Nasze śląskie spoty - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paniol na Ciebie to już nie mam słów no nie umiemy się jakoś spotkać :/
Ja raczej w BB będę, Marcin i inni chętni (Jesli takowi są) - piszcie tutaj na forum a Marciniak może dac znać na komórkę
  
 
wałek mi z tego wyszedł

z piątku na sobotę siedziałem do 6 rano przy aucie, naprawiając po fachowcach gazownikach

wczoraj zeszło mi do 2 w nocy , ale wreszcie auto jeździ

następną razą już się odezwę... sorry za zamieszanie...

pzdr
  
 
Oj Marciniak byłam przez weekend w BB - no zawaliłeś po prostu
  
 
wiem :/

spoko, dojdę z gadziną do ładu, to przyjadę... daleko nie jest

pzdr
  
 
Kiedy coś walczymy

Bo mnie tu Seven zagaduje, żebym Celicę przyjechał oglądać, to może jakiś spocik w Katowicach w najbliższym czasie

Nie musi być zaraz jutro, ale może jakoś między NR a 6.1.08

Nie, żebym się chciał z Wami spotkać, ale skoro Madzia ma nowe radyjo, Maciek nowego Avika, a ja potrzebę przejechania się gdzieś, to czemu nie

pzdr
  
 
Cytat:
2007-12-29 22:18:54, marcinm pisze:
Kiedy coś walczymy Bo mnie tu Seven zagaduje, żebym Celicę przyjechał oglądać, to może jakiś spocik w Katowicach w najbliższym czasie Nie musi być zaraz jutro, ale może jakoś między NR a 6.1.08 Nie, żebym się chciał z Wami spotkać, ale skoro Madzia ma nowe radyjo, Maciek nowego Avika, a ja potrzebę przejechania się gdzieś, to czemu nie pzdr



No to jednak zagadujesz Tylko, ze w niedzielę tego 6 stycznie ojciec i dziadek odprawiają urodziny i nie wypada nie być. Ale może w następną?? A pozatym nie wiem czy już radio będę miała włożone
  
 
A może jakoś wcześniej ? przed 6 stycznia ? bo w niedzielę, to będę już leciał do W, a co będzie później, to pojęcia nie mam... :/

Poczekamy, co inni powiedzą

Ja do 5.1 jestem wolny 24h/dobę, więc kiedy Wam pasuje, wtedy przyjadę

pzdr
  
 
Przed 6 to jest raczej problem bo zostawalby 1szy lub 5 ty. 1 go może byc ciezko, choc ewentualnie, a 5 Madzia chyba ma uczelnie.
  
 
Cytat:
2007-12-30 00:58:53, Pigletto pisze:
Przed 6 to jest raczej problem bo zostawalby 1szy lub 5 ty. 1 go może byc ciezko, choc ewentualnie, a 5 Madzia chyba ma uczelnie.


Ma wykłady niestety w ciągu tygodnia naprawdę ja nie dam rady tym bardziej ze w piątek uczelnia i w sobotę też
  
 
a 1go mógłbym z pociągu wysiąść w Katowicach.
bo będe zapewne wtedy wracał
nie wiem, jakby co tel mam w profilu...
  
 
Cytat:
2007-12-30 18:09:43, Talus pisze:
a 1go mógłbym z pociągu wysiąść w Katowicach. bo będe zapewne wtedy wracał nie wiem, jakby co tel mam w profilu...


Tylko że tak naprawdę to nikt poza Sevenem (którego nie ma na tym forum) nie jest z Katowic. Ja mam tam 60 km, Marcin chyba ze 100 km (?), Madzia ma tylko 20 km (ale 1 go będzie miała i tak 60 ) więc musielibyśmy się konkretnie umówić. Jeśli o mnie idzie to 1 go koło np. 17 mogłoby być, a o której będziesz jechał?
  
 
100 to tak optymistycznie licząc Poniżej 120 nie udało mi się nigdy zejść

Może jednak przełóżmy na jakiś późniejszy termin, może gdzieś w połowie miesiąca, żeby się więcej osób zebrało...

Jak dla mnie nie muszą to być Katowice, może być i Bielsko, (P)szczyna, czy inny Białystok, bylebym trochę wcześniej wiedział

Co do terminu, to ustalcie - ja się dostosuję, najwyżej przyjadę na rowerze

pzdr

  
 
A ja w niedzielę widziałem zielonego Avensisa kombi pod Bielskiem, a Wy nieee
  
 
Cytat:
2008-04-01 01:41:58, marcinm pisze:
A ja w niedzielę widziałem zielonego Avensisa kombi pod Bielskiem, a Wy nieee


Słyszałam o tym niecodziennym spotkaniu. Hasło było takie "A miałem oszczędnie jechać..."
  
 
Cytat:
2008-04-01 20:01:15, madzia_83 pisze:
"A miałem oszczędnie jechać..."



Przysięgam, że oszczędnie jechał
  
 
Cytat:
2008-04-02 00:39:53, marcinm pisze:
Przysięgam, że oszczędnie jechał


tere fere
  
 
Tylko 15/100-w porywach
  
 
witam czy w ten weekend organizujecie jakis spocik moze bym sie załapał bo akurat jestem na ślasku (Łaziska Górne)
  
 
Nie, teraz nie jest nic organizowane. Z Łazisk masz rzut beretem do Madzi83 ale akurat jutro wiem że Madzia będzie na wyjeździe...
  
 
Mario a będziesz w Łaziskach w przyszłym tygodniu?? Bo możnaby spota zorganizować w sobotę, w niedzielę nam (z Piglettem) nie pasi.