BIAŁYSTOK - spoty - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to organizujcie cos i daj znac
  
 
Pomyślimy
  
 
Witam,

chciałbym powiedzieć, że od jakiegoś czasu mam przyjemność uczestniczyć w spotach PTKu na Krywlanach. Jeśli ktoś z naszego regionu byłby chętny dołączyć do spota łączonego to zapraszam w niedzielę w godzinach popołudniowych od ok 16.
Jeśli jest względna pogoda to spoty są na "lotnisku" ;D - patrząc z lotu ptaka prawy górny róg części asfaltowej (tam stacjonujemy). Jeśli pada to przeważnie przenosimy się na jakiś zadaszony parking - Biała lub Zielone Wzgórza.

Zawsze można do mnie zadzwonić w niedzielę i zapytać co i jak - tak byłoby najskuteczniej - przeważnie jestem dobrze poinformowany lub mogę w ciągu 5 minut być doinformowany .

Ogólnie powiem tak: nie ma co zastanawiać się czy Twój samochód jest warty pokazania bo każdy egzemplarz FSO jest inny , wstydzić się też nie ma co bo nie mamy po 13 lat

Zapraszam i tyle. Jutro po 16 bedę na "lotnisku".
  
 
Aby nie zakładać kolejnego wątku......


W dniach 22 i 23 września 2012 r. Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki MOTO - RETRO organizuje wystawę pt. "POJAZDY POLSKIE"

Wśród ciekawostek STAR 27 L i może coś jeszcze fajniejszego......


Zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy a także do wystawienia się....

A TU plakat MOTO RETRO PLAKAT
  
 
Kurde... - ponad 13 lat od ostatniego mojego postu...
Chciałbym zaznaczyć, że społeczność FSOmaniaków w naszym regionie nie umarła.
Teraz "punktem kontaktowym" jest FsoTurboGarage u Mariusza, nadal w ciągu godziny można ogarnąć telefonicznie jakiś awaryjny temat. Moje dane kontaktowe nie zmieniły się - najskuteczniejszy jest telefon.
Co prawda spotkań cyklicznych nie ma, ale niecyklicznie też coś można zorganizować
Pozdrawiam
Golden


[ wiadomość edytowana przez: Golden_ dnia 2024-01-25 22:21:13 ]