BIAŁYSTOK - spoty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Samochod nie jest pechowy
poprostu starszy pan nie powinien siadać za kierownicę i stwarzac zagrożenia w ruchu drogowym
a to czy sprzedam czy nie,okaze się gdy będzie znany całkowity zakres uszkodzeń
  
 
ja nie wiem czy sie pojawie na jakims spocie co tygodniowym..anmimo-wiesz o co chodzi
  
 
Witam!, tak rozmawiacie rozmawiacie, ja jeszcze u was nie byłem, ale z krupkiem sie troche znamy,z Łomży do Białego jest kawałek, ale moze sie zbierzecie i cos w Łomży zrobimy, jak cos podioł bym sie z kumplem organizacji, co wy na to?
  
 
Chrostek - zbierajcie sie Popieramy i robcie zdjecia.... a moze zrobimy wiekszy spot podlaski??


Krupek - obraziles sie na mnie??????
  
 
no ja nic nie mówie bo znowu wyjdzie ze nie bede mógł przyjechać, powiem tylko tyle ze 10 grudnia kończy mi sie OC i Fiat pewnie postoi ze dwa tygodnie, wiec też niewiem czy w tym czasie przyjade .




[ wiadomość edytowana przez: Chrostek dnia 2004-11-24 19:59:53 ]
  
 
Krupek - brawo witamy jak sympatyka.....
  
 
Anmino,dlaczego nic sie niedzieje...?
  
 
a dziekuje anmimociesze sie,ze jestem sympatykiembyc moze jeszcze uda mi sie byc memberem
  
 
darecki1 - jak to sie nic nie dzieje........


Spot Białostocki zaplanowany jest na 12 grudzien 2004 o 14.00 Lotnisko Krywlany przy Oltarzu papieskim.

Jutro Te wiadomosc przesylam do GDA i tak zostanie.

KONIEC i KROPKA. - zadnych zmian zadnego przekladania ......
  
 
kur*a chłopaki ale ja mam szczęscie!!!!!! 10grudnia kończy mi sie OC i znowu nie przyjade szkoda mi słów
  
 
Chrostek - jestes sam w Lomzy??


A moze przyjedziesz z kims?????
  
 
chrostek...kiedys przyjezdzales do mnie z kumplem z lomzy,moze jego namowisz???

ja jeszcze nie wiem czy przyjade,cos mi zawiecha z przodu piszczy
  
 
Rafał on nie ma OC i przegladu (w sobote ma zamiar kupić drugiego fiata), a u mnie jest iskierka nadziei że opłace do weekendu ,

PS. u mnie tez ostatnio z przodu w lewym kole piszczało, ale nasmarowałem sworznie wahaczy i tak jakby mniej, może kiedys mu przejdzie
  
 
Krupek - jak piszczy to jeszcze nic starsznego. Myslalem ze tylnie kolo wyprzedza przednie???


A Spot 12 grudnia 2004 zapowiada sie ostatni w tym roku....
  
 
anmimo - a moze by tak jeszcze kogos z klubu Lady zaprosić? może jeszcze jakis klub z Białegostoku?
  
 
...CZemu nie ......
  
 
Anmino,to bedzie ktos z klubu Lady?
  
 
a Ty Darek przyjezdzasz? (ja juz OC opłaciłem) wiec jak trafie to będe
  
 
Ja bede ,
  
 
ja tez bede