestniczyl w nowym.




[ wiadomość edytowana przez: yaryś dnia 2004-06-25 10:14:35 ]
  
 
Czemu ??
  
 
a ja sie powaznie zastaniawiam, gadam z ludzmi i z tego co mowia to masa ludzi sobie spokoj da
  
 
a dlaczego w ogole ktos robi nowe forum czy cos takiego? to nie moze byc dalej ?
Troche jestem nie w temacie...
  
 
nic sie nie konczy klub nadal istnieje
tu zostaje zwykle jedne z wielu pewno forum o toyocie

pozdrawiam
  
 
Szkoda ze watek Nowe forum zostal zablokowany.

Dobrze, ze klub sie rozwija.
Szkoda, ze nikt nie pytal o zdanie.
Szkoda, ze nowe forum "kasuje" stare.

Uwazam, ze Ci co chca sie stowarzyszac, niech sie stowarzyszaja, ale stare forum powinni zostawic w spokoju.

Mi jest tez przykro



[ wiadomość edytowana przez: Rysiu dnia 2004-06-24 02:44:32 ]
  
 

Co sie do.... dzieje????
wchodze na nową stronę klubu i co..?? otwierają mi się okienka z reklamami innymi bzdetami, nie nadążam kasować a co gorsza nie których sie nie da , komp sie zawiesza...
coś tu nie halooo....
  
 
CO się dzieje ???????
wpisuję adres klubu TOYOTACLUB PRV PL A tu mi wyświetla "zapytanie do bazy nie powiodło się , zamknij okno."
I tak już od dwóch tygodni
Udało mi się wejść tylko tutaj ,a gdzie reszta wątków?.
  
 
adres strony klubowej od paru miesięcy:

www.toyota.org.pl
  
 
informacja o nowym adresie TKP jest podwieszona na forum
  
 
Cytat:
2004-06-23 16:18:52, leon99 pisze:
Calkiem sympatyczny byl klub. Nie bede uczestniczyl w nowym.




O tak. Masz racje... Miło było. Ja jakoś tradycjonalistą jestem. Klub to klub. Fajnie jak ludzie sobie pomagają ot tak sobie. Ja chyba także w to nie wchodze. Przykro mi. Doceniam Wasz wkład ale to już jakoś nie to.

Rysiu zgadzam się. Kto chce, proszę bardzo - moze korzystać z nowego forum i nowej formy klubu. Kto nie, to niech zostanie tak jak do tej pory... Ja zostaje
Pozdro.



[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2004-06-24 10:22:00 ]
  
 
szkoda, fajnie tu było. Czuję się nabita w butelkę. Umawialiśmy się tutaj na forum na środę (wczoraj) a tu taka niemiła niespodzianka.
Brawo, że ktoś pomyślał o stowarzyszeniu i się tym zajął, ale jakim prawem zlikwidował wszystko tutaj Przecież można było tworzyć Nowe równolegle i dobrowolnie, a nie stawiać nas przed ścianą. To jedno wstrzymuje mnie od przystąpienia do Nowego.
Życzę rozwoju i powodzenia w realizacji Waszych zamierzeń.
  
 
naszczescie cos tu zostalo co byludzie wieidzieli gdzie poszło forum.
  
 
W glebi mi sie wydaje, ze pomysl ze Stowarzyszeniem to jest ruch w dobrym kierunku i naprzod. Ale forma w jakiej to zrobiono sprawila mi przykrosc. I uwazam, ze TKP nie mialo prawa kasowac tego forum, bo to dorobek wielu. W koncu przez 1,5 roku troche godzin sie spedzilo tutaj. Wydaje mi sie, ze po prostu ukrecono lba potencjalnej konkurencji. Jak padlo: postawiono nas przed sciana. I to mi si eie podoba, choc ciesze sie, ze klub sie rozwija.

A wiec mam zal nie o to co sie stalo, tylko w jaki sposob. I to mnie jakos tez na razie powstrzymuje przed wstapieniem do nowego.
  
 
skoro do KRS się rejestrują, to bedzie poważne stowarzyszenie z własną księgowością, regonem, nipem itd. całą machiną. Może wystarczyło by zwykłe bez tej oprawy, zarejestrowane przy władzach miejscowych.
Smutne, że członkowie tzw "Zarządu" czyli grupy inicjatywnej nie czują, że dokonana tu "czystka" to był poważny błąd. Chyba nie o to im chodziło ?
  
 
Nareszcie jakieś oficjalne wytłumaczenie co, gdzie, kiedy i dlaczego.

Mam nadzieję, że w pozostałych sprawach, pozostających narazie bez jasnej odpowiedzi, również uda się wypracować rozwiązania.

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na dzisiejszym spocie. Proponowane tematy/pytania:

1) Gdzie są posty z Motonews? Moje ponad 1500 postów jestem w stanie przeboleć, ale sporo osób dzieliło się z nami swoją wiedzą i co??? A może są, tylko ich nie znalazłem ???



Posty są, bedą systematycznie pojawiały sie na forum w formie FAQ-techniczne i normalnych postów na innych forach. Niestety jest tego masa i inport tych danych ot tak do forum może spowodować pojawianie sie problemów technicznych.

Cytat:

2) Dlaczego zmiana nastąpiła tak nagle, przynajmniej z punktu widzenia osób które nie były w Wildze i nie dostąpiły zaszczytu bycia u władzy??? Nie myślę o sobie, ale jest sporo wartościowych osób, które włożyły spory wkład w klub i są w nim od dawna.



Nastąpiła nagle z powodu pogarszających sie kontaktów naszych z deamonem, jak również w pewnym sensie wymogami proceduralnymi związanymi z rejestracją TKP. Do tego chcieliśmy ruszyć z tym forum jak najszybciej aby zapenić klubowiczom obecnym i przyszłym mozliwość dalszego rozwoju, a stre forum bardzo nas ograniczało.

Cytat:

3) Czy brak wysłania wniosku pocztą (czy można oddać na spocie?) będzie równoznaczny z wyrzuceniem z TKP, połamaniem podkładek i zdarciem naklejki klubowej???



Możesz oddać go na spocie nie ma problemu. Klubowicze którzy maja już naklejki i tp nie bedą ich zrywać ani nic z tych rzeczy. Jeżeli nie będą zainteresowani przynależnościa do TKP poprostu nie będą mieli przywileji takich jak każdy klubowicz oraz pozbawieni zostana częsci klubowej forum. Nowi klubowicz natomiast będą ........a to juz tajemnica, troche cierpliwości i wiele sie wyjaśni

Cytat:

4) Czy strona www.toyota org.pl będzie zawierała coś innego niż tylko forum??? Jeśli tak to co i od kiedy???



Bedzie zawierała znacznie wiecej niz forum. Strona jest w trakcie budowy i powinna sie pojawić nie długo. Przewidywany start miał być razem ze starem forum ale z przyczyn technicznych i czasowych mamy drobny poslizg.
----
pozwolilem sobie wkleic rozmowe Jackala z Icemanem - pelny obraz wszystkiego macie TUTAJ
  
 
Ale zrobila sie kicha! Cos znika, cos nowego sie pojawia, dla niektorych to pelne zaskoczenie, dla niektorych to sprawa stara jak swiat. I jak to teraz bedzie naprawde to czas pokaze. Szkoda ze tak to sie skonczylo - wiele sprzecznych informacji, wiele kontrowersji i zal ludzi do ludzi.
Miejmy nadzieje ze jakos sie to ulozy i znowu bedziemy razem. Ja zarejestruje sie w nowym, ale jak to bedzie ze skladka to nie wiem bo osobiscie jestem temu przeciwny. Owszem, zwrocic kase za rejestracje jako wpisowe, ale cala reszta finansowania to bzdet. A jak slysze ze kasa zgromadzona moze np. zostac wydana na wynajecie toru na "sciganie" to juz calkiem komus sie cos pomylilo. wynajac tor to moze sobie grupa chetnych ludzi ale z wlasnej kieszeni, przeciez nie wszyscy w tych wyscigach beda brac udzial, nie wszyscy z calej Polski sie zjada itp. Ewentualne pieniazki moga byc przeznaczone na rzeczy takie jak podkladki, naklejki itp ktore powinny byc rozsyłane do Klubowiczow. Mysle ze pomyslami o wydawaniu klubowych pieniedzy na wyscigi to tylko odstrasza sie chetnych, wiernych i lubianych uczestnikow starego forum. A moze pomysl dobrowolnej skladki???Moze to uspokoi napiecia. Ktos wplaci 10zl, ktos 20zl a ktos 50 a moze nawet 100 (bo wyglada mi na to ze sa i tacy co tak lubia). Jak tak sie zacznie to moze znaczna czesc ludzi przejdzie na nowe forum, sprawa sie rozkreci, powrocimy do starych milych czasow wymiany informacji, dyskusji i towarzyskich spotkan - a potem jak faktycznie bedzie kasa potrzebna (na cos??) to bedzie sie ustalac z biegiem czasu. Ale niech ten poczatek nie bedzie taki "finansowy".
Pozdrawiam wszystkich na starym forum jak i tych na nowym. Oby moc byla z nami wszystkimi!!!

PS.
Wyrazy szacunku dla yarysia i spółki ktorzy wytrwale chca trzymac reke na starym, dobrym forum.
Do zobaczenia.
  
 
spólki zadnej nie ma
co najwyzej mozemy pokusic sie o zalozenie Zwiazków zawodowych i dochodzic swych praw
  
 
c.........atu byla pierwsza bluzga




[ wiadomość edytowana przez: yaryś dnia 2004-06-24 14:53:35 ]
[ powód edycji: cenzura ]
  
 
Cisną się na usta słowa : "to uż se ne wrati" i "witamy na nowej drodze życia".

No właśnie spółki nie ma, dostałem Moda, zapewne dlatego, że na forum pozostało moje Toyota News.

Tomi
nie wyrażaj się