Nasze śląskie spoty - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bede w łaziskach w ta niedziele ale pewnei do godziny 14 wiec jesli macie ochote todajcie znac
  
 
Cytat:
2008-06-19 12:11:36, mario987 pisze:
bede w łaziskach w ta niedziele ale pewnei do godziny 14 wiec jesli macie ochote todajcie znac


w tę niedzielę mam roczek chrześniaka i nas nie będzie. Ale sobota po południu jest wolna...
  
 
no i znoeu sie nie zgadamy :/ ja w sobote to po 22 dopiero bede wyjezdzal na Slask
  
 
Cytat:
2008-06-20 09:58:27, mario987 pisze:
no i znoeu sie nie zgadamy :/ ja w sobote to po 22 dopiero bede wyjezdzal na Slask


a to faktycznie nie da rady. No ale przecież kiedyś napewno spocik dojdzie do skutku
  
 
Chciałam powiedzieć ze weekendy (głównie niedziele) mam wolne Może jakiś spocik??
  
 
Niedziela 27.7 ?

Będę przelotem jedną z dwóch standardowych tras :

1) Mysłowice - Tychy - Bielsko - Cieszyn
2) Mysłowice - Katowice - Mikołów - Gardawice City - Żory - Pawłowice - Cieszyn

pzdr
  
 
Cytat:
2008-07-16 19:45:58, marcinm pisze:
Niedziela 27.7 ? Będę przelotem jedną z dwóch standardowych tras : 1) Mysłowice - Tychy - Bielsko - Cieszyn 2) Mysłowice - Katowice - Mikołów - Gardawice City - Żory - Pawłowice - Cieszyn pzdr


o której będziesz przelatywał?
  
 
No niedziela chyba tak Ale właśnie o której będziesz?
  
 
coś mi się pomylało...sory

[ wiadomość edytowana przez: martinskorpio dnia 2008-08-05 08:51:00 ]
  
 
Cytat:
2008-08-05 08:49:20, martinskorpio pisze:
coś mi się pomylało...sory [ wiadomość edytowana przez: martinskorpio dnia 2008-08-05 08:51:00 ]


A szkoda bo chetnie bym sobie kiedys ogladnal to Suzuki
  
 
Cytat:
2008-08-05 20:43:53, Pigletto pisze:
A szkoda bo chetnie bym sobie kiedys ogladnal to Suzuki




jestem za daj znać kiedy
  
 
A kiedy masz czas
  
 
Cytat:
2008-11-13 20:47:05, madzia_83 pisze:
A kiedy masz czas



weekendy... lub popołudniem na codzień... późnym popołudniem
  
 
Witam serdecznie , wybieram się jutro do Katowic i mam podjechać pod zajazd Murckowski , może Ktoś wie jak tam dojechac albo zna Ktoś adres .Z góry wielkie dzięki , pozdrawiam .
  
 
A w googlach nie ma tego zajazdu?
Ja nie jestem z Katowic więc nie wiem niestety...
  
 
No ba , pewnie że jest , dzięki wielkie , pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-12-15 14:35:08, Tragbier pisze:
Witam serdecznie , wybieram się jutro do Katowic i mam podjechać pod zajazd Murckowski , może Ktoś wie jak tam dojechac albo zna Ktoś adres .Z góry wielkie dzięki , pozdrawiam .


Tez nie wiem gdzie to jest. Katowic nie znam prawie wogóle
Ale jak zajazd nazywa się Murckowski to pewnie będzie w okolicach Murcek a to jedna z dzielnic Katowic
  
 
tak juz znalazłem zajazd a dokładnie gościcniec jest na ul. Murckowska 64a , dziękuje Wam bardzo , pozdrawiam zaraz jade .