Do daemona

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam raczej poraz ostatni na tym Forum.

Dwa dni temu powstało małe niezrozumienie tresci mojej wypowiedzi - generalnie chodziło o deamona i wypowiadałem się w swojim imieniu a nie TKP!
Trochę mnie poniosło i mozna było odnieść wrazenie ze kogoś strasze lub komuś groże - jezeli to było tak odebrane to
PRZEPRASZAM W MOJIM IMIENIU - poprostu nie lubie jak ktoś coś obiecuje, a potem zmienia zdanie - ale to juz nie ważne, niemam zamiaru na ten temat polemizować i mam nadzieje ze nikt dla nikogo nie będzie wrogiem!

Pozdrawiam wszystkich tu pozostałych oraz deamona

p.s. mozecie odrazu to zamknąć

Nik
  
 
Ja nie zamknę, bo wszelkie zamykanie i kasowanie postów na forum uważam za bezsensowne. Jeśli kiedyś uważałem inaczej, to widocznie teraz zmieniłem zdanie.
  
 
Nikolas - ale tu nie chodzi tylko o DEAMONA - ale ..... super ze w koncu jest ktos kto postanowil - niech ofrum zyje wlasnym zyciem i nie bawmy sie w bogow co moga skierowac nas na inna droge
  
 
A ja wtrącę swoje trzy grosze... Od... się od Daemona. To Wasze forum i Wasze maupy...
  
 
Cytat:
2004-06-25 17:05:30, WilK pisze:
A ja wtrącę swoje trzy grosze... Od... się od Daemona. To Wasze forum i Wasze maupy...



jak to bylo ?? dobrze gadac dac mu .. ducha !!!
  
 
wooooodki
  
 
Ja chcialbym przeprosic wszystkich posiadaczy toyoty (nie liczac zarzadu i ludzi ktorzy pisali rozne farmazony) za moj avatar ale juz nie moge ... chca odejsc to won papa cya arivedetchi itd

aha i nie wieze zeby sie komus omsknela reka (przez pare godzin) poprostu usuwali ..

Mam nadzieje ze wszystko sie skonczy ok (nie wieze w to co mowie) a do tej pory no coz ...
  
 
spoko. dajcie już spokój. nieduza grupa tu została i bedzie pilnować resztek po TKP i tworzyć nowe posty. a avatrek cool, mi się podoba
  
 
Cytat:
2004-06-26 00:26:42, thaniel pisze:
Ja chcialbym przeprosic wszystkich posiadaczy toyoty (nie liczac zarzadu i ludzi ktorzy pisali rozne farmazony) za moj avatar ale juz nie moge ... chca odejsc to won papa cya arivedetchi itd

aha i nie wieze zeby sie komus omsknela reka (przez pare godzin) poprostu usuwali ..

Mam nadzieje ze wszystko sie skonczy ok (nie wieze w to co mowie) a do tej pory no coz ...




Thaniel, możesz nie wierzyć. Poczekam aż sam niechcący wywalisz w kosmos całe podforum bo do tego nie trzeba paru godzin (jeśli tak sądzisz, to nie znasz możliwości moderatora i lepiej zrezygnuj zanim unieszczęśliwisz swój klub),wystarczy jedno kliknięcie myszą. Wiem, bo sam wypieprzyłem dział klub na ładzie
więc nie forsuj spiskowej teorii dziejów...
  
 
Cytat:
2004-06-26 09:22:08, Góral pisze:
Poczekam aż sam niechcący wywalisz w kosmos całe podforum (...), wystarczy jedno kliknięcie myszą. Wiem, bo sam wypieprzyłem dział klub na ładzie


Eee Góralku - nie jest tak jak mówisz, dział jest tylko kategorią pod którą przypisane są posty, pewnie zlikwidowałeś tylko dział bo posty musiały zostać, a skasowanie kazdego postu po kolei zajmuje kilka godzin i tak zrobił TKP
  
 
Cytat:
2004-06-26 15:10:40, GDA pisze:
Eee Góralku - nie jest tak jak mówisz, dział jest tylko kategorią pod którą przypisane są posty, pewnie zlikwidowałeś tylko dział bo posty musiały zostać, a skasowanie kazdego postu po kolei zajmuje kilka godzin i tak zrobił TKP



Zgadza się. Kategorię można usunąć jednym klik, ale nie jej zawartość.
  
 
eee.... zwracam honor.
zostalem uświadomiony że od czasu kiedy to ja wywaliłem w kosmos cały dział (tematy zniknęły) parę rzeczy łaskawie nam panujący poprawił...
  
 
I radzę nie wk... Łaskawie nam panującego
  
 
Cytat:
2004-06-26 19:09:11, WilK pisze:
I radzę nie wk... Łaskawie nam panującego


Otóż to - bo on potrafi za pomocą "jednego klik" wywalić w kosmos całe forum
a wtedy nie tylko TKP ucierpi ale i kilkanaście klubów obok
  
 
Cytat:
2004-06-26 20:55:13, GDA pisze:

Otóż to - bo on potrafi za pomocą "jednego klik" wywalić w kosmos całe forum
a wtedy nie tylko TKP ucierpi ale i kilkanaście klubów obok



A wtedy dopiero byłyby jatki
  
 
To by tragedia była panowie
  
 
Eee dramatyzujecie Koledzy
  
 
Wolę się nie przekonywać
  
 
Cytat:
To by tragedia była panowie



I Panie....


Cytat:
Eee dramatyzujecie Koledzy



I Koleżanki.....
Bo powiem, że dyskryminacja
  
 
dalsze uwagi dla daemona na priv.