Znaczek na atrape

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
ma ktos moze w wersji elektronicznej logo Polski Fiat na atrape do DF? bo mój przestał wyglądać i musze sobie cuś takiego wydrukować. format obojętny, może być corel albo jakaś bitmapa. myśle ze jak zalaminuje to będzie troche zanim wyblaknie od słońca..
więc z góry dziękuje!

-> psemcio@xl.wp.pl

pozdrawiam
  
 
To ja sie podlacze pod ten post. Ja szukam znaczka tzn 2 znaczkow na tylna klape to poldka. A mianowice napis "FSO Polonez" i "1,5GLE" Panowie lakiernicy najpierw je zerwali przed malowanie a po przykleili nie wiem na co ale wyglada to koszmarnie. Znaczki odchodza, rozklejaja sie, wiec musze kupic nowe zeby byl jakis wyglad tego. Jesli ktos by mial to prosze o jakas wiadomosc. (albo wiedzial gdzie to kupic w Warszawie)
  
 
Cytat:
2004-07-12 11:48:35, Focus86 pisze:
To ja sie podlacze pod ten post. Ja szukam znaczka tzn 2 znaczkow na tylna klape to poldka. A mianowice napis "FSO Polonez" i "1,5GLE" Panowie lakiernicy najpierw je zerwali przed malowanie a po przykleili nie wiem na co ale wyglada to koszmarnie. Znaczki odchodza, rozklejaja sie, wiec musze kupic nowe zeby byl jakis wyglad tego. Jesli ktos by mial to prosze o jakas wiadomosc. (albo wiedzial gdzie to kupic w Warszawie)


A na giełdzie na Żeraniu nie ma takich znaczków? Wydaje mi się że kiedyś widziałe że facet sprzedaj różne znaczki i miał. Oczywiście nowe
  
 
Dawno na zeraniu nie bylem. Ostatnio to na slomczyn smigalem, ale w sumie dobry pomysl mozna sie przejechac i popatrzec.
  
 
naprawde nikt nie ma? może chociaz jakies zdjecie ze zblizeniem? ja chyba gdzies widziałem kiedyś ale teraz nie umie znaleźć...