Szkoda ze to tak sie konczy (watek laczony) i oto chodziło - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no tobie akurat to wybacze........... diabelska duszo
  
 
Cytat:
2004-06-24 15:06:04, Tomi pisze:
no tobie akurat to wybacze........... diabelska duszo



Spoko, sam się często denerwuję i słowa nie parlamentarne padają wtedy często, tym bardziej w zaistniałej sytuacji Cię rozumiem. Zachowajmy jednak pewien poziom tego forum, bo chyba warto?
  
 
Ktoś mi wykradł rok temu 400 maili ze skrzynek, przeżyłam to jakoś
Przeżyłam też stan wojenny.
Teraz czuję sie podobnie, i też przeżyję
Byłam w klubie od niedawna, ale czułam się z Wami bardzo dobrze i zaglądałam tutaj codziennie.
Klub nie należał przecież do jednej osoby, ani do trzech !
To tak jak by umowić się z przyjaciółmi w ulubionym miejscu tam gdzie zawsze, pojechać tam i nagle stwierdzić, że miejsca tego już nie ma , a na asfalcie znaleźć napis "zabraliśmy zabawki, Twoje też, jesteśmy w lepszym miejscu i jak Ci zależy to nas goń".
Auta to maszyny. Dla nas Toyoty są czymś więcej niż tylko autkami i to nas połączyło. Ale w tym wszystkim ktoś zapomniał o ludziach ... Przykro i smutno, ale mam jeszcze siłę krzyknąć
JA PROTESTUJĘ ! TAK SIĘ NIE ROBI !
  
 
Wiesz Tojotka, kulture sie wynosi z miejsca pochodzenia, czytaj z domu....... W PELNI SIE Z TOBA ZGADZAM !!!!!!!! mimo ze cie nie znam ale jak ci inni powiedza to ja stary wyjadacz jestem
  
 
kto jest w zarzadzie TKP?
  
 
Grupa załozycielska stowarzyszenia to:
Ambrozy; CarinaGTI; Darus; Iceman; Janooop; Kruchy; MaciekB; Mandes; Nikolas; Perzan; Rafath; Wwtcka; Yaga; Gosiek; Meteor; Icemanka oraz Miodek997
Zarząd
Prezes Ambro
Vice : Janoop,Iceman,MaciekB,Nikolas,Rafath
Skarbnik Gosiek
Komisja rewizyjna :
Wwtcka - przewodniczacy;
Darus - wiceprzewodniczący;
Członkowie: Kruchy; Perzan; Yaga; Meteor
---
Czyli stara gwardia
  
 
Cytat:
2004-06-24 16:43:51, El_Chueco pisze:
---
Czyli stara gwardia



taa poznaje - to ta grupa trzymajaca wladze
  
 
Pragnę podkreślić jeszcze raz: moim zdaniem stowarzyszenie to dobra rzecz, ale sposób zamknięcia tutejszego klubu nie jest w porządku.
Mam pytania:
1/ gdzie i kiedy odbyło się zebranie założycielskie stowarzyszenia
2/ Jak długo tzw. "założyciel klubu" pozwoli nam tutaj sobie jeszcze narzekać na sposób potraktowania nas. W końcu to jeszcze resztki tzw. demokracji, hi hi Na wszelki wypadek to papapa
  
 
uspokojcie juz emocje dzis osobiscie sie dowiem jak to sie stalo i czy ktokolwiek z zarzadu uwaza ze to jest fair.
  
 
O !!! Ale niespodzianka ! Stowarzyszenie nie może przyjmowac nowych członków To jeszcze jeden dowód, poza tym ogólnoludzkim, że za bardzo się pośpieszyliście.
A propos formalności to nie zapomnijcie o ochronie danych osobowych, oraz że umieszczenie na wniosku nadmiaru danych osobowych (zbędnych dla istnienia stowarzyszenia) wymaga zgody GIODO i rejestracji w jego rejestrach, a to jest bardzo żmudny proces. Radzę ograniczyć ilość danych do absolutnie niezbędnych. Stowarzyszenie jest administratorem danych osobowych swoich członków a zarząd ponosi odpowiedzialność za administrowanie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. O ile pamiętam, to kary są do 3 lat, więc nie zlekceważcie tego problemu.
  
 
Cytat:
2004-06-24 17:24:01, Tojotka pisze:
A propos formalności to nie zapomnijcie o ochronie danych osobowych, oraz że umieszczenie na wniosku nadmiaru danych osobowych (zbędnych dla istnienia stowarzyszenia) wymaga zgody GIODO i rejestracji w jego rejestrach, a to jest bardzo żmudny proces. Radzę ograniczyć ilość danych do absolutnie niezbędnych. Stowarzyszenie jest administratorem danych osobowych swoich członków a zarząd ponosi odpowiedzialność za administrowanie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. O ile pamiętam, to kary są do 3 lat, więc nie zlekceważcie tego problemu.



Własnie dziś podniosłem tę kwestię na nowym forum i między innymi od jej wyjaśnienia uzależniłem moją przynależność.
  
 
Ale to i tak nie wyjasnia tego, ze pospieszyli sie wcale tego nie rozpatrzywszy. Czyzby szalencza ucieczka przed ...... no wlasnie przed kim tak wlasciwie Stowarzyszenie uciekalo?
  
 
ja się nie znam na stowarzyszeniach... ale to musi być coś niewiarygodnie duzego... gdybym nie znał klubu to bym sobie pomyślał że w stowarzyszeniu jest kilka tysięcy osób i działa w całej europie skoro jest 5 viceprezesów
po tym jak dowiedziałem się kto jest w zarządzie to teraz już rozumiem zachowanie Nikolasa, Gosiek i innych...
  
 
Ciekawe czy to forum jeszcze łyknie tego posta?
To sie za chwile okarze.
Nie miałem okazji wyppowiedzieć sie na temat zmian a i mam pytanko.

Ad. zmiany- ktos stare forum zorgtanizował , dbał o nie i jak chce to moze je zamknąć i gadanie o wspólnym dobrze to jakieś dziecinady. Jak ktoś uważa że nie chce należeć do legalnego stowarzysznia to jego prawo - ja lubie korzystać z forum jako źródła wiedzy - a klubu i bratania z towarzyszami nie potrzebuje podobnie jak chodzenia do kościoła, oglądania meczy i innych rzeczy. Z tąd moje pytanie - czy można się zarejestrować tak by jedynym prawem było korzystanie z forum, bez zniżek na opony zlotów (na które niezważe gdzie beda to odemnie zawsze daleko )? Bo choć założenia są piękne i słuszne to mnie to jakoś nie pociąga, a uczestnictwo w jakimkolwiek stowarzyszeniu ani klubie nie jest dla mojej a-społecznej jaźni konieczne do egzystencji.

Jeżeli nie będzie pisania na nowym forum to chciałbym się pożegnać bo to pewnie mój ostani post, no i powodzenia ojcowie założyciele i prezesi w realizacji celów - czas pokaże jak to wyjdzie.

TMX
  
 
Cytat:
2004-06-24 15:24:17, Tojotka pisze:
Ktoś mi wykradł rok temu 400 maili ze skrzynek, przeżyłam to jakoś
Przeżyłam też stan wojenny.
Teraz czuję sie podobnie, i też przeżyję
Byłam w klubie od niedawna, ale czułam się z Wami bardzo dobrze i zaglądałam tutaj codziennie.
Klub nie należał przecież do jednej osoby, ani do trzech !
To tak jak by umowić się z przyjaciółmi w ulubionym miejscu tam gdzie zawsze, pojechać tam i nagle stwierdzić, że miejsca tego już nie ma , a na asfalcie znaleźć napis "zabraliśmy zabawki, Twoje też, jesteśmy w lepszym miejscu i jak Ci zależy to nas goń".
Auta to maszyny. Dla nas Toyoty są czymś więcej niż tylko autkami i to nas połączyło. Ale w tym wszystkim ktoś zapomniał o ludziach ... Przykro i smutno, ale mam jeszcze siłę krzyknąć
JA PROTESTUJĘ ! TAK SIĘ NIE ROBI !



Pieknie powiedziane.
Zapisując sie na to forum nie oczekiwalem specjalnych przywilejow. Nie znam zadnego z Was osobiscie (mimo, ze jest kilka osob ze Szczecina), ale czuje sie tu swietnie. W zasadzie co wieczor, po pracy odwiedzam ta strone, najpierw wderzam (-alem) do Toyota News (Jackal, to byl kawal dobrej roboty, dziekuje Ci, szkoda, ze zaprzestales), potem czytale inne watki. Mozna sie bylo dowiedziec czegos ciekawego, czasem posmiac, podzielic smutek z innymi.
Komu takstrasznie zalezy na formalizacji? I po co? Co z tego wyniknie? Znizki? Opon nie kupuje sie codziennie. Tor? Rezerwacja miejsc? jest tyle imprez, ktore chcailbym odwiedzic (chocby rowerowe), ale nie mam czasu i kasy. Poczekam na rozwoj wydarzen, ale poki co, zostaje tutaj.
  
 
Cytat:
2004-06-24 23:06:49, tmx pisze:

Ad. zmiany- ktos stare forum zorgtanizował , dbał o nie i jak chce to moze je zamknąć i gadanie o wspólnym dobrze to jakieś dziecinady. TMX




Nie zgadzam się, to sprawa zaufania. Jeżeli ktoś takie coś zrobił, to można się spodziewać, że to powtórzy, bo tak już ma. Myślałam, że się zreflektują, ale ich milczenie niestety uświadamia mnie, że to nie był przypadek albo nieświadomy błąd, lecz było z a m i e r z o n e . Teraz to mi już całkiem smutno
  
 
Cytat:
2004-06-24 23:06:49, tmx pisze:
czy można się zarejestrować tak by jedynym prawem było korzystanie z forum, bez zniżek na opony zlotów (na które niezważe gdzie beda to odemnie zawsze daleko )?


Można - będziesz miał dokładnie tak samo jak miałeś tutaj, tzn. nie będziesz członkiem klubu ale będziesz widział wszystkie posty poza klubowymi i bedziesz mógł pisać na forum.

Cytat:
Jeżeli nie będzie pisania na nowym forum to chciałbym się pożegnać bo to pewnie mój ostani post, no i powodzenia ojcowie założyciele i prezesi w realizacji celów - czas pokaże jak to wyjdzie.


Ale to forum też istnieje i chyba bedzie istniec wiec jak nie tam to tu
  
 
Cytat:
2004-06-24 17:19:34, Yaryś pisze:
uspokojcie juz emocje dzis osobiscie sie dowiem jak to sie stalo i czy ktokolwiek z zarzadu uwaza ze to jest fair.




Yarys na prezydenta!!!!
  
 
Sorki ,
Oświeccie mnie... bo ja tu tylko sprzątam! Kto to jest Rafath lub kto zmienił nicka na takowy?
  
 
Smutne!! Jak się wejdzie w własny profill to nie ma już przynależności klubowej... mi została tylko przynależność do LPG w którym ostatniego posta napisałem chyba ze 4 meiś temu....