Virtual Tuning w necie Poloneza i Fiata - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
ale raczej zrobienie takiego trochę niewykonalne


a widziałeś program jak w zakładam AMG czy Brabus nie pamiętam przedłużali drzwi w S-klasie?
  
 
Niestety nie oglądałem , ale to w takim razie weź auto i jedź do blacharza i powiedz mu że ma ci drzwi przesunąć i słupki!!!
I koleś padnie chyba ze śmiechu!!!


POZDRO
  
 
Cytat:
2005-05-05 08:51:51, chojnas pisze:
Michas ładny ten fiacik ale raczej zrobienie takiego trochę niewykonalne!!! POZDRO



Oj,nie ma rzeczy nie możliwych a ta jest chyba jedną z łatwiejszych do wykonania,wystarczy troszke kaski i oleju w głowie i sie da zrobić!!!
  
 
dobra służe swoim i zrobisz mi takiego dobra??mówie poważnie!!!

POZDRO
  
 
panowie ja powiem tylko tyle.wszystko sie da zrobic.W polsce znajduje sie pewien posiadacz 3d/Coupe ktory nawet nie jest swiadomy ,ze podloga na ktorej jezdzi byla kiedys w 5d Borewiczu

wiec kwestia przesuwania slupkow i wydluzania drzwi to maly pikus
  
 
Cytat:
ale to w takim razie weź auto i jedź do blacharza i powiedz mu że ma ci drzwi przesunąć i słupki!!!
I koleś padnie chyba ze śmiechu!!!


Mam takiego znajeomego który robił w trucku taty progi i podłoge i koleś jest normalnie artystą w dziedzinie spawanie/przeróbki zwłaszcza w kategorii FSO
  
 
Cytat:
2005-05-06 13:09:39, michasmaniak pisze:
Mam takiego znajeomego który robił w trucku taty progi i podłoge i koleś jest normalnie artystą w dziedzinie spawanie/przeróbki zwłaszcza w kategorii FSO


artystą to on może jest ale między robieniem progów i podłogi a zabawą ze słupkami jest mała różnica!!!

POZDRO
  
 
Heh, no można zawsze przesunąć słupek o drzewa ale dosyć z tym OT