Yaris i naprawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!
dzis bylem na przegladzie po 30k km. za przeglad zaplacilem 700zl.
do tej pory popsulo mi sie:
- obluzowana poduszka pod silnikiem
- obluzowane mocowanie tlumika
- noi najwazniejsze. na naprawe umowilem sie na 05.07. Jest tow wyciek spod pokrywy rozrzadu.
A wy co robiliscie w yarisach?wam tez psuja sie?
pozdrawiam
  
 
Cytat:
Jest tow wyciek spod pokrywy rozrzadu.



podobno to jest nagminny ból yarisow tak mi powiedzial doradca serwisowy ASO ale sie tym nie przejmuj. uszczelnia i po klopocie....
  
 
co do tego wycieku to chyba miałem coś podobnego... już pisałem o tym na forum, ale nie mogę tego znaleźć więc nie wiem czy to rzeczywiście jest to samo.
ale co do tego mocowania tłumika i poduszki pod silnikiem to sam to zauważyłeś i zwróciłeś im uwagę na to czy oni po zrobionym przeglądzie powiedzieli Ci co było nie tak i to naprawili
mnie czeka ten przegląd za niecały miesiąc... myślałem że trochę taniej będzie
  
 
MI w ASO mowili ze to problem tych najnowszych z Anglii (a je przeciez robia we Francji, moze chodzilo i silniki)...

MI sie zepsulo cale zawieszenie, ale w sumie to ja je zepsulem pozatym nic Autko ma 5 lat, a 2 lata katuje je JA
  
 
... ja po 30 tys. zapłaciłem coś koło 480-500 zł. ... a chłopaki oprócz typowego przeglądu wreszcie usunęli problem skrzypiącego fotela kierowcy .. ale za to przesiedziałem u nich ponad 5 godz !!!! ... to już kolejny raz siedzę u nich przeszło 3,5 godz....
  
 
mocowanie poduszki i tlumika sam zauwazylem i powiedzialem im o tym to naprawili. jeszcze od niedawna skrzypia mi tyne hamulce.mowilem im na przegladzie ze piszcza ale nic nie poprawili.teraz jak bede jechal na naprawe uszczelki pod rozrzadem to powiem im to. a co do ceny przegladu to:
395zl + olej + filtr powietrza + filtr oleju i dalo to w sumie 690zl. sam nie bylem na to przygotoany i az musialem jechac do bankomatu po kase
  
 
Cytat:
2004-06-22 16:37:19, FOKA pisze:
witam!
dzis bylem na przegladzie po 30k km. za przeglad zaplacilem 700zl.
do tej pory popsulo mi sie:
- obluzowana poduszka pod silnikiem
- obluzowane mocowanie tlumika
- noi najwazniejsze. na naprawe umowilem sie na 05.07. Jest tow wyciek spod pokrywy rozrzadu.
A wy co robiliscie w yarisach?wam tez psuja sie?
pozdrawiam


A za co im płaciłeś????? Przeciez masz auto na gwarancji.
  
 
za to nic nie placilem.zaplacilem za przeglad
  
 
FOKA a jak się objawia obluzowana poducha pod silnikiem? i jak ją sprawdzić?

Ja mam 17 tys i narazie poza stukami w drzwiach i przepaloną żarówką w lampce w podsufitce wszystko w porządku. Silnik czysty.

Aha tylne hamulce popiskują ale głównie jak jest mokro. Robili to po 15 tys. Jest troche lepiej.