BIAŁYSTOK - spoty - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-15 21:21:11, KraseK pisze:
A Kraski jada na Festiwal, z tym ze KraseK w czwartek a Kraskowa w piatek wieczorem!!



Wlasnie Kraskowa jedzie na festiwal oczywiscie w piatek pospiesznym, ktory to odjezdza z PKP o 14.15 prawdopodobnie z 4 peronu.
Kto ma zamiar towarzyszyc mi w czasie podrozy lub tez zabierze mnie ze soba wybierajac sie prosze o info.
  
 
Ja powinienem być na najbliższym spociku
A jak reszta ?
  
 
Cytat:
2006-06-10 11:29:57, Golden_ pisze:
Ja powinienem być na najbliższym spociku A jak reszta ?



Aga_ speaking:

Kraski tez oczywiscie beda.
  
 
.... i po spocie.... dobrze ze wziolem aparat bo nie byloby foto relacji.....
  
 
Cytat:
2006-06-12 09:52:18, anmimo pisze:
.... i po spocie.... dobrze ze wziolem aparat bo nie byloby foto relacji.....



Nom niestety KrasKi zapomialy.
  
 
A ja sie WAS Pytam gdzie jest Golden_ ??????
  
 
A jestem, żyję sobie spokojnie gdzieś pomiędzy Majorką a miastem rozpusty
  
 
Golden_ - a co ze zlotem??????
  
 
Nie wiem jeszcze co ze zlotem
  
 
Golden_ - a gdzie byles jak Ciebie nie bylo?????
  
 
Cytat:
2006-08-04 14:14:36, anmimo pisze:
Golden_ - a gdzie byles jak Ciebie nie bylo?????


Ogólnie to w województwie . A na necie mnie nie było bo się rozstałem ze starą pracą i nie mam tak często dostępu do netu, ale to się zaczyna zmieniać
  
 
Heloł
Panowie i Panie
trzeba by się spotkać
wiem że całą grupą byliscie na zlocie w Dobczycach,ale mam nadzieję ze którejś niedzieli coś zorganizujmey i poopowiadacie co nieco
  
 
Z waznych powodow chyba mnie nie bedzie w niedziele, ale za to mozemy spotkac sie w innym czasie na ogladaniu zdjec i filmow......

Czy byliby jacys chetni??????
  
 
Witam wszystkich ponownie jako że dawno nie było u nas spota a na ostatnim zbytnio frekwencja nie dopisała myślimy o następnym który powinien odbyć się około 14 października ale to juz zależy jak komu będzie pasować i wybierzemy najodpowiedniejszą datę by pojawiło się troszkę więcej aut może tym razem troszkę porównamy osiągi naszych bolidów zarazem umiejętności kierowców
  
 
Tych co chca zobaczyc zdjecia z Dobczyc i nie tylko zpraszam do siebie w niedziele popoludniu.
Moze pirania sie zlituje i przyniesie swoje zdjecia.....
  
 
Chyba czas pomyśleć już o kolejnym spocie...
Może 8 października - niedziela?
  
 
Widzę że zainteresowanie nie wielkie kurcze co jest z tym Podlasiem Krupek Krasek co z wami co do ósmego to mi nie pasuje więc jak coś bezemnie a tydzień później czyli czternastego to dwa auta pewne że więcej więc jak chcecie jak wam pasuje a z ciekawości zapytam czy się wybieracie na 55 lecie FSO ?
  
 
Dobra mi tez bardziej pasuje 15 wiec jak nie ma sprzeciwów to robimy 15.

A co do 55lecia to ja i Aga na 100% jedziemy a jak z reszta to ni wiem.
  
 
Krasek a nie lepiej sobotą ? Niedzielą strasznie dużo ludu a może by się zorganizowało jakieś ścinki czy coś jeszcze jest troszkę czasu więc można jeszcze pomyśleć i rozważyć co komu pasuje Temat jest również na FSO-PTK w dziale Cała Polska

  
 
W sobote bede miał zajecia do g.18.