Moj Czarny (ciezkie foty)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z gory przepraszam ale po tych zmianach sam nie wiem gdzie taki watek umiescic. To chyba pierwsza oficjalna prezentacja po zmianach. Zdjecia duze ale przynajmniej cos widac (moga sie troche dlugo ladowac ale to tylko daromwy serwer. Ale na pewno sie zaladuja.)
Prosze o bardzo krytyczna ocene!! Bo cos bym jeszcze zmienil ale na razie nie wiem co Aha. Uprzedzam ze biale kierunki w zderzak sie juz robia (dzieki Micab)








No i specjalny bonusik dla meskiej czesci publicznosci



Czekam na opinie
  
 
Cos nie widze tych zdjec...
  
 
Powod:
Transfer przekroczony


Godzinny limit transferu dla konta mazur_18.w.interia.pl umieszczonego na serwerze MIASTO WWW został przekroczony.

Godzinny limit transferu dla kont bezpłatnych, zlokalizowanych na serwerze MIASTO WWW wynosi 1,5 MB. W związku z jego przekroczeniem, konto o nazwie mazur_18.w.interia.pl zostało czasowo zablokowane. Zostanie ono ponownie automatycznie odblokowane począwszy od następnej godziny. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia tej strony w późniejszym czasie.

  
 
A ja widze wszystkie zdjęcia i muszę powiedzieć że ......Twój Czarny jest
  
 
ja niestety nic nie widzę ale jeśli Kati pisze ,że są cool to tak jest
  
 
Ja też ciągle nic nie widzę, może rano okolo 4:00 się załadują
  
 
Ten czarny kolorek tak CZARNY jest EHEHE. "Czarna perła" hehe spoko autko. Moze wiecej tych bonusów hehe spoko

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Alleluja załadowało się, jak dla mnie to tylna klapa jest taka jakaś za gładka ale to rzecz gustu, a poza tym to super, po prostu piekny
  
 
cZyli kto pierwszy po pełnej.. godzinie ten może ogladać?
  
 
ale skandalicznie badziewna ta interia :
cos czuje ze szybko nie obejrze tych fotek
zmien hosting...
  
 
Mazi zrób sobie konto na onecie w 5 min. i tam posadź....
  
 

Moze lampy zalozyc od RS'a?? (przednie,dzielone)

Mazzi a Twoja fumfela tez jest
  
 
No escorcik ładniusi!!! a fotele to mistrzostwo świata czyżby z RS-ika ??
Koleżanka pasuje do essinki
  
 
Cytat:
2004-06-21 15:25:49, Kielek pisze:
Mazi zrób sobie konto na onecie w 5 min. i tam posadź....



juz robilem. maja jakies prace konserwatorskie i ftp lezy
  
 
podoba mi się... nie przesadzone z przeróbkami... fajny efekt końcowy tylko moim zdaniem tak jak Seba mówi brakuje jeszcze lamp od rs-a przednich... one dodają agresywności... nio i oczywiście białych kierunków od rs-a
  
 
mazzi koniecznie przewal te zdjecia gdzies indziej bo zaladowanie 2 sztuk powoduje przekroczenie transferu normalnie
  
 
to daj darmowy serwer
  
 
Mazii chłopie, czytasz w moich myślach.... Jestem pełen podziwu, tak właśnie chcę zrobić tyl swojej Essinki i na te fele od Peugeota też choruję (i jeszcze na takie jedne DOTZ'a). Półka w zderzaku w 80% taka, jaką sobie wymyśliłem (ale Twoja chyba fajniejsza), no i te fele.... a siedzenia.... SUPER!!! Wielkie ukłony dla stylu , zajebisty, po prostu zajebisty!!!
No to teraz zdradź mi proszę, jak się robi blendę na dziurę po rejestracji?? Proszę

A co do zdjęć - to ostatnie najlepsze
  
 
Faktycznie jesli chodzi o transfer to porazka. wszystkim ktorzy wytrwali gratuluje cierpliwosci a tym co zrezygnowali mowie "zalujcie"

micab Ty masz lampy od RSa. cykniesz mi fotke cos na wzor pierwszej od gory? Auto jak kupilem bylo juz bite i zalozone mialo zwykle lampy. nowa do RSa to chyba 370 szt
Kierunki sie robia.
Fotele sa od wersji XR3i. takie same ma u siebie MAG (chyba nawet do sprzedania.Szyny z Mk7 a Mk5/6 nie bardzo chca psaowac)
Kielek wiec w przerobieniu zderzaka nie ma wielkiej filozofii. Felgi swego czasu byly na sprzedaz. jednak po ostatnim incydencie jak przecieli mi opony i musialem kupic nowe troche sie splukalem. (a mialem przejsc na 16" )
Dokladny opis przerobki zderzaka pojdzie na @.

PS. micab patrze na fotki.widze ze masz spawany zderzak. nie warto bylo zaspawac wlew i przeniesc go pod klapke?
  
 
A u mnie jakoś się nie mieścił zaworek do gazu przy wlewie?? Przykładaliśmy my go na wszystkie strony i nie wchodził