Virtual Tuning w necie Poloneza i Fiata - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fele swietne,auto swietne, tylko troche caly efekt wedlug mnie psuje ten paseczek oddzielajacy czern od zieleni.
Pozdrowionka.
  
 
Cytat:
2004-07-02 13:23:23, zoom pisze:
A tak z nudow

Pozdrawiam

WYPAS!!!!!!! Taki styl mi sie w poldku podoba. Tylko jeszcze ladne lustereczka
  
 
Cytat:
2004-06-27 18:37:28, KIHAS pisze:
A to mój wynalazek.







a mnie sie ten Fiacik strasznie podobanawet w mojej okolicy znajomy buduje cos prawie identycznegoten sam silnik(2.0 122km) tylko te lampki z tylu ladniej by wygladaly z niklowanymi obwodkami
  
 
No i sprzedałem swój wynalazek
  
 
Cytat:
2004-07-08 08:25:53, KIHAS pisze:
No i sprzedałem swój wynalazek

No co ty??!! To se dlugo nim pojezdziles?? Tylko nie mow ze chcesz teraz kupic golfa??!!!!
  
 
Cytat:
2004-07-08 09:32:31, Ali-En pisze:
Cytat:
2004-07-08 08:25:53, KIHAS pisze:
No i sprzedałem swój wynalazek

No co ty??!! To se dlugo nim pojezdziles?? Tylko nie mow ze chcesz teraz kupic golfa??!!!!


Albo innego opla
  
 
A co sadzicie o tym?Klik
  
 
i o tym klasyk
  
 
Cytat:
No co ty??!! To se dlugo nim pojezdziles?? Tylko nie mow ze chcesz teraz kupic golfa??!!!!

pozdrawiam wielbicieli Golfa
  
 
Poldek fajny, ale klasyk za bardzo lezy na ziemi.
  
 
czy ktos z was zna jakies namiary na strony internetowe, na ktorych sa fajnie pomalowane autka, w rozne wzory? nie tylko fso...
  
 


a to byly moj kanciak...
na pierwszym foto widac to, co chcialem osiagnac = zero chromow... lakierowane klamki, slupki, rynienka od malczana, zderzaki z profilu, fele od bumy, i wiele wiele innych.... zreszta zawsze zapraszalem na ta strone...
  
 
Cyprys chcesz to masz klik
  
 
o kur... zajebiste!!! oh... zachorowalem na pomalowanie sobie auta w cos takiego... moze kiedys...
  
 
Polecam jeszcze stronke GTC tylko tu musisz przejrzec fotki ze zlotow zeby znalezc te po takim malowanku .
  
 
No to patrzta co narysowałem na bazie cyprysowego woza: (moja nowa koncepcja)
  
 
coś mi sie tu widzi pomysł z aktualnego Monster Garage

najs najs
  
 
A to nie widziałem nie widziałem jeszcze. Ale za to mam na dysku Legendy PRL odcinek z Polonezem i Fiatem
  
 
a ja mam odcinek Clarksona jak niszczy 2 borewicze na żurawiach.. jak ktoś chce to 15mb zajmuje
  
 
Michas ładny ten fiacik ale raczej zrobienie takiego trochę niewykonalne!!!


POZDRO