Virtual Tuning w necie Poloneza i Fiata - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-28 22:00:15, Stiepan pisze:
Zdjecie 3 i 4 w profilu, to jest dopiero VT hehe

To jest niestety...a moze stety Full original i istnieje
  
 
no to ja sie pochwale i czekam na konstruktywna krytyke(felg jeszcze sie nie nauczylem wstawiac)





  
 
Cytat:
Ali-En Wysłany: 2004-06-29 16:09:28

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-06-28 22:00:15, Stiepan pisze:
Zdjecie 3 i 4 w profilu, to jest dopiero VT hehe


--------------------------------------------------------------------------------

To jest niestety...a moze stety Full original i istnieje


Nieprawda, zdjecie 1 i 2 owszem jest prawdziwe, ale 3 i 4 sa zaklamane, widac moj VT jest perfekcyjnie wykonany i Alien sie nie zorientowal
  
 
Cytat:
2004-06-29 17:36:38, Stiepan pisze:
Cytat:
Ali-En Wysłany: 2004-06-29 16:09:28

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-06-28 22:00:15, Stiepan pisze:
Zdjecie 3 i 4 w profilu, to jest dopiero VT hehe


--------------------------------------------------------------------------------

To jest niestety...a moze stety Full original i istnieje


Nieprawda, zdjecie 1 i 2 owszem jest prawdziwe, ale 3 i 4 sa zaklamane, widac moj VT jest perfekcyjnie wykonany i Alien sie nie zorientowal


Buehehehe dales cytat do mojego komentaza i myslalem ze chodzi Ci o moje zdjecia w profilu Kolejna wtopa A co sie tyczy twojego VT to zrobiony spoko ale widac

Cytat:
no to ja sie pochwale i czekam na konstruktywna krytyke(felg jeszcze sie nie nauczylem wstawiac)

Trzecie zdjecie to badlooki troche nie wyszly. Ale pierwsze bardzo mi sie podoba!!!! Kolorek miodzio. Teraz tylko fele i bedzie wypas. (Fele wycinasz z innego auta i poprzez pochylanie dopasowujesz do auta) Troche wprawy i nawet w paincie to wychodzi) Powodzenia
  
 
hehe, Alien dzisiaj znowu leczysz zeba?? Kiedys znalazlem taka fajna stronke z VT, ale nie pamietam adresu. Zajebiste efekty, tak sie naogladalem i zrobilem wlasnie lekki VT mojego kaszla niestety wykorzystujac tylko swoje skromne umiejetnosci. Wtedy stwierdzilem, ze to trudna sztuka i dalem sobie spokoj...bo nawet mi komp nie pozwala na takie zabawy, bo przy obrabianiu zdjec o wyzszej rozdzielczosci zamiera...
  
 
Cytat:
2004-06-29 16:43:26, GT pisze:
no to ja sie pochwale i czekam na konstruktywna krytyke(felg jeszcze sie nie nauczylem wstawiac)




zapomniałeś o tym


swoją drogą nie mogłeś wybrać leprzych zdjęć do retuszu tylko te
  
 
To fakt w profilu bodziot ma lepsze foty do takiej zabawy ale i tak efekt jest konkretny

a najbardziej spodobała mi sie fota numer 5.... aż mnie suszy teraz

ps. GT te lampy tylne są idealne!!
  
 
to teraz ja pokaże wam na co mnie stać...

moje pierwsze prace nad poldkiem



Nowe BMW serii 5 (chyba)



i Citroen Prulier



i jeszcze fajne PRAWDZIWE fiaty nadesłane przez Ali-En'a:



  
 
no i znowu konkurencja została wymieciona...
wg mnie caro jest ładniejsze.. a ten prulierl to pierwszy jaki mi sie podoba.. tyle z mojej strony
  
 
Ladne prace
A tu cos odemnie


I ritmolot...


Pozdrawiam.
  
 
oj dzieciaki dzieciaki... hehe ale w sumie ten zolty calkiem niezle wyglada... co to za zderzak on ma?
  
 
zderzak ma od BMW (swój) atrapa chłodnicy od PT Cruiser, światła od Chrysler Crossfire, felgi od Chevy Tatoo Concept Car, a rura od jakiejś terenówki wszystko razem było robione w dwóch programach: Paint (Win9 i Paint Shop Pro.
  
 
czerwony Fiacik REWELACJA - brava dla wlasciciela

ale jak VT to ja wkleje moje marzenie
  
 
ooo kutwa!!! niezle prace tu chlopaki wstawiacie...moje gratulacje. Bardzo podoba mi sie poldek ZOOM'a i ten wykombinowany Pick-up z NEGRY. Zajebiste prace!!!
  
 
Jeszcze raz ja, bo jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem tego pomaranczowego cuda. Piekna kombinacja !!!!!!! GRADKU - ogromne brawa i masz u mnie flaszke (jakas z tanszych ) REWELACJA...
P.S.
Chyba na to forum nie zajrzy juz zaden modemowiec , te zdjecia musza troche zajmowac
  
 
Chcecie troche zdięć Polonezów i Fiatów ?? zobaczcie --->ftp://ftp.vline.pl/Incomming/poldek/. Może już znacie je ale są
  
 
moje kolejne dzieło

  
 
Witam.ZOOM gratuluje tak udanej pracy, ten poldek jest the best.Gradku jestes cudotworca. Stworzyles cos niesamowitego .Chlopaki tak dalej.
  
 
Jak znajde czas (pewnie w weekend) to tez cos zrobie bo widze ze tu fajne rzeczy sie tworza
  
 
A tak z nudow

Pozdrawiam