KRAKUSY NA POMOC......!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PANOWIE POTRZEBNA LAWETA MOJ PLUS UNIERUCHOMIONY STOI SAMOTNIE NA POBOCZU (ciekawe czy jutro jeszcze cos tam z niego bedzie )
CZY KTOS ZNA NIEDROGĄ AUTO POMOC????
  
 
jak go kupowałaś w salonie to zadzwon jutro tam napewno powinni miec lawete.
Tylko nie wiem czy to będzie takie tanie

[ wiadomość edytowana przez: Pug_driv3r dnia 2004-07-04 18:45:22 ]
  
 
ja wolałabym taniej niz ceny rynkowe bo naprawe mnie chyba sporo wyniesie a jak jest z laweta na AC ??
  
 
Cytat:
2004-07-04 18:46:57, izka pisze:
ja wolałabym taniej niz ceny rynkowe bo naprawe mnie chyba sporo wyniesie a jak jest z laweta na AC ??

może masz assistance wykupione razem z OC. sprawdź.
  
 
mam assistance ale jak to działa nigdy niekozystałam ztego
  
 
Cytat:
2004-07-04 18:54:41, izka pisze:
mam assistance ale jak to działa nigdy niekozystałam ztego


powinnaś mieć numer na polisie albo jakimś dodatku do niej (może naklejka) albo zadzwoń na infolinie ubezpieczyciela, tam powinni powiedzieć co i jak
  
 
Przepraszam, że się wtrącę: ale czy nie można go holować
  
 
niestety moim zdeniem holowanie jest wykluczone poniewaz;
prawie odpadło koło tzn. wysuneło sie z pod auta metalowej rurce naszczescie auto zatrzymało sie zanim całkiem odpadło ,udało sie podniesc auto i wsunac je spowrorem tak ze nadal stoi na czterech niewiem jak fachowo sie to nasywa) ale niema napendu wiec chyba poszedł wał
  
 
heh centrum pomocy assistance PZU dzisaj nieodpowiada buuu paranoja
  
 
No proszę jeden tandetny pierścień zaciskowy a tyla problemów,jak bym mieszkał w Krakowie to żadna trudność.
  
 
Cytat:
2004-07-04 19:40:22, penki pisze:
No proszę jeden tandetny pierścień zaciskowy a tyla problemów,jak bym mieszkał w Krakowie to żadna trudność.


trudnosc heh to mało powiedziane udało mi sie tam dodzwonic i co..... ....... assistance działa za friko tylko 25 km od domu i pod warunkiem ze był wypadek a w przypadku zepsucia sie autka koszt 210zł
mam jeszcze inny plan wypozycze przyczepe lawete to jakies 75 zł za dobe tylko potrzeba mi innego auta z hakiem i pomocnej dłoni
  
 
to faktycznie kicha.

Swoją droga w piatek ubezpieczałem fure w PTU (dawne deawoo) i zapewniaja pomoc w każdej sytuacji:
jeśli koszt holowania nie przekroczy 400 zeta do warsztatu
lub 600 zeta do domy
albo naprawa na drodze w koszcie do 400zł
  
 
Cytat:
mam jeszcze inny plan wypozycze przyczepe lawete to jakies 75 zł za dobe tylko potrzeba mi innego auta z hakiem i pomocnej dłoni


Jezeli ta lawete bedzie mial ciagnac samochod osobowy np. polonez to gliny zatrzymaja taki zestaw (laweta z samochodem wazy jakies 1,5t a samochod ma bodaj chyba do 400kg), jedynie jakis VW T4 lub Ford Transit to moze ciagnac.
  
 
Cytat:
2004-07-04 20:45:57, Skora pisze:
Cytat:
mam jeszcze inny plan wypozycze przyczepe lawete to jakies 75 zł za dobe tylko potrzeba mi innego auta z hakiem i pomocnej dłoni


Jezeli ta lawete bedzie mial ciagnac samochod osobowy np. polonez to gliny zatrzymaja taki zestaw (laweta z samochodem wazy jakies 1,5t a samochod ma bodaj chyba do 400kg), jedynie jakis VW T4 lub Ford Transit to moze ciagnac.


WIEM I TU JEST KOLEJNY PROBLEM ZNALAZŁAM DZIEKI KOLEDZE Z KLUBU LAWETE ZA 120 ...SZUKAM DALEJ
  
 
ja niestety nie moge pomuc no chyba ze popchnąc go na lawete bo aktualnie niemam nawet haka aby pociągnac
  
 
Cytat:
2004-07-04 21:34:51, bodziot pisze:
ja niestety nie moge pomuc no chyba ze popchnąc go na lawete bo aktualnie niemam nawet haka aby pociągnac


dzieki bede miec te pomoc na uwadze
  
 
k1cyprys WIELKIE DZIEKI
  
 
nie ma sprawy, no ciesze sie ze moglem pomoc, wlasnie wszedlem do domu i umylem lapy... hehe od tego sa koledzy z klubu, milo bylo Ci pomoc...hehe daj znac jak autko bedzie juz u mechanika to wpadne po sruby i pozdrow odemnie Rafala od lawety...

pozdro (ogladnij to co Ci mowilem na allegro )
k1cyprys
  
 
Cytat:
2004-07-04 23:28:39, k1cyprys pisze:
nie ma sprawy, no ciesze sie ze moglem pomoc, wlasnie wszedlem do domu i umylem lapy... hehe od tego sa koledzy z klubu, milo bylo Ci pomoc...hehe daj znac jak autko bedzie juz u mechanika to wpadne po sruby i pozdrow odemnie Rafala od lawety...

pozdro (ogladnij to co Ci mowilem na allegro )
k1cyprys


Brawo k1cyprys.
To się nazywa klubowa pomoc
Szkoda, że to nie koło mnie. Mógłbym pomóc.
PZDR
  
 
och to już po wszystkiemu, Izka co sie stało z tym kołem??


[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-07-05 00:21:50 ]