Oficjalne wyjaśnienia TKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Czyli do mnie, szkoda, ze tutaj....



Tutaj bo trzykrotna proba zalogowania się na Nowym nie powiodła się, a Ambro nie odpisał mi do dziś

Cytat:
2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Ponadto wierze Ci, ze skrupulatnie przestrzegasz polskiego prawa, ze jezdzisz przypisowa predkoscia, ze nigdy nie otrzymalas mandatu, ze jestes przykladnym obywatelem Rzeczypospolitej Polski i ze wszystko co popra nasi pOslowie jest dla Ciebie swiete...



Nie wszystko jest dla mnie święte, bo często tworzą gnioty, ale wiem czym grozi nieprzestrzeganie prawa i staram się go przestrzegać, a jeśli juz nie, to przynajmniej nie dac się złapać

Cytat:

2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Nie chce wnikac w szczegoly, czy GIODO jest OK czy nie - ale imho jesli zaczniemy rozdrabniac sie to wszystko spali na panewce i nic tego nie wyjdzie. Uwazam, ze wszystko da sie zalatwic w swoim czasie. A jesli tak Ci zalezy, zeby od razu wszystko bylo na tip top - to dolacz do nas i nam pomoz. Chetnie skorzystamy z Twojej pomocy.



Jeżeli stowarzyszenie nie będzie zbierało i przetwarzało danych osobowych ponad te absolutnie potrzebne do istnienia stowarzyszenia to baza danych nie podlega rejestrowaniu u GIODO.
Niezależnie od tego czy podlega rejestrowi czy nie, to muszą być przestrzegane zasady (organizacyjne i informatyczne) określone w rozporządzeniu. Myslę, że dla licznego grona klubowych informatyków są one do rozgryzienia i do zrobienia. Osobiście mam wstręt do tej ustawy, ale wkrotce z racji sego zawodu znów będę musiała do niej sięgnąć i sobie odświeżyć.

Cytat:
rafath pisze:
Czy w realu tez jestes tak smiertelnie powazna?



Jeśli chodzi o przestrzeganie prawa i niepotrzebne ryzyko to TAK, a w innych dziedzinach zycia to nie mnie się o tym wypowiadać

Cytat:
2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Coz moge powiedziec, czlowiek uczy sie na bledach... Wyszlo jak wyszlo nie da sie tego cofnac, ale mamy nauczke.



Wszyscy się uczymy, tylko nie każdy potrafi się do błędów przyznać , a tym bardziej wyciągnąć wnioski.

Cytat:
2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Moze wprost nikt tego nie twierdzi, ale ogolna atmosefra na forum(ach) sugeruje mi cos zupelnie innego. Targnelismy sie na zycie TKP i chcac je sformalizowac niszczymy wszystko...



Atmosfera moim zdanie jest zrozumiała. Jestem od niedawna w Klubie. Mnie zabolało usunięcie części starego forum, a innych, tych bardziej zaangażowanych, których znacie osobiście , zapewne zabolało dodatkowo utajnienie całego procesu okresu założycielskiego.

Cytat:
2004-06-25 13:36:36, rafath pisze:
Jedyne o co Was wszystkich prosze, to o odrobine wyrozumialosci i cierpliwosci - wierze, ze z czasem uda sie wszystko dopiac pod ostatni guzik



też wierzę. Myślę, że pierwszy krok do poprawy został uczyniony.
Życzę powodzenia






[ wiadomość edytowana przez: tojotka dnia 2004-06-25 16:41:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: Jackal dnia 2004-06-25 16:43:14 ]
  
 
Jackal - cos ty edytowal w wiadomosci Tojotki ? Hę?
  
 
Wyjaśnienie o wiele za późno i na dodatek wymuszone, bez słowa przeprosin, to jak „musztarda po obiedzie”, jest nie strawna .

Pozdrawiam
Katka



  
 
Cytat:
2004-06-25 20:09:16, El_Chueco pisze:
Jackal - cos ty edytowal w wiadomosci Tojotki ? Hę?



hihi, jeśli nawet to dzięki, bo sobie nie poradziłam z tymi cytatami. Nic nie zmienił, więc jest spoko

[ wiadomość edytowana przez: tojotka dnia 2004-06-26 20:31:55 ]
  
 
Cytat:
2004-06-25 13:28:58, thaniel pisze:
Cytat:
2004-06-25 13:27:05, gosiek pisze:
Zarząd TKP oficjalnie informuje ze nie bedzie odpowiadał na zaczepki ze strony motonews.pl nie bedziemy dyskutować z deamonem bo nie ma to sensu. Archiwa GG nasze i jego znacznie sie różnią i nie bedziemy dalej toczyć tej batalji. Jeżeli ktoś chce zadać pytanie zapraszmy na oficjalne forum TKP
Z powarzaniem
Zarząd TKP



To kiedy sie wreszcie wyniesiecie ??


hehe Thaniel poszedł na całego
ale jak ja mam pisać i zwracać sie do "zarządu" skoro nie jestem zarejestrowany na nowym forum a nie będę pisał prywatnych listów oraz nie będę rozmawiał z nikim na gg w tej sprawie bo uważam że nie ma co ukrywać. Tym bardziej że w razie czego i jedna i druga strona będzie się wypierać jeśli chodzi o archiwum np: gg.
  
 
Cytat:
2004-06-25 20:51:26, Katka pisze:
Wyjaśnienie o wiele za późno i na dodatek wymuszone, bez słowa przeprosin, to jak „musztarda po obiedzie”, jest nie strawna .


Otóż to - a wystarczyło zrobić to w sposób jaki robią to inne kluby, które też są już stowarzyszeniami:

oto przykład - SAAB KLUB POLSKA
  
 
Cytat:
2004-06-26 15:13:41, GDA pisze:
Otóż to - a wystarczyło zrobić to w sposób jaki robią to inne kluby, które też są już stowarzyszeniami:



do tego te potajemne kasowanie czesci forum w stylu akcji "Nacht und Nebel". Posty nie byly wlasnoscia TKP, poniewaz taka organizacja oficjalnie nie istnieje, byly wlasnoscia ich autorow. A autorow nikt nie pytal o zdanie. Bardzo brzydko postapiliscie , Panowie z Dyrektoriatu.
  
 
Cytat:
2004-06-27 06:40:17, leon99 pisze:
Cytat:
2004-06-26 15:13:41, GDA pisze:
Otóż to - a wystarczyło zrobić to w sposób jaki robią to inne kluby, które też są już stowarzyszeniami:



do tego te potajemne kasowanie czesci forum w stylu akcji "Nacht und Nebel". Posty nie byly wlasnoscia TKP, poniewaz taka organizacja oficjalnie nie istnieje, byly wlasnoscia ich autorow. A autorow nikt nie pytal o zdanie. Bardzo brzydko postapiliscie , Panowie z Dyrektoriatu.



i o to właśnie chodzi, a nie o negowanie potrzeby stworzenia stowarzyszenia, co nam niektórzy zarzucają
forma załatwienia sprawy nas zbulwersowała
  
 
Czy może mi ktoś w kilku słowach wyjaśnić o co chodzi i gdzie ja mam w takim razie pisać?
Wyjechałem sobie na dwa tygodnie na wczasy, wracam a tu jakaś zadyma.....
Napiszcie co jest grane, w końcu pod tablicami mam podkładki TKP
  
 
Chodzi generalnie ze GTW zrobilo brzydka kupke i nie chce posprzatac. Juz lece z wyjasnieniami - ogolnie GTW to Grupa Trzymajaca Wladzie, a w sklad niej wchodzi Zarzad (tu tez zaraz z wyjasnieniami lece) zatem GTW to:
Zarząd:
Prezes Ambro
Vice : Janoop,Iceman,MaciekB,Nikolas,Rafath
Skarbnik Gosiek
Komisja rewizyjna :
Wwtcka - przewodniczacy;
Darus - wiceprzewodniczący;
Członkowie: Kruchy; Perzan; Yaga; Meteor
---
A o co generalnie chodzi.
Chodzi o to ze te osoby z Zarzadu postanowily utworzyc Stowarzyszenie Toyota Klub Polska i utworzyc nowa strone (ktorej na razie nic nie widac) i forum. Wszystko byloby ok - gdyby za wczasu Zarzad wszystkich powiadomil - chocby na forum i sukcesywnie wszystko przenosil, ale oni zrobili to wbrew zdrowemu rozsadkowi, kasujac w jednej chwili posty i blokujac dostep do "starego TKP" - tlumaczyli sie pozniej, ze jest to ich wlasnosc (lecz tak nie jest bo forum nie bylo wlasnoscia Stowarzyszenia ale wszystkich userow). Tlumaczac sie tak caly czas - nawet nikogo nie przeprosili, a stosowny Disclaimer wystosowali grubo po aferze i to jeszcze na NASZA prosbe.
I teraz jesli chcesz pisac o dupie maryni - to serdecznie zapraszam na http://forum.toyota.org.pl, ale jesli chcesz poznawac aspekty techniczne Toyoty to pisz na adres www.toyotatech.prv.pl - oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zebys pisal i tu i tu.
  
 
ACHA!
No to pasztet!
Czemu zawsze musi się coś spieprzyć, tak fajnie było.

Forum techniczne to bardzo fajna sprawa, tylko że o dupie maryni też fajnie było popisać.
Rozumiem, że tu piszemy tylko o sprawach technicznych.
  
 
jak chcesz pisac o dupie maryni - to prosze bardzo - na ogolnym sa podforuma tech. i News - na ogolnym o dupie maryni - i niech tak zostanie
  
 
Cytat:
2004-06-26 15:13:41, GDA pisze:
Cytat:
2004-06-25 20:51:26, Katka pisze:
Wyjaśnienie o wiele za późno i na dodatek wymuszone, bez słowa przeprosin, to jak „musztarda po obiedzie”, jest nie strawna .


Otóż to - a wystarczyło zrobić to w sposób jaki robią to inne kluby, które też są już stowarzyszeniami:

oto przykład - SAAB KLUB POLSKA



tak wlasnie to powinno byc to zalatwione.
weekend sie konczy nerwy opadly.zobaczymy co przyniesie poniedzialek. El forum ogolne nie jest miejscem na dupe maryni..

  
 
Cytat:
2004-06-27 21:51:37, Yaryś pisze:
forum ogolne nie jest miejscem na dupe maryni..





OK. Bedziemy pisać o d... Marcysi
  
 
Yaryś - to w takim razie o czym?
  
 
odeszliśmy od tematu. na razie wątek odwieszam. jak ktoś będzie chciał to się podwiesi
  
 
Cytat:
2004-06-28 01:17:35, El_Chueco pisze:
Yaryś - to w takim razie o czym?


nie popadajmy w skrajonosci, we wszystkim trzeba miec wyczucie.
nikt narazie na forum nie zazyczyl sobie działu dupa maryni vel marcysi.... i niestety sie OT zrobiilo.
podwiesic mozna ale juz zablokowany.


  
 
Mam 3 pytania

1. co to IMHO ?

2. co to OT ?

3. Której Maryni ?


  
 
Ad. 1 - IMHO - to In My Homiee Opinion (W mojej prywatnej/tudziez domowej Opinii)
Ad. 2 - OT - Off Topic
Ad. 3 - Maryni - czyli Dzial gdzie mozna gadac o wszystkim, obgadywac stow... eeee rozmawiac o Stowarzyszeniu, o sprawach sercowych itp


dobra styka.jesli ktos chce dodac cos na temat to odblokuje.

[ wiadomość edytowana przez: yaryś dnia 2004-06-28 11:33:26 ]
[ powód edycji: zamykamy. ]
  
 
Cytat:
Ad. 1 - IMHO - to In My Homiee Opinion (W mojej prywatnej/tudziez domowej Opinii)



raczej In My Humble Opinion czyli nic innego jak: Moim, skromnym zdaniem

pozdr.