Poznań - WAWER 13-15.08.2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-07-28 22:56:23, MAJCHAL pisze:
Zaraz zaraz, bo jeszcze nigdy nie kombinowałem z A2. Proponujesz jechać z Poznania na Wrześnię, we Wrześni wjechać na płatną A2 i zjechać do Słupcy? Na tym odcinku nie ma bramek i nie trzeba płacić?



Dokładnie
I możesz mi wierzyć na słowo, bo jeżdżę tamtędy przynajmniej raz w tygodniu.
Ze Słupcy do Konina jest pewnie z 30 km, więc nie ma co kombinować z powtórnym zjazdem na A2 w Golinie - tym bardziej, że mają tam dołączyć do całej 'eskapady' Oli i Mach ( Z Goliny do Konina jest 15km)
  
 
Dobra to już nie kombinujemy i jedziemy strą "dwójką" w Golinie zabieramy Oliego i Macha i lecimy dalej "dwójką" do Konina i na Wawę. To taka informacja dla tych co by się gdzieś zapodziali po drodze, albo spóźnili
  
 
To nie jest żadne kombinowanie. Po prostu odcinek Września-Słupca przejeżdżamy autostradą, omijając w ten sposób w komfortowych warunkach najgorszy 20-parokilometrowy odcinek krajowej 2-ki

Spróbuję wypożyczyć z pracy CB-radio na ten zlotowy weekend. Z pewnością by się przydało.
  
 
No to jutro wyjazd, to jeden z moich ostatnich postów przed Wawrem, wiece dozobaczenia w Warszawie.
  
 
Bramek na A2 na odc. Września - Słupca nie ma...
Aha, moze nastąpić mała zmiana , gdyż moze być tak , iz Mach nie przyjedzie do mnie we czwartek tylko sam skleci ekipę i bedzie jechał z innymi na zlot...Ale to okaze sie wszystko za kilka dni, a nawet chyba do samego wyjazdu... Więc moze Z. Pomorskie spotka sie z wami w Poznaniu i dalej pojedziecie razem a ja dołączę do Was w Golinie i juz razem -Zachodniopomorsko - wielkopolskie "pospolite ruszenie" uda się w kierunku "cywilizacji czyli na wschód, do stolicy na zlot.......
  
 
Oli, to jak to jest DOKŁADNIE? Ty tą trasę juz znasz i proszę o WYRAŹNE dyrektywy, którędy najlepiej jechać
  
 
OK.
Poczatek trasy do W-wy jest taki:
1. Wyjeżdżacie na zlot starą 2-pasmową trasą nr 2 przez Swarzędz aż do jej końca,
2. Wjeżdzacie ze starej 2-ki na A-2
3. Jedziecie ok 20km autostradą do najbliższego zjazdu, tj. na Słupcę,
4. Po ok. 4 km od zjazdu z A-2 docieracie do Słupcy i na światłach skręcacie w prawo na Warszawę przez Konin droga nr 92 (dawna E- i po ok. 17 km jest Golina , w której, jesli nic nie stanie mi na przeszkodzie tzn. wolny od pracy piątek, spotkamy się i dalej pojedziemy na zlot...
Czy teraz jest juz jasna sytuacja jak jechać? mam bnadzieję że tak....
  
 
Hej!!
Dlugo sie nie odzywalem, bo mialem, klopoty techniczne z kompem... (brak monitora )
Wszystko fajnie, ładnie, ale gdzie sie umawiamy w Poznaniu??, rozumiem, że o 7, ale gdzie?? Moze tego nie doczytałem, ale był bym wdzieczny z info
No... to do zobaczenia. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-08-02 10:58:23, Ronaldo pisze:
Hej!!
Dlugo sie nie odzywalem, bo mialem, klopoty techniczne z kompem... (brak monitora )
Wszystko fajnie, ładnie, ale gdzie sie umawiamy w Poznaniu??, rozumiem, że o 7, ale gdzie?? Moze tego nie doczytałem, ale był bym wdzieczny z info
No... to do zobaczenia. Pozdrawiam



Z tego co była mowa wcześniej to spotykamy się w Swarzędzu w McDonaldzie, zresztą trzeba Rycha zabrać, nie wiem kto się z nim umawiał że go zabiera?
  
 
Dokładnie! McShit o 7 rano, w Swarzędzu

TO kto jedzie samochodem i ile miejsc ma wolnych. Spróbujemy coś dopasować, by kazdy z "przewoźników" mial po równo
MAJCHAL 2 pasażerów, 0 miejsc

[ wiadomość edytowana przez: majchal dnia 2004-08-02 16:41:30 ]
  
 
yghm, 7 rano? to na ktorą planujecie byc w Wawce?
  
 
Cytat:
2004-08-02 18:27:14, SPAjK pisze:
yghm, 7 rano? to na ktorą planujecie byc w Wawce?



Zanim wyjedziemy bedzie pewnie 7:30 więc w stolicy pewnie koło 12, może później zależy kto będzie nadawał tempo.
O 13 zaczniemy pić wino Majchala o około 13:30 wszyscy będziemy już pijani
  
 
OK!
No to wszystko jasne
To jeszcze sie po drodze zatankuje na BP
To pozdrowki i CU
  
 
O 7 -ej rano? Nie za późno? Myślałem że o 7-ej bedziecie juz u mnie w Golinie... A jak jeszcze Mach z ekipą się do was dołączy? Tempo jazdy nie będzie wysokie jak na tak dużą kolumnę samochodów, a co za tym idzie dłłużyć się bedzie cała droga... A jeszcze przejazd przez stolicę...
A własnie , jak szybko zamieżacie jechać? 110 - 120 kmh czy raczej wolniej? Michał, wydolisz do takiej prędkości?
  
 
Cytat:
2004-08-03 14:03:58, OLI_F50 pisze:
O 7 -ej rano? Nie za późno? Myślałem że o 7-ej bedziecie juz u mnie w Golinie... A jak jeszcze Mach z ekipą się do was dołączy? Tempo jazdy nie będzie wysokie jak na tak dużą kolumnę samochodów, a co za tym idzie dłłużyć się bedzie cała droga... A jeszcze przejazd przez stolicę...
A własnie , jak szybko zamieżacie jechać? 110 - 120 kmh czy raczej wolniej? Michał, wydolisz do takiej prędkości?



Jak jechaliśmy do Sulejowa to nasz prędkość była w granicach 100 - 110 km/h
Jeżeli Szczecin chce się przyłączyć i będzą jechać przez Poznań to może dadzą znać o której byliby w Pyrlandii
JAk mamy być u Oliego o 7:00 to ze Szczecina co niektórzy musieliby wyjechać chyba o 3:00 albo wcześniej
  
 
O to właśnie chodzi. Kroolik dobrze ujął sprawę. Ty masz rzut beretem i to po trasie, a inni trochę dłużej pojadą. My np aby wyjechać z Poznania to musimy wstać coś około 5 rano, potem droga do Wawki i nocne balety. Godzina czy dwie nas nie zbawią bo i tak impreza się rozkręci na wieczór, a jak za szybko wstaniemy to o 22 może nas nie być, bo będziemy spać na stojąco. Taki Szczecin to faktycznie musi sobie do nas doliczyć min 3 godzinki, więc wstaje o 2 w nocy ( a jak dobrze pójdzie to się nie położy spać )
Uważam że nie ma co być jakoś szczególnie szybko w Wawie, bo piątek i tak jest totalnie luźnym dniem i czy przyjedziemy na 11:00, czy na 14:00 to nie ma znaczenia. Najważniejsze byśmy zdążyli na 16:30 na obiado-kolację ( szczególnie nasz niemowlak, ktory musi co 2 godziny coś przetrącić - MACH )
  
 
Tia, plan jest taki że na dzień dzisiejszy zabieram Gremlina i ruszamy w piatek o 3 rano. W łikend okaże sie czy jedzie z Nami Mario128. Czyli spotkanie z Wami chyba gdzies w Poznaniu. Podajcie tylko miejsce o mało skomplikowanym położeniu.
P.S.
Wezmę więcej bułek na drogę.
  
 
Hej wam!
No, co ja widzę...
To nam się ładna kolumna w Poznaniu uzbierała
Ale, to będzie wyglądać na drodze....
  
 
Cytat:
2004-08-04 09:08:56, Mach pisze:
Tia, plan jest taki że na dzień dzisiejszy zabieram Gremlina i ruszamy w piatek o 3 rano. W łikend okaże sie czy jedzie z Nami Mario128. Czyli spotkanie z Wami chyba gdzies w Poznaniu. Podajcie tylko miejsce o mało skomplikowanym położeniu.
P.S.
Wezmę więcej bułek na drogę.


Ja rano będe gnał po Tonego na drugi koniec miasta, a to z kolei jest rzut beretem od ul. Dąbrowskiego. Tak więc jeśli będziesz gdzieś w okolicy 6:30 na wjeździe do Poznania to przeciągnę cię przez miasto. Tak czy siak spróbuj utrafić tak, aby być na tej głównej ulicy ( Dąbrowskiego ) wjazdowej do miasta o 6:30-6:45 i pojedziesz za mną
  
 
a ja będę na was czekał na tesco, tak jak się umawialiśmy, jestem pod telefonem