WGU ATAKUJE Chłapowo - Strona 7

Ankieta: Czy zamierzasz się wybrać na spot:
tak na 100%
będę
raczej będę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


ładna musiał być zabawa
  
 
Gdzie sa zdjecia?
  
 
Oj szkoda ze nie bylem. Ale siedzac w sobote w pracy myslalem o Was No przynajmniej udalo mi sie w koncu przekleic przednia naklejke.
  
 
Ja chce obejrzec fotki gdzie sa??
  
 
Cytat:
2004-07-19 09:49:08, Venus pisze:
Ja chce obejrzec fotki gdzie sa??


tua jeśli nie działa to u gda w podpisie


  
 
Cytat:
2004-07-19 09:46:57, jarbar pisze:
Oj szkoda ze nie bylem. Ale siedzac w sobote w pracy myslalem o Was No przynajmniej udalo mi sie w koncu przekleic przednia naklejke.


ja tam nie żałuję... gonili nad morze (no pewnie ze im zazdroszczę) a wystarczyło wybrać się 20km od centrum wawki, woda, piasek, słońce przez całą niedzielę, że wysiedzieć nie mogę, tak mnie plecy bolą i wspaniałe leniuchowanie gotowe

widziałem pływającego kotka (koty pływają zupełnie jak psy...) i odpływające buteleczki porwane przez nurt rzeki . Fajnie było i w stolicy, nie ma co, bez dwóch zdań.
 
 
My też już dotarliśmy i było super. Nie sądzę, że pobyt gdzie indziej byłby równie dobry, bo wszyscy postarali się o dobrą zabawę. Dawno tak dużo się nie śmiałam. Po drodze dużo słuchaliśmy pozytywnych opini na temat poldków, a mina kolesia z Fokusa i jego komentarz: " nieżle pomykacie tymi poldkami" zaraz po tym jak poldaś go minął.
Qbk, a jak Ci się z nami jechało? Czy jeszcze kiedyś spróbujesz?

Dzięki za ten weekend i chętnie jeszcze raz pojędziemy na taki wypad.
  
 
oj tak , śmiechu było tyle że myślałem że płuca wypluje.


właśnie jade po gaz się zatankować, poldek spalił niecałe 12 litrów, tylko nie wiem czy to jest duzo czy mało przy takiej jeździe
  
 
Cytat:
2004-07-19 20:18:28, GosiaK pisze:

Qbk, a jak Ci się z nami jechało? Czy jeszcze kiedyś spróbujesz?




Ja??? ZAWSZE I WSZEDZIE JESTEM ZWARTY I GOTOWY NA TAKIE PRZEJEŻDŹKI
  
 
Krótki opis spotkania wraz z oficjalnymi zdjeciami dodałem do działu ZLOTY

link do wszystkich zdjeć "no censored" pozostanie jeszcze przez kilka dni potem go skasuje
  
 
Witam!
Ja również chciałbym wszystkim podziękować za super zabawę. Do domu dotarliśmy bez problemów. Niestety już na miejscu okazało, że w poniedziałek mam pilny wyjazd do Lublina. Tak więc wyruszyłem o 7 rano a o 1.30 w nocy byłem z powrotem, z czego ponad 14 godzin spędziłem za kółkiem. A wracając miałem podobne problemy jak WGU na objazdach przed Gdańskiem, poważnie się zastanawiałem którędy mam jechać. Samochód spisał się doskonale, a Grocliny są naprawdę wygodnymi fotelami.
Pozdrawiam
  
 
Witam właśnie dostałam sms-a od Bolimy cieszy sie pogoda dzisiaj to nawet chyba troche przesadził z lezeniem na słoneczku.
Jedynie moge przekazac gorące jak pogoda i słoneczne jak niebo pozdrowienia dla całego FSO AK.

  
 
Witam o od razu pytam.
Kto by się wybierał w przyszły weekend nad morze?
Okolice co wtedy, ekipa mogłaby byc podobna

Chętni wpisujcie się.
  
 
Tu Rusty
Jojek, nie wiem ile czasu chcecie tam zabawić ale Janiowie jadą do Chłapowa 28go lipca i siedzą tydzień. Do odszukania na polu namiotowym ośrodka "Róża Wiatrów"

Pozdrawiamy!!!
  
 
Obecnie (a mam nadzieję że chwilowo) w Chłapowie wszystkie kempingi upchane na full.
Trzeba rezerwować wcześniej
  
 
A my to mozemy 28-29 lipca bo na wtedy planow nie mamy Wiec jakby co to jestesmy do dyspozycji
  
 
No więc Janiowie atakują Chłapowo jutro z ranka. Jakby się ktoś w okolicy kręcić, to niech da sygnał. Pozdrawiamy!
  
 
Zgłaszamy powrót z Chłapowa! Było rewelacyjnie! Tylko szkoda, że tak krótko...
  
 
Witamy!