Moja relacja ze zlotu z Borkach - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-06-29 08:57:53, HenBas pisze:
Cytat:
2004-06-28 22:33:01, HenBas pisze:

Mam jeszcze pytanie - prośbę do naszych Moderatorów - czy można ewentualnie ulokować zdjęcia ze Zlotu na stronie klubowej ?
Wtedy zachowujemy porządek na Forum i wszystkie zdjęcia będą w jednym miejscu



Ponawiam swoje pytanie




To ew. do naszego Cwikusa, ale najlepiej bedzie do wlasciciela miejsca na strone, czyli do Lukasza Gajera
  
 
Cytat:
2004-06-29 08:57:53, HenBas pisze:
Cytat:
2004-06-28 22:33:01, HenBas pisze:

Mam jeszcze pytanie - prośbę do naszych Moderatorów - czy można ewentualnie ulokować zdjęcia ze Zlotu na stronie klubowej ?
Wtedy zachowujemy porządek na Forum i wszystkie zdjęcia będą w jednym miejscu



Ponawiam swoje pytanie



Nie jestem władny w tej kwestii

Ale dam cynk Cwikusowi
  
 
Ale ze mnie pipa - przegapilem watek. Wszelkie fotki ktore maja byc na stronie prosze slac mi na email cwikus@sti.net.pl. Zbiore je i wrzuce jako jedna wielka galerie
  
 
Takiej odpowiedzi było nam trzeba
Ćwikus, a te które już zamieściliśmy na Forum też słać do Ciebie czy sam je ściągniesz ?
  
 
I mam jeszcze jedno:

Avi-k ze zlotu

3,8Mb

Pozdrawiam

Raffsa
  
 
Martyl czesc poszła na twojego maila tylko mam mały problem z pocztą i reszte przesle jutro wieczorem
  
 
zdjatka bardzo fajne
zdaje sie ze Navi cos wspominal o jakichs terabajtach wolnej przestrzeni dyskowej na serwerze moze sie odezwie ?
chyba ze cos mi sie pop...od tych heeheeejow
  
 
Sorry Panowie i Panie.
Niestety mam straszliwy zap...
Błagam o czas do końca tygodnia.Przez łikend spróbuję zrzucić coś z kamery poskanować fotki i wrzucić co się da.
Miejsca na serwerze faktycznie mam sporo, i łącze całkiem szybkie. Tylko że operator sieci musi mi zrobić wejście na FTP "z zewnątrz". I wtewdy będziecie mogli grzać do woli. Spróbuję to jutro załatwić. Dla niecierpliwych na dzisiaj: jak wam się chce to możecie mi na razie przysłać mailem (krzysztof.kutarski@vektor.lublin.pl) albo dać namiar na serwery gdzie Wasze materiały leżą. To je zapakuję do siebie.

Pozdro

Navi
  
 
jeszcze mam to :

Avik borki cz2

Na tym aviku widać jak piescimy samochody szmatki itp narzędzia

Pozdrawiam

Raffsa

[ wiadomość edytowana przez: raffsa dnia 2004-07-02 18:29:51 ]
  
 
Ales mnie ucelował Kurde nie mam czasu przesłac tych fotek wpadam na kompa na 5 minut i zmykam! Moze jak bede miał czas w weekend to przesle moje foty do martyla i petersena