Szkoda ze to tak sie konczy (watek laczony) i oto chodziło - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podstawowymi celami Stowarzyszenia są w szczególności:

1) integracja i konsolidacja środowiska miłośników i użytkowników samochodów marki Toyota;

bez komentarza
  
 
Jak widze na tym i na nowym forum ciagle ktos zaklada watki na ten sam temat - nie mozna by pisac w jednym ???
  
 
Cytat:
2004-06-25 08:06:34, Deeno pisze:
Jak widze na tym i na nowym forum ciagle ktos zaklada watki na ten sam temat - nie mozna by pisac w jednym ???



To może ustalmy, ze w tym wątku ?
  
 
zgadzam się z Tojotką... ostatnio z wszystkimi się zgadzam
niektórzy nie mają dostępu do nowego forum i trudno by było prowadzić tam jakąkolwiek rozmowę.
No chyba że Ci którzy się tam zalogowali już zapomnieli o starych znajomych i nie chcą wracać na "stare śmiecie".
Mieliśmy już jeden wątek do tego celu, było sporo wypowiedzi ale niektórzy zaczynali okazywać swoją wyższość i wątek został zablokowany
  
 
przeczytałem sobie "Statut Stowarzyszenia Toyota Klub Polska" i zaciekawiło mnie kilka punktów tam zawartych. Nie jestem prawnikiem ale doszedłem do następujących wniosków (jeśli są one mylne to proszę mnie poprawić):

rozdział I paragraf 2 pkt 6: "Stowarzyszenie jest posiadaczem strony internetowej." - nie ma żadnej wzmianki o zawartości forum, czyli jak kiedyś będą podobne problemy jak są teraz (czego wam nie życzę), to klubowicze nie będą mogli nic zdziałać i nie będą mogli się do niczego odwołać bo strona jest własnością stowarzyszenia (czyli decyduje o niej zarząd).

rozdział III paragraf 6 pkt 4: "Członka zwyczajnego w szczególnych okolicznościach Zarząd może w drodze uchwały zwolnić z płacenia składek na dowolny okres." - nie liczyłbym na to, pamiętajcie że jeździcie Toyotami, a jeśli macie Toyotę to stać was na opłacenie składek członkowskich (tak mniej więcej brzmiała wypowiedź jednego z klubowiczów).

paragraf 9 pkt 1a) "czynne i bierne prawo wyborcze do władz po opłaceniu składek członkowskich" - niestety jest już "po ptokach" bo władze już są wybrane, a kolejne walne zebranie odbędzie się za rok. Więc będziecie musieli poczekać bo jak jest napisane w paragrafie 21 pkt 1 to już jest wybrana maksymalna ilość członków w zarządzie.

paragraf 13 pkt 5 "Członek honorowy jest zwolniony z opłacania składek członkowskich." - można się domyślać że każdy członek zarządu będzie członkiem honorowym i to zwyczajni klubowicze będą opłacać wszystko za nich, natomiast członek wspierający wpłaca dobrowolne stawki co jest ujęte w paragrafie 12 pkt 3 ale czy każdy będzie dobrowolnie wyciągał kasę z kieszeni to już pozostawiam do przemyślenia.

paragraf 25 pkt 5a) "przeprowadzanie przynajmniej raz w roku kontroli działalności merytorycznej i finansowej Stowarzyszenia" - co prawda klubowicze będą mieli wgląd do rachunków stowarzyszenia (jak zapewniano) to jednak członkowie zwyczajni nie będą mieli nic do powiedzenia, jeżeli komisja rewizyjna uzna że wszystko jest poprawne

paragraf 3 - dotyczący celów stowarzyszenia jest piękny... ale uważam że jest to mrzonka, ale tak lepiej się czyta...
  
 
Alanku,

Proponje nie wnikac i ewentualnie nie szukac dziury w calym. Dajmy pokoj i robmy swoje.

MNie ubodlo jak to zrobili i ze chcieli skasowac stare forum. Nieladnie.
Do tego milczenie ze strony.

Ale niech sie im wiedzie, nie zyczmy im źle.

Róbmy dalej swoje, wierze ze sie podniesiemy z tego.

Dobrze ze Daemon zostawil link do forum na stronie glownej motonews. Daemon - szacuneczek..
  
 
OK
ja już siedzę cicho
trochę mnie ta cała sprawa zaabsorbowała i dlatego napisałem co napisałem... ale postaram się opanować.
Emocje powoli opadają, cieszę się że jestem tu z Wami
  
 
Wystosowałem dziś do Zarządu takie oto pismo:

- - - - -

Prośba do Zarządu

"Napiszcie proszę oficjalne "pismo" - stanowisko Zarządu wyjaśniające zaistniałą sytuację, które moglibyśmy z Yarysiem zamieścić na Motonews.

Rozmawailiśmy o tym wczoraj podczas spota z Prezesem i obecnymi członkami Zarządu, więc chyba da się to w najbliższych dniach zrobić. Im szybciej tym lepiej.

Im szybciej ludzie mający dostęp do Motonews (niektórzy nawet jeszcze nie wiedzą o zmianie bo mają np. urlop. sesję, inne obowiązki) zrozumieją obecną sytuację i powody tak nagłych zmian, tym prędzej zniknie większość pretensji, rozgoryczenia i zarzutów.

Pozdrawiam"
  
 
A T U T A J jest odpowiedź
  
 
To mi sie podoba, stare dobre forum i ludzie tez w deche.
  
 
I TAK MA ZOSTAĆ !!!!!!!!!

  
 
nawet mamy wlasna stronke i nikt nikogo sie nie czepia, ze cos robi po swojej mysli
  
 
no baaa
to było do przewidzenia... tacy jak my się takłatwo nie poddają
tak więc wszystko wróciło do normy... niektórzy odeszli, inni przyli a reszta (czyli Ci co mieli zostać zostali) i jest dobrze...

pozdrawiam wszystkich tych którzy przeczytają ten post... bo po co mam pozdrawiać osoby które tu nie zajrzą skoro o tym się nie dowiedzą
  
 
Yyyyyyyyyyy cześć!

Zgadnijcie kim jestem!


Jak mnie nie znacie, to nic na to nie poradze, ale jak jest tu stara gwardia - to sie połapie kto powrócił na łono TKP czy teżToyota Technicznie czy co kolwiek Toyota


Dostałem dziś maila ze coś nie tak się dzieje z toyotą i przychodze z odsieczą...

Jestem jak Batman albo inny Superman (na pewno nie super user hehe) - przybywam na wezwanie o pomoc hłe hłe hłe


Co prawda nie było mnie na łamach forum przez 2 i 1/2 miesiąca, ale na prośbę dobrych obywateli przybywam.

Dobra dość tych bzdetóff - dawno nic nie pisałem, to se tera pofolguje

Czytałem co nieco o tej zawierusze z Zarządem i Stowarzyszeniem...

Moim skromnym zdaniem:

Czytałem ze pare osób chce "sformalizować" TKP... A co życie na kocią łapę przecież dobrze tu wychodziło, a robienie z TKP małżeństwa wychodzi tu wszystkim bokiem (czyli "na złe")

"Zarząd TKP" - LUDZIE CO WY?????????????????!!!!!!!!!

Stowarzyszenie??? a może spółdzielnie se założycie i własnych prawników będziecie mieć? Jak tak to jestem ZA, bo bede miał fuche (czytaj: ciepłą posadkę za nic nie robienie).

Oczywiście gratulacje dla Jackala, Rogacka i Yarysia i chyba 50 innych osób za odznaczenie honorowym orderem świętego Moderatora....

Bo jak się dopatrzyłem to na TKP moderatorów to jest teraz więcej niż użytkowników...

Ale dla was trzech - serdeczne i szczere gratulacje - bo fajne chopy jesteśta i was lubie i to bardzo (ale ze sexa nici )

Co do zakłądania stowarzyszenia toyotowego - może to i dobry pomysł, nie wiem sam, bo nie wiem czym sie chce to stowarzyszenie zajmować. Niestety nie doszukałem się żadnych opisów potencjalnej działalności na forum (pewnie gdzieś jest).

Jeśli możecie - to napiszcie czym stowarzyszenie chce się zajmować (skoro dokumenty zostały złożone w sądzie - bo tak domniemywam, to i statut jakiś jest i zadania przedstawione).

Do nikogo się nie czepiam, bo jestem bardzo "na świerzo" w tym temacie i może stowarzyszenie bedzie czymś fajowym, ale nie wiem jeszcze jakie są założenia tegoż.

ale kilka pytań:

- jak to jest możliwe że ktoś sobie na luzaka szasta poufnymi inforamcjami i danymi adresowymi poszczególnych osób z forum?

- gdzie ja mam wchodzić zeby sobie pogaworzyć z przyjeciółmi o samochodach? na TKP ? tu? czy jeszcze gdzieś indziej? czy TKP i Toyota Technicznie to to samo? czy jak , bo kompletnie nie wiem.


a w ramach ciekawostek to powiem ze akcja z ZARZĄDEM TKP to jak dla mnie się nadaje do NDW czyli Nie do Wiary który jest emitowany w TVN

nic nic nic, a tu nagle BUUUM! i mamy zarząd TKP? a jak on powstał? Sam sie ukonstytuował? Czy były wolne wybory?

Bo z tego co ja wiem, to kiedyś dawno dawno temu był sobie Przemo Z (pozdrawiam), Maciek B (pozdrawiam) i Ambro (pozdrawiam) i oni tak sobie wymyślili ze fajno by było założyć TKP

Ale....

Później każdy z userów mówił że TKP nie jest niczyją własnością, tylko jest dobrem wspólnym ludzi którzy go tworzą (nie mówie tu o ludziach których marzeniem było przeistoczyć TKP w partie polityczną - bo do techo chyba to wszystko zmierza, ale mowie tu o ludziach którzy byli na forum i tworzyli je przez własne wpisy.

A tu nage zarząd TKP. Niedość że śmiem twierdzić ze on powstał sam z siebie, bez konsultacji z nikim kolwiek, czy warto jest coś takiego tworzyć. To jeszcze sam się wybrał...

A ja myślałem że skoro TKP jest dobrem wspólnym, to jak juz dochodzi do czegoś takiego jak Zarząd, to go wszyscy wybierają....

Tak jak to zwykle bywa (KSH, prawo spółdzielcze, inne ustawy).

Oczywiście jeśli się myle i tak nie było - to przepraszam - mój błąd...

No i jeszcze chciałbym się zapytnąć - czy są jeszcze SPOTY w Warszawie i czy ktoś na nie jeszcze przyjeżdża, bo ostatnio chodziło mi po głowie, czy by nie odwiedzić TKP na spocie i sie popytać co i jak u kogo i wogule jak u ludzi....


mam nadzieje że ktoś szybciutko mi odpowie na moje pytania - będe wielce dźwięczny za to...


No i na końcu pozdrawiam tych którzy mi w ostatnich 24 godzinach wysłali maila - ci ludzie wiedzą o kim mówie ))))


  
 
Cheeesus...
  
 
Wilk mógłbyś nieco rozszerzyć swoją wypowiedź bo nie kumam tego sloganu

Kurdeeeeeee znowu Krzysio się pojawił
spóźniłeś się trochę... atmosfera po rozpadzie trochę się uspokoiła a dyskusja była ciekawa...

To chyba nie jest odpowiedni wątek żeby odpowiadać na Twoje pytania. Większość odpowiedzi znajdziesz w naszych wcześniejszych postach tylko pewnie takiemu leniowi nie chce się wertować tylu stron
  
 
Krzysiu, wali to juz przeszlosc.

A tak na marginesie TO JA WEZWALEM KRZYSIA hihihihhihi

Szkoda ze Jackal sie nie udziela oj szkoda bo facet w deche jest NAPRAWDE
  
 
Cytat:
Oczywiście gratulacje dla Jackala, Rogacka i Yarysia i chyba 50 innych osób za odznaczenie honorowym orderem świętego Moderatora....




KrzysioVW chyba nie czytał topiców dokładnie. Jackal Yaryś i ja zostaliśmy modami by bronić tego forum przed złymi którzy chcieli skasować jego zawartość i ja nie mam nic wspólnego z TKP
  
 
Jeśli przekręciłem kilka faktów to sorka chłopaki, ale wciąż próbuje się połapać co i jak tu sie dzieje...
  
 
ALE O SO CHOZI W TYM WSZYSTKIM, CO TO ZA STOWARZYSZENIA PODZIALY ITP ????? SA 2 KLUBY JUZ???