Może zrobić ankietę? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-25 11:21:25, Rysiu pisze:
Jackalku,

A Ty z nami? Jak milo..



Jestem i tu i tam. Tylko jakiś taki rozdarty i zdezorientowany. Liczę na pozytywne rozwiązanie sprawy klubu, mając jednocześnie nadzieję, że nie będę stawiany przed wyborem "my albo oni".


  
 
Cytat:
2004-06-25 11:34:46, Jackal pisze:
Cytat:
2004-06-25 11:21:25, Rysiu pisze:
Jackalku,

A Ty z nami? Jak milo..



Jestem i tu i tam. Tylko jakiś taki rozdarty i zdezorientowany. Liczę na pozytywne rozwiązanie sprawy klubu, mając jednocześnie nadzieję, że nie będę stawiany przed wyborem "my albo oni".






Eee, takich wyborow nie bedzie "my - oni" Wolnośc Tomku, można i tu i tam. Ducha nie gaście. Mi sie tak wydaje..
  
 
Coz! Ja znany (tu sie chwale uwaga) z mojego siania fermentu, naprawde wierze ze keidys sie to wsyztsko ustabilizuje, ze bedzie cud-stronka i cud-forum i ze wszyscy bedziemy znow szczesliwa TKP'owa rodzina - to prawda ze nie wszyscy zapomna o zaszosciach jakie miedzy nami byly, ze wiele osob naprzyklad mnie nie lubi wrecz nienawidzi - coz zawsze w jakies rodzinie sa czarne owce (beeeeeee) ale..... w koncu ta przyslowiowa czarna owca jak rzeklaem tez nalezy do rodziny. A wiec..... przeczekajmy az wszystko bedzie GIT i ..... bedzie GIT
  
 
Co innego zapomnieć o zaszłościach, a co innego wybaczyć
  
 
to jak zastanawiacie nad jakas ankieta ?czy temat opada na dno.
  
 
Nad jaka ankieta? - Moze taka: Czy jestes za utowrzenie www-wizytowki...... Nieeee - moim zdaniem niech czlonkowie AKT'u (Anarchistycznego Kolektywu Toyoty) sami wyjda z inicjatywa, sami szukaja indywidualnie posrod innych czlonkow chetnych do dzialan przezen wymyslonych
  
 
No ale nie kumam co wy chcecie ankietowac? MOzna zrobic, ale jaki temat i po co..?

Chyba jeszcze nieco wczesnie, chyba czesc ludzi jeszcze nie wie o zmianach. POjawia sie pewnie to tu to tam...
  
 
ankieta jest ononimowa i głosować może każdy kto ma konto na motonews. jesli nie będzie przynależności klubowej i ograniczeń w dostępności do ankiety to ona nie ma żadnego sensu.
  
 
Smutne i przykre to jest!
Nie bardzo się jeszcze zorientowałem w sytuacji, ale z tego co czytam, to coś jest nie halo....
Jakie stowarzyszenie, jakie składki.... Z toru korzystać nie będę, za podkładki, polar itp mogę zapłacić.
Jak rozumiem tworzymy tutaj zbiorowaość wirtualną, która może czasem się spotka, zobaczy pozna, ale nie będzie działać jako kolektyw na codzień, więc kompletnie nie rozumiem po co komu moje regularne wpłaty.
Czy ktoś wie jak przebiegały wybory władz tego "stowarzyszenia"?
Nie mam natury buntownika ani podrzegacza, ale jestem poważnie wkurzony...
Dyskusje na forum były fajne, wiele bardzo pożytecznych informacji tam znalazłem, ale nie akceptuję takiej formyu działania jaką przedstawił Janoooop - grupa osob prowadziła działania zmierzające do utworzenia stowarzyszenia. Jakiego stowarzyszenia..., nikt nie proponował mi członkostwa w stowarzyszeniu...., co to za prace "po cichu". Z tego co rozumiem nie ma jeszcze stowarzyszzenia więc nie ma władz, a czytam jakieś oficjalne wyjaśnienia Zarządu......

Nie zapiszę się do nowego klubu.

Kto chce niech dalej pisze tu, fanów toyoty jest wielu, nie ma osób niezastąpionych. Nawet jeśli kilka osób przestanie tu pisać, świat się nie skończy.

Proponuję tylko, by można na tym forum wfciąż pisać o "dupie maryny", nie ograniczajmy się tylko do kwestii technicznych, bo jestem na to za głupi.
  
 
na razie piszemy sobie o wszystkim. myślę że za kilka dni się sytuacja ustabilizuje i będzie ok.
  
 
Rogacek,
A nie mozna nas juz pogrupowac n atym forum, zeby nas przypisac do tego forum. I bysmy sie widzieli kto zalogowany i w ogole tak jak bylo???
  
 
no to jest juz pierwsza sugestia
  
 
Dobrze gada - wooodki mu dac
  
 
Cytat:
2004-06-28 09:57:16, Rysiu pisze:
Rogacek,
A nie mozna nas juz pogrupowac n atym forum, zeby nas przypisac do tego forum. I bysmy sie widzieli kto zalogowany i w ogole tak jak bylo???


Zdecydowanie popieram
  
 
A może zrobić na Motonews tymczasowo coś na kształt klubu?

Mam już nawet nazwę - odwróconą nazwę TKP czyli PKT = Polski Klub Toyoty.

* * * * * * * * * * *

Co ma być w ankiecie???

Czego oczekujecie??
Czy pytanie w stylu : czy chcesz żeby forum TKP pozostało na Motonews (tak/nie)?
Może raczej, czy zapiszesz się do stowarzyszenia?
  
 
Cytat:
2004-06-28 14:32:12, Jackal pisze:
A może zrobić na Motonews tymczasowo coś na kształt klubu?

Mam już nawet nazwę - odwróconą nazwę TKP czyli PKT = Polski Klub Toyoty.



POPIERAM. Proste i genialne! Polski Klub Toyoty
  
 
Cytat:
POPIERAM. Proste i genialne! Polski Klub Toyoty


niestety Polskie Ksiazki Telefoniczne go zajely
  
 
jakos slowo klub na mnie narazie zle dziala....moze forum nazwac prosto 'Kącik Toyoty' zastanowic sie jak ma wygladac itd. a jesli ma powstac ew.jakis klub to to kolejny element ankiety co by narod sie wypowiedzial czy wogole takowy chce...
  
 
Ja tylko głośno wmyślę, tak jak Wy.

W temacie jest ankieta, zatem jaką treść chcecie zankietować??? Inaczej formułująć pytanie - jak zadać pytanie, żeby większość wypowiedziała się zgodnie z oczekiwaniami
  
 
Cytat:
2004-06-28 14:44:31, leon99 pisze:
Cytat:
POPIERAM. Proste i genialne! Polski Klub Toyoty


niestety Polskie Ksiazki Telefoniczne go zajely



nie szkodzi. hihi
za to TKP to skrót Komunistycznej Partia Turcji
albo slady do afery Rywina