(OT) OBRAZ PO BITWIE - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie zdążyłam całości Waszych postów przeczytać, a musze już lecieć, więc króciutko.
O ile pamiętam to jak się tworzy stowarzyszenie, to musi być co najmniej kilka lub kilkanaście osób ( w ustawie zapewne jest napisane ile dokładnie). Muszą się zebrać jako grupa założycielska i wybrać Zarząd, Komisje itd, gdyz to jest N i e z b e d n e do rejestracji w Sądzie. Bez Zarządu ich nie zarejestrują. Tak więc jest to Zarząd tak jakby tymczasowy. Do czasu zarejestrowania w Sądzie nie mają prawa do naboru nowych członków. Po zarejestrowaniu i potem po przybraniu na członkach powinny sie odbyć nowe prawdziwe demokratyczne wybory i zawiadomienie do sądu o nowym Zarządzie, chyba, że stary zostanie przez wiekszość wybrany.
Tez jestem za jednym dobrym forum, nawet z podgrupą TKP. Ale tego bym nie likwidowała, tylko zostawiła linka do Nowego, a tutaj może sobie działać kto chce równolegle.
Zgadzam sie co do przeprosin. Są potrzebne, bo pokażą, że zrozumieli i że im na nas zależy. też nie lubię się pchać tam gdzie mnie nie chcą.
Forma przenosin była błedna i za szybko (stowarzyszenie jeszcze nie zarejestrowane a już się rządzi
A co to jest serwer prywatny ? Czy to nie jest ryzykowne, że ktoś nas znowu puści z torbami ???? Jakiś właściciel czegoś tam ?
Pozdrawiam
Lecę do innego stowarzyszenia Nie Toyotowego, tam tez nie jest łatwo

  
 
Cytat:
2004-07-01 15:50:00, rafath pisze:
...Statut, regulaminy - nie byly pisane dla naszej przyjemnosci, sa to dokumenty wymagane przy skladaniu wniosku założenia Stowarzyszenia...



A ja nawet wiem, kto je współtworzył. Ale "muzina zrobiła swoje, muzina można wyrzucić"...

W każdym razie życzę powodzenia w działalności stowarzyszenie TKP.

Bez odbioru. To mój ostatni post związany z Toykami. Wolę się napić Ducha Puszczy z WWTCKĄ, jako z człowiekiem a nie ze "stowarzyszonym".

Pa.
  
 
a nade mna jakies fatum wisi bo sie zarejestrowalem, dostalem wiadomosc gg od forum TKP ze konto jest juz aktywne i sie cholerka zalogowac nie moge.... zawsze pod gorke fak!
  
 
a ja dostalem 3 dniowego bana
  
 
a mi sie udalo wreszcie...
  
 
tylko zeby cie nie zbanowali
  
 
...hm bardzo miło wspominam mój ostatni zlocik w Srebrnej Górze...
(Rogacek był gospodarzem)
  
 
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę . Pan "de facto" prezes Rafath robi biznes i już. składki (rewaloryzowane co 3 mies.) , działalność gospodarcza, www.bazarek.pl, etc.
Z daleka to pachnie prywatnym biznesem.
Jeśli przyjmiesz taka hipotezę to wszystko staje się jasne: Pośpiech, kasowanie starego forum, tajemniczki, etc.
Przykro, że wykołowali prawdziwego założyciela klubu, Ambro. Biedaczek boi się nawet odezwać na swoim forum .
Identyczny scenariusz rozegrał się na klubvolvo.org.pl. Byłem tego swiadkiem jak właściciel skandicar.com.pl zaczął mieszać, likwidować, zakładać stowarzyszenia. Tam sie udało zapobiec katastrofie bo 80% zaprotestowało i wolny klub nadal działa.

A klub Toyoty padł ofiarą SKOKU NA KLUB
  
 
No nie oceniajmy tego az tak - coz ja nie bylem, nie jestem i NA PEWNO NIE ZAMIERZAM byc w stowarzyszeniu, nie zamierzam obejmowac w nim zadnych funkcji - nawet klubowcza, bo po takich akcjach jakie zarzad przeprowadzil - z tego na oficjalnym gruncie - malo moze sie urodzic.
  
 
Cytat:
A co to jest serwer prywatny ? Czy to nie jest ryzykowne, że ktoś nas znowu puści z torbami ???? Jakiś właściciel czegoś tam ?



Taaaaaak, ten serwer stoi u pana mietka w garazu na sdi... co to czasami jak sie upije to wylacza kompa, bo mu za duzo prondu bierze...

A na powaznie serwer nalezy do firm www.optinex.pl lokalnego ISP i nic nie wskazuje na to aby mieli z tego biznesu sie wycofac...
  
 
Super! W dwoch miejscach zostałem oszkalowany...

To moj post z forum.toyota.org.pl:

Cytat:
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę . Pan "de facto" prezes Rafath robi biznes i już. składki (rewaloryzowane co 3 mies.) , działalność gospodarcza, www.bazarek.pl, etc.
Z daleka to pachnie prywatnym biznesem.


WOW Chlopie ale zes wymyslil buahahahahahhahahahahha normalnie poprawiles mi CHumor o yeah! Acha a jakbys nie wiedzial, to z bazarku nie mam zadnego zarobku, wejdz, nawet reklam nie zobaczysz... Ale co tam, we wszystkim zobaczysz dziure, wiec pewnie napiszesz, ze kase mam ze sprzedazy dragow hre hre hre

Cytat:
Jeśli przyjmiesz taka hipotezę to wszystko staje się jasne: pośpiech, kasowanie starego forum, tajemniczki, konspira etc.
Przykro, że wykołowali prawdziwego założyciela klubu, Ambro. Biedaczek boi się nawet odezwać na swoim własnym forum .



O tak Ambro dostal tu bana, no bo co bedzie mi tu smrody puszczal, w koncu chce na tym zarobic, no nie? Wszystkie skladki se zgarne i pojade na wakacje a co se benedem rzalował

Cytat:
Identyczny scenariusz rozegrał się na klubvolvo.org.pl. Byłem tego swiadkiem jak właściciel skandicar.com.pl (Darek) zaczął mieszać, likwidować, zakładać stowarzyszenia. Tam sie udało zapobiec katastrofie bo 80% zaprotestowało i wolny klub nadal działa.



Dobrze, ze mi powiedziales o tym, postaram sie wybadac jakie bledy popelnial ichni Darek - i ich nie popelnie - po wplynieciu kasy od razu zbanuje goscia, co by juz tu nie pisal o tak to jest dobry pomysl!!!!!


Cytat:
A klub Toyoty padł ofiarą SKOKU NA KLUB




raczej skoku na kase, chlopie, wiesz ile przyszlo przelewow, juz mozemy sobie spokojnie zyc z odsetek, a ty nam zazdrosc i dalej rozpowszechniaj takie plotki, moze ktos ci uwierzy...

Ciagle powtarzane klamstwo moze okazac sie prawda, wiec uwazaj, bo jeszcze cos wyprorokujesz....

Rozumiem, ze we wszystkim weszysz podstep i teoria spiskowa dziejow jest dla ciebie najwyzsza prawda... zycze powodzenia... A moze wyprorokujesz jakie beda numery w totku? Wiesz ile wtedy bym kasy zgarnal.. chlopie no ja normalnie nie wiem...

pamietajmy som ludzie, lódzie i taborety...

A dla Ciekawskich, fakt, ze w stopce mam www.bazarek.pl - to nie powod do oskarzania, ze uprawiam prywate. Bazarek.pl jest serwisem, nad ktorym pracuje rownolegle z toyota i innymi projektami, mozna powiedziec - dziecko, ktore chce wychowac.
toyota.org.pl tez jest dla mnie jak dziecko, wiec dlaczego mialbym byc dzieciobojca?

Ale nie wazne, zawsze znajda sie leppery, ktorzy we wszystkim wesza podstep i publicznie wydaja wyrok. Masz moze jakies dokumenty potwierdzajace moja prywate? A moze mnie invigilowales, dostales sie do mojego kompa, z ktorego udalo ci sie skopiowac moje ciche plany.....

Nieh moc bendzie z tobom....

  
 
Widzisz jakie mamy fajne forum? Możesz sobie popisać co chcesz i nikt Cię nie zbanuje.

Najwyżej można się pośmiać. I powiem Ci, ze uśmiałem się nieźle.
Leon? Tak trzymać
  
 
Ojej, jaki dlugi watek sie zrobil....

Hm, jak go otworzylem i przeczytalem pierwszego posta Nygusa, to milo mi sie zrobilo i pomyslalem, ze w zasadzie czemu nie. Stalo sie, polaczmy sie i nie robmy dwoch forów. Zapisze sie.

Potem czytalem dalej posty, az doszedlem do linku ktory wstawil Jackal do blizniaczego watku na nowym forum.
Tam przeczytalem, ze Motonews i tak przyjdzie na nowe. I jakos mi sie odechcialo zapisywac na nowe...

Wyglada mi na to, ze jednak problem wciaz jest i mimo ze ludzie sie zapisali, to jednak najpopularniejsze tematy na nowym forum dotycza w dalszym ciagu tego co sie stalo. Wyglada, ze jest to temat dla co niektorych bardzo niewygodny, ciagle kontorolowany, edytowany, blokowany....

Doceniam wysilki Rafatha, Nygusa, zeby zblizyc oba grona, ale jakos brakuje mi tu inicjatywy z najprawde najwyzszego szczebla. Gdzie sa "starzy" zalozyciele klubu? Czyzby glowa w piasek? Nie kwapia sie z pojednaniem. Jak czytam ich posty, to nie brzmia one pojednawczo ani zachecajaco. Raczej wrogo, "mysmy cos zrobili, reszta szczeka jak pieski wiec sie odczepcie i nie przeszkadzajcie nam pieski robic klubu z prawdziwego zdarzenia" Brawo, to jest wlasnie stosunek zarzadu do zwyklych forumowiczow. Przez to jest teraz konflikt i dalej zarzad uprawia te sama polityke. Nie zalezy im, tak czuje.


Dziwi mnie, ze Ambro jako Prezes dawny i obecny, cieszacy sie niewatpliwie autrytetem, nie zajal stanowiska ani wtedy ani teraz. Szkoda. W koncu po to sa prezesi, zeby rozwiazywac najtrudniejsze problemy, a Ambro (pozdrowienia) niestety nabrales wody w usta. Szkoda.


Rafath, Nygus - dobrze robicie, tez jestem za zblizeniem, po co klotnie, dogadajmy sie, ale to chyba musi wyjsc jednak od "starej" kadry, ktora wyglada na to sie nie kwapi i ma to gleboko...

Ale - nie zniechecajcie sie.. Naprawde mi sie zrobilo milo, ze o nas myslicie i chcecie zebysmy byli razem.

Pozdrawiam...


[ wiadomość edytowana przez: Rysiu dnia 2004-07-02 11:20:07 ]
  
 
Cytat:
2004-07-02 07:07:50, leon99 pisze:
Identyczny scenariusz rozegrał się na klubvolvo.org.pl. Byłem tego swiadkiem jak właściciel skandicar.com.pl zaczął mieszać, likwidować, zakładać stowarzyszenia. Tam sie udało zapobiec katastrofie bo 80% zaprotestowało i wolny klub nadal działa.
A klub Toyoty padł ofiarą SKOKU NA KLUB


o, akurat ten klub znam baaardzo dobrze, chce tylko dodac, ze klubvolvo.org.pl dziala i to calkiem niezle moim zdaniem, tylko i wylacznie dlatego, ze nie ma tam mowy o jakimkolwiek tworzeniu struktur z prezesami, skladkami itd. klub dziala na zasadzie "anarchistyczno-burdelistycznej" i ma sie bardzo dobrze i nikt nie ma tam zadnych problemow do momentu kiedy zaproponuje tworzenie struktur lub forum na www

a, jeszcze jedno: gdzies tu (albo tam na nowym) wyczytalem, ze klub miedzy innymi ma na celu wplywanie na losy toyoty, polityki toyoty itp w polsce, pozostawiam to bez komentarza.

[ wiadomość edytowana przez: steele dnia 2004-07-02 10:52:16 ]
  
 
Cytat:
2004-07-02 10:51:27, steele pisze:
a, jeszcze jedno: gdzies tu (albo tam na nowym) wyczytalem, ze klub miedzy innymi ma na celu wplywanie na losy toyoty, polityki toyoty itp w polsce, pozostawiam to bez komentarza.



O jak dobrze, że zmieniam markę samochodu , bo w takim razie kiepsko widzę przyszłość TMP .

Pozdrawiam
Katka
  
 
ups
przeczytałam ustawe o stowarzyszeniach
i chciałam zajrzeć do statutu a go już nie ma na Nowym
Czy to przypadek ? Może mi go ktoś podesłać ?
"Provider rekonfiguruje sieć" ? A może statut ? żeby Walne Zebranie nie mogło zmienić Zarządu. Przepraszam, chyba zrobiłam się nadwrażliwa. To się robi coraz ciekawsze

Tak szczerze (IMHO-człowiek się całe życie uczy) , to jedynie ze strony Yagi odczuwam fluidy, że jej zależy na całości Klubu Pozdrawiam serdecznie Yagę !!!
  
 
Cytat:
2004-07-02 11:14:38, Tojotka pisze:
ups
przeczytałam ustawe o stowarzyszeniach
i chciałam zajrzeć do statutu a go już nie ma na Nowym
Czy to przypadek ? Może mi go ktoś podesłać ?
"Provider rekonfiguruje sieć" ? A może statut ? żeby Walne Zebranie nie mogło zmienić Zarządu. Przepraszam, chyba zrobiłam się nadwrażliwa. To się robi coraz ciekawsze

Tak szczerze (IMHO-człowiek się całe życie uczy) , to jedynie ze strony Yagi odczuwam fluidy, że jej zależy na całości Klubu Pozdrawiam serdecznie Yagę !!!



A kto napisał że nie może - tyle że walne złożone z pełnoprawnych członków stowarzyszenia.... I na pewno będzie jedno walne w roku (zwyczajne zwoływane przez zarząd) i tyle ile chcecie walnych nadzwyczajnych.....

Informacja o Stowarzyszeniu została zdjęta na chwile w związku z możliwością wystąpienia przejściowych problemów z serwerem - jeśli bardzo chcesz statut to mogę Ci go z domu wysłać bo mam w komputerze kopie.... Egzemplarz z podpisami również jest do wglądu.

Pozdrawiam

Gosiek
  
 
Cytat:
2004-07-02 09:38:39, rafath pisze:
Ale nie wazne, zawsze znajda sie leppery, ktorzy we wszystkim wesza podstep i publicznie wydaja wyrok. Masz moze jakies dokumenty potwierdzajace moja prywate? A moze mnie invigilowales, dostales sie do mojego kompa, z ktorego udalo ci sie skopiowac moje ciche plany.....



Po prostu ja to juz widziałem na klubvolvo.org.pl. Stara zagrywka. Pewnie Ci się uda tym razem, mi to wisi. Ale dlaczego mam milczeć? Tu jest wolny klub , bez banów i ZAMORDYZMU . Amen!
  
 
Cytat:
2004-07-02 13:23:03, leon99 pisze:
Po prostu ja to juz widziałem na klubvolvo.org.pl. Stara zagrywka. Pewnie Ci się uda tym razem, mi to wisi. Ale dlaczego mam milczeć? Tu jest wolny klub , bez banów i ZAMORDYZMU . Amen!



Przesadzasz.....

To że raz spotkałeś się z sytuacją nie upoważnia cię do stawiania wniosku że tak będzie w tym przypadku....

Pozatym nie sądzisz że wypowiedzi w tym stylu można już podciągnąć pod szkalowanie dobrego imienia człowieka - a to już podlega innej odpowiedzialności
  
 
Cytat:
2004-07-02 12:01:29, gosiek pisze:
Cytat:
2004-07-02 11:14:38, Tojotka pisze:
ups
przeczytałam ustawe o stowarzyszeniach
i chciałam zajrzeć do statutu a go już nie ma na Nowym
Czy to przypadek ? Może mi go ktoś podesłać ?
"Provider rekonfiguruje sieć" ? A może statut ? żeby Walne Zebranie nie mogło zmienić Zarządu. Przepraszam, chyba zrobiłam się nadwrażliwa. To się robi coraz ciekawsze

Tak szczerze (IMHO-człowiek się całe życie uczy) , to jedynie ze strony Yagi odczuwam fluidy, że jej zależy na całości Klubu Pozdrawiam serdecznie Yagę !!!



A kto napisał że nie może - tyle że walne złożone z pełnoprawnych członków stowarzyszenia.... I na pewno będzie jedno walne w roku (zwyczajne zwoływane przez zarząd) i tyle ile chcecie walnych nadzwyczajnych.....

Informacja o Stowarzyszeniu została zdjęta na chwile w związku z możliwością wystąpienia przejściowych problemów z serwerem - jeśli bardzo chcesz statut to mogę Ci go z domu wysłać bo mam w komputerze kopie.... Egzemplarz z podpisami również jest do wglądu.

Pozdrawiam

Gosiek


Dziękuję. Jeżeli na chwilę to poczekam, ale gdyby się przeciągnęło poza weekend to poproszę na skrzynkę.
Pozdrawiam