Swiecenie kontrolki silnika (check) AVENSIS 1999 4A FE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś może wie jak sprawdzić przyczynę zapalania sie tej kontrolki.Dodam że swieci od czasu do czasu (raz na kilka dni)
  
 
Doczytaj w instrukcji czy w '99 jest OBD, czy OBD II.
Jak pierwszy to zewrzyj w złączu diagnostycznym styki E1 i TE1, włącz zapłon i odczytaj jak mruga kontrolka silnika. Potem wrzuć w wyszukiwarkę coś na kształt "Toyota error codes" i znajdziesz co to znaczy.
Niedawno był wątek o kodach, ale nie mogę go znaleźć
Pozdro.
  
 
dzieki za porade jest to OBDI bo jest jedna sonda lambda
  
 
Cytat:
2004-07-05 01:47:45, Perzan pisze:
Doczytaj w instrukcji czy w '99 jest OBD, czy OBD II.
Jak pierwszy to zewrzyj w złączu diagnostycznym styki E1 i TE1, włącz zapłon i odczytaj jak mruga kontrolka silnika. Potem wrzuć w wyszukiwarkę coś na kształt "Toyota error codes" i znajdziesz co to znaczy.
Niedawno był wątek o kodach, ale nie mogę go znaleźć
Pozdro.



Perzan... jak nie wiesz co piszesz to lepiej nie pisz bo wprowadzasz ludzi w błąd. Znajdz mi takie złącze w avensisie z te1 i e1 to stawiam Ci skrzynke piwa.
  
 
Cytat:
2004-07-05 19:42:13, serwisSJ pisze:
Perzan... jak nie wiesz co piszesz to lepiej nie pisz bo wprowadzasz ludzi w błąd. Znajdz mi takie złącze w avensisie z te1 i e1 to stawiam Ci skrzynke piwa.



Idę w miasto szukać
Pozdro.
Ps. Sprecyzujesz jakoś tego Ave, czy mogę szukać w dowolnym ?
  
 
Ok Perzan szukaj o wynikach poinformuj mnie osobiście to schłodze browar a w tej ave mozna tylko i wyłacznie testerem sprawdzic cokolwiek - innej metody nie ma, pozdrowionka