Oryginalna Warszawa Pick-up? Tylko w Muzeum - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-07-01 18:49:56, wioorek pisze:


żuka starego typu to hoho nie widziałem.
A nyska taka stara (sprzed 1967) to trzy lata temu jechała do częstochowy za pięlgrzymką. I to by było na tyle


W tym roku nie będzie chyba suszy to gorzej,normalnie OSP wyciąga swoje sprzety na drogę
W zeszłym roku widziałem pożarniczego Stara,takiego z drzwiami pod wiatr,normalnie służbowo jechał oraz właśnie starego Żuka,również wóz OSP,parkował na mojej ulicy

Może Kajtan popytaj strażaków ochotników,oni mają rzeczywiście czasem sprzęty, o których nie śniło się filozofom,co prawda nigdy nie widziałem Żuka-kurołapa,ale kto wie,może chociaż jakieś częsci gdzies psim swędem po remizach się uchowały.


[ wiadomość edytowana przez: Nabauab dnia 2004-07-03 08:30:49 ]
  
 
jesli chodzi a stara to ostatnnio widzialem takiego z okraglom buda na strazy pozarnej stan jak na moje oko ideal szkoda ze nie mialem apratu w tedy stoi sobie pod golym niebem w lednicy. a co do innych pojazdow jak zuki i nysy to juz dawno nie widzialem starej nysy bez ryjka czy zuka ze stara atrapa teraz juz nyse jest ciezko zobaczyc na ulicy. ostatnio czest tez widuje lublina z plastikowa buda jezdzi sobie po pradze vuda zeczywiscie nie koroduje tylko kabina kierowcy jest w oplakanym stanie.
  
 
Robi200 - to chyba jest Pabieda??



A tak WARSZAWA jest w Bialymstoku...

  
 
A Pobieda nie miała innej atrapy
  
 
ani jedna ani duga to nie sa pabiedy
ta zielona to orginalna warszawa znam wlasciciela tego pojazdu. pabieda ma zupelnie inna atrape bardziej masywna.
  
 
... i z poziomymi żebrami
  
 
a zaraz ci powien z jakimi zebrami tylko musz sie dokopac do zdjec
  
 
tak z poziomymi byly 3 ale ten trzeci robil za obwodke i mila duzy znaczek m20 na atrapie i nie bylo oznaczen na boku maski
  
 
Ta zielona to model 57' zwany później 200 Można by powiedzieć Face-lifting modelu M20, czyli Warszawy która praktycznie nie różniła się od Pabiedy. Dopiero w 64 zaczęto robić Sedany czyli 203/204 (223/224)
Warszawa M20
  
 
W pełni się z toba zgadzam Robi
  
 
dzięki
  
 
A masz książkę "Album smaohcodow FSO"??
I w ogóle kiedy MEMBEREM będziesz
  
 
Mam więcej niż tylko album, bo oprócz tego sporo rozmawiałem z Dembińskim, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o których w książce nie było. A co do membera to nie wiem
  
 
Ja mam od dziś,kupilem na Allegro za 70zł.
Brdoz fajna.
A masz "Jest u nas fabryka w Warszawie:.
ja mam
  
 
To drogo ja kupiłem za 40 zł, a Ten i nne albumy o FSO mam m.in. na 35 lecie fabryki
  
 
Ja mam jeszcze "Sto lat polskiej motoryzacji" Szelichowskiego.
A tego na 35 lecie fabryki nie mogę dorwac.
  
 
a ja mam ksiazki "sto lat polskiej motoryzacji" i ta wydana na 35 lecie fso a i jeszcze mam tak ksiazke wydana wspolnie z jugoslawia " drogi wspopracy i przyjazni"
  
 
Moja receznja "Jest u nas fabryka Warszawie już nie dlugo pojawi się w dzialce publikacje.
  
 
a ja poszukuje tej ksiazki i narazie nigdzie jej nie ma
  
 
Cytat:
2004-07-16 18:14:21, Trool pisze:
a ja poszukuje tej ksiazki i narazie nigdzie jej nie ma


jeśli ci chodzi o album samochodów fso, to mogę Ci kupić ale dopiero po urlopie wyjeżdżam rano i nie będzie mnie 2 tygodnie