Dziś, 5 rano... - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2017-10-23 11:39:25, slayter pisze:
O kurde. Wszedłem na forum po kilku latach i od razu w taki news. Gratulujemy!!!! To już można mówić Ich Pięcioro



Musisz częściej wchodzić.
Dziex!
  
 
Gratulacje
  
 
Zamiast Mikołaja dziś odwiedziła nas Mikołajka...

  
 
Cytat:
2004-06-26 08:11:33, pyrekcb pisze:
Co prawda już się wygadałem w "nocnym czuwaniu", ale co mi tam - pochwalę się drugi raz! A więc - dziś o 5 rano zostałem po raz pierwszy tatusiem!!! (...)
To tyle na gorąco - jak dojde do siebie, to jeszcze coś dopiszę, może jakieś zdjęcie się uda zrobić - zobaczymy! Pozdr. P.





"Maluszek" przymierza garniaka na maturę....
  
 
Kurczę jakie wykopaliska zrobiłeś
Brawo, młody prezentuje się zacnie

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Czasem coś mnie bierze i zaglądam na espero.of.pl.
  
 
Cytat:
2023-02-21 23:15:46, pyrekcb pisze:
Czasem coś mnie bierze i zaglądam na espero.of.pl.


Mnie też tak czasem coś weźmie, że wejdę
  
 
Cytat:
2023-04-25 20:54:42, YeLonkoskY pisze:
Mnie też tak czasem coś weźmie, że wejdę



Mam w ulubionych w przeglądarce, to zerkam.
  
 
Cytat:
2023-04-25 22:28:55, pyrekcb pisze:
Mam w ulubionych w przeglądarce, to zerkam.



Ja nie ale adres prosty Ciekaw jestem tylko co będzie dalej bo nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie będę zmieniał serwera bo Nazwa robi sobie jaja z podnoszeniem cen a nasze forum częściowo korzysta z mojego serwera. Chłopak który tym się zajmował już dawno się nie udziela a pewnie tylko on miał hasła.
  
 
Jabuszko?

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2023-05-22 23:26:49, YeLonkoskY pisze:
Ja nie ale adres prosty Ciekaw jestem tylko co będzie dalej bo nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie będę zmieniał serwera bo Nazwa robi sobie jaja z podnoszeniem cen a nasze forum częściowo korzysta z mojego serwera. Chłopak który tym się zajmował już dawno się nie udziela a pewnie tylko on miał hasła.



Może napisz na FB klubu espero?
  
 
Cytat:
2023-05-23 17:39:11, lucas48 pisze:
Jabuszko?


Tak mi coś świta, że to on. Następną płatność za serwer mam w październiku a że dochodzi już do 2 kafli to zaczyna mnie to wnerwiać bo nowym klientom oferują ten pakiet na pierwszy rok za 300-400zł... Dlatego rozglądam się za innym rozwiązaniem ale jakbym zrezygnował z nazwy to wtedy dupa bo jakaś baza danych jest u mnie a raczej zrezygnuję bo w doopsku mają, że jestem ich klientem od prawie 20 lat. Na 90% stawiałbym strony od nowa bez żadnego przenoszenia ich pomiędzy serwerami.
  
 
Widzę stara ekipa nie śpi, przybywa nowych klubowiczów. Czas biegnie do przodu. Widać to zwłaszcza po zdjęciach naszych dzieciaków. Czas biegnie do przodu, widać też i po nas samych, zwłaszcza jak zostajemy dziadkami (mówię tu o sobie).