KRAKUSY NA POMOC......!!!!!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-07-05 00:20:41, Mokry pisze:
och to już po wszystkiemu, Izka co sie stało z tym kołem??


[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2004-07-05 00:21:50 ]



super

ja wczoraj obciążyłem moje buedne tylnie resory do granic wytrzymałości i modliłem sie aby wytrzymały ale widze ze miałem szczeście bo assistace było zajete
swoja drogą wprawiłem w osłupienie znajomego pakownością bagażnika mojego poldzia

  
 
auto juz u mechanika polecem pana rafała ktory przyjechał lawetą konkretny miły a przedewszystkim chyba najtanszy w miescie zawsze mozna sie dogadac wiec jak by co to podaje jego numer nigdy niewiadomo kiedy sie moze sprzydac 0601-49-10-30 Rafał
  
 
o tak, Rafal to zajebisty facet, korzystalem juz z jego uslug i dodam tylko ze potrzebowalem przewiezc fiata "dawce" z krakowa do krzeszowic ok 36 km w jedna strone i inne firmy ponizej 200zl nie wyjezdzaja z krakowa a za taki kurs to okolo 500 zl, a on wzial.......... 160! to sie nazywa DOBRA CENA!!! polecam wszystkim, tak jak Izce i ona tez oszczedzila.
Jak cos to powiedzcie ze macie nr ode mnie i ze kiedys wiozl mi czerwonego 125p z krakowa do woli filipowskiej kolo krzeszowic i poproscie o "dobra cene" a napewno taka bedzie... pozdro
  
 
numer sobie zapisałem
  
 
oby nie był nikomu potrzebny
  
 
Cytat:
2004-07-06 00:34:01, Mokry pisze:
oby nie był nikomu potrzebny



dokladnie oby nie trzeba bylo z niego korzystać!!!!!!
pozdroweczka!!!!


[ wiadomość edytowana przez: will dnia 2004-07-06 09:49:41 ]