Lublin - WAWER 13-15.08.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
myśle ze w Wawie bedziemy okolo 9.00 ,trafimy bez problemu,niech bedzie tak jak proponuje Myszka1028
  
 
Mi godzina 7 pasuje,8 to rzeczywiscie zapozno,a wiadomo jak to w trasie-postoj na fajke,siusiu ew. cos powarzniejszego .Mogą tez sie zdarzyc rzeczy nieprzewidywalne,np. spadnie meteoryt i trzeba bedzie objazdem jechac. .Tak wiec zbiorka jest od godz. 6.30,wyjezdzamy o 7.
Jeszcze jedno,nie mozemy przekraczac 120km/h bo RX znowu silnik dociera
  
 
ja myśle ze o 7 będzie najlepiej,ze by spokojnie jechac,i ze by koledzy w niebieskich czapeczkach nie łapali
  
 
czyli wszystko jasne...
  
 
Cytat:
2004-08-11 13:41:24, cebka pisze:
Mi godzina 7 pasuje,8 to rzeczywiscie zapozno,a wiadomo jak to w trasie-postoj na fajke,siusiu ew. cos powarzniejszego .Mogą tez sie zdarzyc rzeczy nieprzewidywalne,np. spadnie meteoryt i trzeba bedzie objazdem jechac. .Tak wiec zbiorka jest od godz. 6.30,wyjezdzamy o 7.
Jeszcze jedno,nie mozemy przekraczac 120km/h bo RX znowu silnik dociera


Hehe ja nie moge przekraczac 120 km/h ze wzgledu na docieranie, a ty ze wzgledu na ograniczenia konstrukcyjne silnika
  
 
Cytat:
2004-08-12 22:29:50, RX pisze:
Cytat:
2004-08-11 13:41:24, cebka pisze:
Mi godzina 7 pasuje,8 to rzeczywiscie zapozno,a wiadomo jak to w trasie-postoj na fajke,siusiu ew. cos powarzniejszego .Mogą tez sie zdarzyc rzeczy nieprzewidywalne,np. spadnie meteoryt i trzeba bedzie objazdem jechac. .Tak wiec zbiorka jest od godz. 6.30,wyjezdzamy o 7.
Jeszcze jedno,nie mozemy przekraczac 120km/h bo RX znowu silnik dociera


Hehe ja nie moge przekraczac 120 km/h ze wzgledu na docieranie, a ty ze wzgledu na ograniczenia konstrukcyjne silnika



Ej no miałeś nikomu nie mowić