Nasze śląskie spoty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pysiakowa Carina w inetenecie!!!!!!!!!!!!!
Ale fajnie!!!!!
Moja żonsia stwierdzila "Misiek do internetu trafiłes!!!"

Fajnie!!


Pozdrawiam i już nie mogę doczekać się następnych spotów!
  
 
Z pewnym opóźnieniem (spalił mi się komputer) ale jednak wrzuciłem fotki: zdjęcia
  
 
halo halo!
w temacie jest literowka dopiero teraz zauwazylem
pzdr!
  
 
Cytat:
2004-10-27 23:26:55, steele pisze:
halo halo! w temacie jest literowka dopiero teraz zauwazylem pzdr!



Ajajaj sorry - na szybko pisałam. Sorry
  
 
W piatek kolo poludnia ruszam na Slask. Ze wzgledu na duza ilosc bagazu jade autkiem matki (bezowa Ave 2001, nr rej. ZST M077, bez grupowych podkladek). Jakby mnie ktos wypatrzyl, niech trabi. W Zabrzu zabawie ok. trzy tygodnie, moze wiec kogos spotkam Powinienem sie tez pojawiac online. Do zobaczenia!
  
 
No i pozdrawiam z Zabrza! Wlasnie dzis odwiazlem zone do szpitala. Nie wiemy jeszcze kiedy porod (bedzie miala cesarke, niestety), ale dzis po poludniu pewnie sie dowiemy. Jeszcze sie odezwe, tym czasem lece do niej. A Wy sie trzymajcie!
  
 
To Wy się trzymajcie - Sielanowa, Sielan i Sielaniątko.

Pozdrowienia i trzymamy kciuki
  
 
Sielan powiadomię resztę na nowym forum - może się spotkamy.
PS. Nie wiem czemu ale Sielan jak napisze posta to nie widać że napisał
  
 
Cytat:
2004-11-09 13:19:55, Jackal pisze:
To Wy się trzymajcie - Sielanowa, Sielan i Sielaniątko. Pozdrowienia i trzymamy kciuki


Dzieki Jackal! Sielanowa ma sie dobrze. Wkurza ja tylko to, ze musi spedzic prawie tydzien w szpitalu (cesarka, niestety), co i mnie sie nie usmiecha.
Sielaniatko natomiast do konca ukrywa swoja plec i wierci sie przy tym niezemsko. Dzis podczas badania KTG (min. tetno dziecka) dostalo czkawki - doznania akustyczne nieziemskie - caly oddzial slyszal
dam znac jak wyjdzie na swiat!

Cytat:
Sielan powiadomię resztę na nowym forum - może się spotkamy.
PS. Nie wiem czemu ale Sielan jak napisze posta to nie widać że napisał


Dzieki Madzia! Wiekszosc czasu spedzam w szpitalu, ale moze cos wygospodaruje. Chetnie bym sie z Wami spotkal
A ze mnie nie widac? Hm. Moze taki niepozorny jestem?
  
 
W niedzielę szykuje się kolejny spocik. Ma być Sielan
Wszystkich chętnych zapraszam!!
  
 
Trzymam Sielan bardzo mocno kciuki!!!!
Sam przechodziłem przez to całkiem niedawno (minęły wprawdzie 2 lata i 3 miesiące, ale mnie wydaje się jakby to było wczoraj).
Trzymajcie się ciepło!

Sielan, ja powiem więcej, mnie się wydaje że odgłosu który jest przy KTG nie da się porównać absolutnie z niczym....
  
 
Spocik już był i Sielan też się pojawił (!) i TU jest kilka zdjęć 4 na dole to my Oj fajnie było i fajne AVE przyjechało
  
 
Ależ wy jesteście piękni i młodzi
  
 
Cytat:
2004-11-23 20:19:05, OlaiJasiu pisze:
Ależ wy jesteście piękni i młodzi


To przez te Toyoty...
  
 
Cytat:
2004-11-23 21:51:01, Pigletto pisze:
To przez te Toyoty...



Nie prawda! To przez kremy przeciwzmarszczkowe ...i Toyoty
  
 
Mysle ,że jednak chodzi najpierw o Toyoty kremy przeciwzmarszczkowe używam od dawna, a toyotę mam od niedawna, ale Jasiu młodnieje z każdym dniem grzebania w Toyocie
i to widać i słychać
  
 
siemanko, kope lat witam starych znajomychy i nowych przyznaję się, ze pozbyłam się Toyoty, a jeżdżę z doskoku golfem.... czekam na camry....

noan
  
 
Hej Noan!

Tak się ostatnio właśnie zastanawiałem co tam z Tobą Daj znać jak kiedyś będziesz w okolicy bo mam jeszcze zaległą od wakacji, Tyską albo Żywiecką przesyłkę dla Jaro - on wie za co

Golf.. hmm... miałem dwa i już nie chcę... A Camry.. mmm... Jaki mniej więcej rocznik?
  
 
Hej Noan!! Fajnie, że tu jesteś Na Camry czekasz wow piekny samochód - gratuluję Jak zorganizujemy spota to się pojawisz no nie Pozdro!
  
 
Siemanko, od paru dni jeżdżę na razie golfem, więc proszę nie krzyczeć... będzę częściej bywać na spotach

noan