Poznań - WAWER 13-15.08.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
7 rano to znaczy kiedy? W jaki dzień?
  
 
Cytat:
2004-07-25 21:30:09, mati_lecha pisze:
7 rano to znaczy kiedy? W jaki dzień?


W piąteczek, bo w piątki sa najlepsze biby, bo w sobotę trzeba delikatniej bo trzeba prowadzić a to nie pasuje do alkoholu
Wyjeżdzamy w piąteczek 13 ( o rany ale data )
  
 
Cytat:
2004-07-25 21:20:40, MAJCHAL pisze:
TO może się spotkamy w okolicy Słupcy???



Michale, jeśli już to lepiej w GOLINIE, gyz musiałbym się cofać do Słupcy ok.20 km, a tak dojadę 5 km do Goliny i wtenczas mampo drodze... A jak będziecie wyjeżdżać ze Słupcy to puścicie strzałkę i już...
  
 
No dobra, to w takim razie spotkamy się w Golinie. Tam jest zjazd do A2, czy już nie ma sensu się ładować tylko lecieć starą trasą?
  
 
Cytat:
2004-07-25 22:57:27, MAJCHAL pisze:
W piąteczek, bo w piątki sa najlepsze biby, bo w sobotę trzeba delikatniej bo trzeba prowadzić a to nie pasuje do alkoholu
Wyjeżdzamy w piąteczek 13 ( o rany ale data )



racja w piątek są najleprze biby bo nieoficjalne

co do daty to aż stach sie bać
  
 
Cytat:
2004-07-26 10:33:47, bodziot pisze:
Cytat:
2004-07-25 22:57:27, MAJCHAL pisze:
W piąteczek, bo w piątki sa najlepsze biby, bo w sobotę trzeba delikatniej bo trzeba prowadzić a to nie pasuje do alkoholu
Wyjeżdzamy w piąteczek 13 ( o rany ale data )



racja w piątek są najleprze biby bo nieoficjalne

co do daty to aż stach sie bać



BodzioT - przestraszyłeś mnie
  
 
Cytat:
2004-07-26 07:09:41, MAJCHAL pisze:
No dobra, to w takim razie spotkamy się w Golinie. Tam jest zjazd do A2, czy już nie ma sensu się ładować tylko lecieć starą trasą?



Majchal, jechałem ostatnio starą trasą i powiem ci że nie jest źle, nie warto wogóle jechać autostradą, we wrześni wbić sie na starą trasę i mamy 11 zł wq kieszeni, toż to prawie 6 browarków , jakby liczyć na Tatry , albo 8-9 liczać na jakieś marketówki.
  
 
Cytat:
2004-07-24 22:44:58, OLI_F50 pisze:

Kroolik, jeśli tylko masz ochotę i namiot to nie ma sprawy...



Gdybym nie był uzależniony od innych to pewnie bym się skusił

Cytat:
2004-07-25 21:20:40, MAJCHAL pisze:

Myślałem żeby wyjechać około 7 rano z Poznania ( i tak będzie poślizg tak więc wyjdzie to w ok 7:30 ), aby być na południe w Wawie



Jak najbardziej jedziemy skoro świt.
Piatek 13, dzień jak każdy inny
  
 
Cytat:
2004-07-26 11:03:27, Mebig pisze:
Cytat:
2004-07-26 07:09:41, MAJCHAL pisze:
No dobra, to w takim razie spotkamy się w Golinie. Tam jest zjazd do A2, czy już nie ma sensu się ładować tylko lecieć starą trasą?



Majchal, jechałem ostatnio starą trasą i powiem ci że nie jest źle, nie warto wogóle jechać autostradą, we wrześni wbić sie na starą trasę i mamy 11 zł wq kieszeni, toż to prawie 6 browarków , jakby liczyć na Tatry , albo 8-9 liczać na jakieś marketówki.


Jak wjedziesz w Słupcy to już nic nie płacisz za A2. Też jestem poznaniekiem i liczę dudki
A co do poznaniaków to my się spotykamy na Mc'Donalds w Swarzędzu, wypijemy kawkę a potem lecimy do Goliny i zabieramy OLI'ego i MACH'a i lecimy dalej. Czy ktoś jeszcze do tej kolumny dołącza?
  
 
Mam pytanie. Na ostatnim spocie był pan Krzysztof czy ktoś proponował mu wyjazd do Warszawy?
  
 
Tak była o tym mowa, ale coś mu nie spercjalnie pasowało. Nie pamiętam ( albo wakacje, albo inny zlocik )co dokładnie, ale mówił że raczej nie
  
 
Cytat:
2004-07-26 19:18:18, MAJCHAL pisze:
Jak wjedziesz w Słupcy to już nic nie płacisz za A2. Też jestem poznaniekiem i liczę dudki
A co do poznaniaków to my się spotykamy na Mc'Donalds w Swarzędzu, wypijemy kawkę a potem lecimy do Goliny i zabieramy OLI'ego i MACH'a i lecimy dalej. Czy ktoś jeszcze do tej kolumny dołącza?




Majchał, wyprowadzę Cię z błędu Bramki na A2 są między zjazdem na Słupcę i Pyzdry a zjazdem na Golinę.

Najszybciej i najtaniej wyjdzie jadąc do Konina starą "dwójką" z Poznania do Wrześni, dalej ze Wrześni autostradą do zjazdu na Słupcę i Pyzdry (jakieś 20km). Od Słupcy trzeba tłuc się 'krajówką' do Goliny (ok. 10-15km), gdzie jest zjazd na autostradę ( i jakieś 15km darmowej jazdy po A2 do Konina).

Ja cały czas się waham, czy jechać na zlot w piątke czy w sobotę.Spróbuję się zdeklarować do końca przyszłego tygodnia.
Oczywiście, jeżeli wybiorę sięw piątek, to dołączam do Waszej kolumny
  
 
Heloł!

Cytat:
jechałem ostatnio starą trasą i powiem ci że nie jest źle, nie warto wogóle jechać autostradą,



Jeżdżę tą trasą regularnie, najczęściej autobaną, ale ostatnio musiałem jechać starą "dwójką" i mam skrajnie przeciwne odczucia do Twoich. Wąsko, dziura na dziurze, tiry nap...dalają, pomiędzy nimi zamulające wartburgi i inne żuki, a od czasu do czasu jakiś "sportowiec - rajdowiec", który też chciał zaoszczędzić, ale nagle zdał sobie sprawę że "zostawił zupę na gazie" i wkręca się golfem jedynką z wiejskotuningowymi spojlerami pod czerwone obroty... Zgroza. Nigdy więcej, przynajmniej wolnym autem, którym w razie czego nie można "przeładować" bieg w dół i uciec... Ze dwa - trzy razy prawymi kołami zwiedziłem pobocze

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
16 lipca jechałem z Warszawy do Gniezna starą 2 i nie narzekam
  
 
Proponuję jechac A-2 do zjazdu na Słupcę i potem stara trasą na Golinę... Tak bedzie szybciej i taniej gdyż ten odcinek A2 jest FREE ...
  
 
Tony, mozliwe, ale ja jechałem Octavią i 160 tam to nie był problem, nawet sie dziur nie czuło przy takiej prędkości.
  
 
Cytat:
2004-07-28 19:43:08, Remias pisze:
Ja cały czas się waham, czy jechać na zlot w piątke czy w sobotę.Spróbuję się zdeklarować do końca przyszłego tygodnia.
Oczywiście, jeżeli wybiorę sięw piątek, to dołączam do Waszej kolumny


No proszę - miło będzie się poznać po tylu latach znajomości wirtualnej
  
 
Cytat:
2004-07-28 22:18:54, OLI_F50 pisze:
Proponuję jechac A-2 do zjazdu na Słupcę i potem stara trasą na Golinę... Tak bedzie szybciej i taniej gdyż ten odcinek A2 jest FREE ...


Zaraz zaraz, bo jeszcze nigdy nie kombinowałem z A2. Proponujesz jechać z Poznania na Wrześnię, we Wrześni wjechać na płatną A2 i zjechać do Słupcy? Na tym odcinku nie ma bramek i nie trzeba płacić?
  
 
Cytat:
2004-07-26 11:04:33, Kroolik pisze:
Piatek 13, dzień jak każdy inny



Dobry dzień-w piątek 13-go urodził się mój synek
  
 
Zasadniczo przesądny nie jestem, ale chyba będę jechał spokojniej tego dnia, niż zwykle