Nasze śląskie spoty - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Coś się kroi w czwartek 31.03.2005 lub 07.04.2005r - jak będzie jakiś spocik to pojawię się raczej na tym 07.04.05. Ktoś sie jeszcze pisze??
  
 
Ja jeszcze nigdy w życiu nie byłem na spocie i chętnie bym zobaczył z czym sie to je...
W czwartek w Katowicach pod Geantem, tak? ale gdzie dokładnie i o której?!?
  
 
Zapraszamy Tak, pod Geantem -> biały płot pod GoSportem
zerknij na moją galerię: Tu widać biały płot Tu też a reszta fotek

Co do godziny to jeszcze nie ustalono... dam znać jak już będzie coś wiadomo.
  
 
Cytat:
2005-03-23 11:14:16, madzia_83 pisze:
Coś się kroi w czwartek 31.03.2005 lub 07.04.2005r - jak będzie jakiś spocik to pojawię się raczej na tym 07.04.05. Ktoś sie jeszcze pisze??



No może lepiej byloby spotkać sie 7
Nie wiem czy napewno nic mi nie wypadnie, ale 31 nietety nie mogę dojechać na pewno.
  
 
Pysiak spot będzie jednak 07 kwietnia - super że bedziesz. Dasz się karnąć Cari ??
  
 
Cytat:
2005-03-31 08:11:39, madzia_83 pisze:
Dasz się karnąć Cari ??



no jawka!!!!!!
  
 
mam pytanie:
Czy spot jutrzejszy jest aktualny, czy też ze względu na zaistniałą sytuację odwołano??
  
 
Ja miałam nadzieję, ze będzie - choc na chwile bysmy się spotkali. Po spocie ide na mszę świetą. Pysiak a będziesz?
  
 
To zależy o której godzinie moglibyśmy sie spotkać.
  
 
Np. o 17:00??
  
 
Pewnie dałbym rade, ewentualnie spóźniłbym sie o kilka minut

Ale w szczegółach musimy się skontaktować jutro, dobrze??
  
 
Madzia, o ktorej musisz wracac? Jak mamy sie spotkac na 30 min. to to troche bez sensu jest... Szkoda paliwa :/
  
 
Ehh no to mogłeś rędzej że nie chcesz tego spota.
  
 
Pysiak odwołuje tego spota -> za mało chętnych. Moze kiedyś sie jednak spotkamy.
  
 
Spoko - na pewno jescze będzie okazja
Zagadamy sie na forum za jakiś czas.
  
 
w sobotę odbył sie mini spocik Corollek w Katowicach pod Go Sportem na Geancie Byli: Paniol z żoną swoją niesamowitą stuningowaną E9 (dał mi sie przejechać - wow ale wrażenia!! dostałam tez od niego emblematy ze swojej Toyoty, wyregulował mi obroty w mojej i zminiejszył ciśnienie w oponach - raz jeszcze wielkie i serdeczne dzieki!!), mamloek z Corolla Clubi i 5Qra no i Pigletto i ja. Pogoda dopisał i było fajnie

FOTKI ze spotu:
KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK,
KLIK,
KLIK,
KLIK,
KLIK

[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-04-18 07:54:07 ]
  
 
Coś sie kroi w sobotę lub niedziele w tym tygodniu. pewnikiem spotkanie będzie na Geancie w K-cach - czyli tam gdzie zawsze a potem przemieścimy się w spokojniejsze miejsce Kto chętny??
  
 
Mam wolne,przyjedziemy.



[ wiadomość edytowana przez: paniol2005 dnia 2005-06-10 22:21:40 ]
  
 
Sobota, godzina 16 pod Go Sport'em w Katowicach.
  
 
Chlera my nie przyjedziemy - Maciek sie rozchorował. Kurcze sorry Paniol a chiciałam z Tobą pogadać o nowych zegarach z obrotomierzem do Rollki.