BIAŁYSTOK - spoty - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyli na razie jest sobota bądź niedziela co na to reszta ? Krasek myślę ze jak się rozkręci spocik to i 18 nie będzie za późną porą zobaczymy

[ wiadomość edytowana przez: Lukasz-PTK dnia 2006-10-04 14:43:32 ]
  
 
Ok - popieram niedzielę 15.10 br.
Jeśli chodzi o godzinę to nie później niż 15 a nawet 14 byłaby najodpowiedniejsza - dlaczego? (palenie gumy, ciemność - no może zmork ;p)
Co do ścinek to myślę, że do tego nie dojdzie - nie ma i raczej nie było w zwyczaju organizowania takowych.
Tak czy owak rybki w moim akwarium lubią spokojną wodę i ja jej na pewno mącić nie będę...
  
 
A mi niedziela 15.10 ni jak nie pasuje wolalbym 8.10 ale 8.10 nie pasuje Kraskowi i Goldenowi..... i co my z tym zrobimy????
  
 
Spotkamy się w piątek . Dla mnie może być i 8, tyle że wtedy raczej nie przyjadę nowym nabytkiem , no i nie wiadomo jeszcze co z planem zajęć na uczelni - niby jest ale wiadomo jak to jest.
  
 
Dobra to organizujcie kiedy chcecie ja może wpadnę zobaczę jak będę stać z czasem jak ktoś jest zainteresowany spotem z PTK zapraszam na nasza stronkę a co do ścinek to może i u was nie było w zwyczaju a u nas jak najbardziej

[ wiadomość edytowana przez: Lukasz-PTK dnia 2006-10-05 20:06:53 ]
  
 
Cytat:
2006-10-05 20:04:43, Lukasz-PTK pisze:
(...)a co do ścinek to może i u was nie było w zwyczaju a u nas jak najbardziej [ wiadomość edytowana przez: Lukasz-PTK dnia 2006-10-05 20:06:53 ]


Zwyczaj ścinek u Was jest jak najbardziej zrozumiały - wskazuje na to sama nazwa klubu
Pozdrawiam
  
 
Czy juz wiadomo gdzie i kiedy spot?????
  
 
Jako ze termin 15 nie pasował proponuje 22, a jak nie pasuje to zrobimy w grudniu przed swietami.tj 17 grudnia.
  
 
Najlepszym rozwiazaniem byloby spotkanie albo w sobote albo w piatek proponuje 13 lub 14 po 15.30


KTO ZA?????
  
 
17 grudnia będzie jeszcze za mało śniegu ale 22 w sobotę jak najbardziej poślizgamy się troszkę nie ma to jak spot w Białymstoku
  
 
Mam plan spotkać się w tą niedzielę czyli 22 Października na Krywlanach godzina 15sta-16sta coś koło tego jak macie chęć wpadajcie co do dokładnego miejsca to myślę że na głównym placu gdzie odbywa się co tygodniowe palonko przy okazji można popatrzeć jak to bawią się ludzie z Podlasia
  
 
Jak sie wyrobie z zajeciami to wpadne.
  
 
Panowie i Pani robimy jakiegos spota w niedziele?
NIe koniecznie lotnisko, moze na MC Donald przy makro czy gdziekolwiek?

  
 
Ja to tak myśle nie w tą niedziele a następną cos zorganizować ale chyba jednak Krywlany może śnieg już spadnie
  
 
Cytat:
2006-11-10 13:05:22, KraseK pisze:
Panowie i Pani robimy jakiegos spota w niedziele? NIe koniecznie lotnisko, moze na MC Donald przy makro czy gdziekolwiek?



KraseK - a moze w ta niedziele......??????
  
 
Mi pasuje i w ta, tyle ze po 16/.
  
 
Cytat:
2006-11-17 14:08:58, KraseK pisze:
Mi pasuje i w ta, tyle ze po 16/.




To chyba bedzie spot nocny przy swiatlach lub przy swiecach....... a moze gdzies gdzie jest widno???????
  
 
Przeca pisałem ze w jakim McDonaldzie czy czyms podobnym.
Przynajmniej ciepło bedzie i widno!
  
 
Cytat:
2006-11-17 14:45:37, KraseK pisze:
Przeca pisałem ze w jakim McDonaldzie czy czyms podobnym. Przynajmniej ciepło bedzie i widno!




No wiesz ma byc cieplo i przy swiecach to chyba nie bedzie spot. tylko.........
  
 
Dla tych ktorzy chcieliby i mogliby przyjechac


JUTRO godzina 17.30 parking przy Mc Donald tym przy PKS-ie

SPOT FSO AK i wszystkich chetnych........


Pozdrawiam anmimo

P.S. Bedzie poruszona sprawa kalenarzy i nalepek.....