Zbanowali mnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ten Nicolas to jakis pedzio chyba, zbanowal mnie za to ze prowadzilem z nim ostra meska rozmowe, widac NIEWIASTA
  
 
Cytat:
2004-07-01 01:39:22, Tomi pisze:
Ten Nicolas to jakis pedzio chyba, zbanowal mnie za to ze prowadzilem z nim ostra meska rozmowe, widac NIEWIASTA



Pedzia to ja mogę z ciebie zrobić matołku!

Pozatym zdjęto ci bana, a dostałeś tego bana od Admina a nie odemnie!

Mam nadzieję ze się nie popłakałeś

  
 
Chopaki, jak bedziecie zasmiecac forum takimi pierdami, to chyba daleko nie zajedziemy.
Plis, Tomi, nie zakladaj tyle watkow tego rodzaju. Bez sensu bedzie. Malu ludzi tu zostalo, jak bedziemy pisac takie bzdety, to kazdy to tu zajrzy nigdy nie wroci..

Litosci, rozsadku - apeluje....
  
 
spokój. nie kląć. tylko spokojnie podyskutować. na rzie nie blokuję by strony się mogły wypowiedzieć
  
 
popieram Rysia, wrzućcie na luz chłopaki
  
 
aaaa rany dzien mnie na forum nima a ty takie krzaki i teraz musze sprzatac
wyluzujcie
na marginesie NIk gejem nie jest zapewniam
  
 
Cześć Yaryś! CO tam ciekawego!? Przybyłem znów na łono TKP PKT KTP czy cokolwiek. No na forum. Powiedz - są jeszcze spoty w W-wie? i kiedy i czy ktoś tam przyjeżdża?

narka
  
 
Nicolas, naucz sie rozmawiac bo jak nie to papapapapa juz ja ci to zalatwie. FORA kolo pomyliles,

a tak na marginesie to podlap gadke i nie marudz
  
 
cze
spoty TKP w warszawie sa nadal: spoty

teraz mam sesje takze jestem nie spotowy.zamykam temat bo sie zaduzo tego probilo.

w przypadku rzeczowej odpowiedzi kogokolwiek NA TEMAT odblokuje na chwile => priv...

[ wiadomość edytowana przez: yaryś dnia 2004-07-01 09:58:19 ]