Wakacje - pewne miejsca i kwatery !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Poniewaz rozpoczyna sie wspanialy, ale niestety dosyc krotki w Polsce okres gdy slonko pieknie przygrzewa, proponuje abyscie napisali o miejscach w ktore warto jechac i ktore z czystym sumieniem mozecie polecic na spedzenie urlopu, wypoczynku, wakacji.
Osobiscie chcialbym wybrac sie nad morze
  
 
Zerknij tutaj
  
 
Jeżeli chodzi o morze to napewno Władysławowo.
Tam jest poprostu super.
Byłem tam w tamtym roku. Zresztą tak mi się spodobało że i teraz się niedługo tam wybiorę .

Pozdro
  
 
Cytat:
2004-06-16 12:01:22, TURBO pisze:
Jeżeli chodzi o morze to napewno Władysławowo.
Tam jest poprostu super.
Byłem tam w tamtym roku. Zresztą tak mi się spodobało że i teraz się niedługo tam wybiorę .

Pozdro



Popieram!! Władysławowo jest ok! Nie daleko na Hel
I z Wroclawia tylko 4,5h jazdy hahah
  
 
Cytat:
2004-06-16 12:01:22, TURBO pisze:
Jeżeli chodzi o morze to napewno Władysławowo.
Tam jest poprostu super.



jasssne. nie ma, gdzie nóg na plaży wyprostować i co chwila trzeba pilnowac rzeczy...

osobiście polecam Dębki lub Karwię (dla pragnących wyciszenia) lub Łebę (totalny hardcore - dziwki, mafia, narkotyki). Władysławowo po prostu ma za małą... plażę, a to już tptalnie przekreśla udany pobyt.
  
 
Jeśli ktoś potrzebuje totalnego wyciszenia to polecam PARK HOTEL
  
 
Cytat:
2004-06-16 16:29:19, Nygus pisze:
Cytat:
2004-06-16 12:01:22, TURBO pisze:
Jeżeli chodzi o morze to napewno Władysławowo.
Tam jest poprostu super.



jasssne. nie ma, gdzie nóg na plaży wyprostować i co chwila trzeba pilnowac rzeczy...

osobiście polecam Dębki lub Karwię (dla pragnących wyciszenia) lub Łebę (totalny hardcore - dziwki, mafia, narkotyki). Władysławowo po prostu ma za małą... plażę, a to już tptalnie przekreśla udany pobyt.



Łeba rzeczywiscie to kiedys było cos działo sie tam i działo ale po 3 latach na wakacjach w Łebie mam dosć gdyż nie chce dostac kosy w brzuch za to ze sie krzywo popatrzę ( bo tam teraz juz chyba nawet mafia nie jeździ tylko zwykłe naprane zbiry) choć plaża w Łebie jest sliczna
  
 
Cytat:
osobiście polecam Dębki lub Karwię (dla pragnących wyciszenia) lub Łebę (totalny hardcore - dziwki, mafia, narkotyki). Władysławowo po prostu ma za małą... plażę, a to już tptalnie przekreśla udany pobyt.


No taaak KARWIA..chyba najpiekniejsza plaża na polskim wybrzeżu
  
 
Cytat:
2004-06-16 16:29:19, Nygus pisze:
osobiście polecam ... lub Łebę (totalny hardcore - dziwki, mafia, narkotyki).


Czolem, jesli chodzi o Lebe, to rodzice maja tam maly pensjonat. Miesci sie on po stronie Eurocampu
leba