Śląsk - WAWER 13-15.08.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie
Wygląda na to, że ja się wybiorę w sobotę w nocy lub nad ranem, tak żeby dotrzeć najpóżniej na 9 do Wawru. W piątek niestety nie mogę wyruszyć
  
 
witam. właśnie miałem zamiar założyć podobny temat.
kto pojedzie na zlot przez Cz-we w piątek? chętnie bym sie przyłączył. w konwoju raźniej.
  
 
Wzorem Bodziota podrzucam wątek ku górze
psemcio, milo będzie poznać kolge ze śląska
No membery ze śląska, wpisywac się kto kiedy jedzie!
  
 
oj chyba nie będzie konwoju
a może jednak ktoś sie odezwie w końcu do zlotu jeszcze troche czasu.

MacioBA: mi również! ale jaki tam ze mnie ślązak, chyba tylko z nazwy.
  
 
No ja myślę, że się ktoś odezwie!
psemcio, spoko, ale nazwa administracyjna tez wazna
  
 
przyznawac sie kto jedzie, najlepiej z gliwic bo mam cos do odebrania na zlocie i poszukuje chetnego ktory mi to odbierze
  
 
Cytat:
2004-07-15 12:55:03, psemcio pisze:
witam. właśnie miałem zamiar założyć podobny temat.
kto pojedzie na zlot przez Cz-we w piątek? chętnie bym sie przyłączył. w konwoju raźniej.




a moze z braku własnego dołaczysz do naszego no bartekN dołaszca do nas w Skarzysku Kamiennym chociaż delikatnie nadłożysz kilka kilometrów

Cytat:

2004-07-17 12:35:45, BartekN pisze:
Mam do Was pytanie chlopaki,bedziecie napewno jechac trasa nr 7,i w zwiazku z tym czy moglbym sie do Waszej kolumny podlaczyc w Skarzysku tj.pomiedzy Kielcami a Radomiem?Bo tak samemu jechac to troche lipa




z tym ze ja planuje jechac w piatek rano ok 8 a jaeli nie bedzie chetnych to wyjade nawet wcześniej wiec w skarzysku bedziemy ok 10 (a ja pewnie przed 9)


[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-07-27 10:13:33 ]
  
 
Cytat:
2004-07-27 10:12:04, bodziot pisze:
Cytat:
2004-07-15 12:55:03, psemcio pisze:
witam. właśnie miałem zamiar założyć podobny temat.
kto pojedzie na zlot przez Cz-we w piątek? chętnie bym sie przyłączył. w konwoju raźniej.




a moze z braku własnego dołaczysz do naszego no bartekN dołaszca do nas w Skarzysku Kamiennym chociaż delikatnie nadłożysz kilka kilometrów

Cytat:

2004-07-17 12:35:45, BartekN pisze:
Mam do Was pytanie chlopaki,bedziecie napewno jechac trasa nr 7,i w zwiazku z tym czy moglbym sie do Waszej kolumny podlaczyc w Skarzysku tj.pomiedzy Kielcami a Radomiem?Bo tak samemu jechac to troche lipa




z tym ze ja planuje jechac w piatek rano ok 8 a jaeli nie bedzie chetnych to wyjade nawet wcześniej wiec w skarzysku bedziemy ok 10 (a ja pewnie przed 9)


[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-07-27 10:13:33 ]



wolałbym nie nadkładać km bo jeszcze nie mam LPG więc sam rozumiesz..
  
 
Zawsze mozesz zatankowac gaz do karetki zamiast paliwa do siebie Wtedy mozem jechac nawet przez gdansk
  
 
Cytat:
2004-07-28 21:17:36, psemcio pisze:
wolałbym nie nadkładać km bo jeszcze nie mam LPG więc sam rozumiesz..



ja tez niemam bo jestem jestem burzuj a mimo tego jade
  
 
Cytat:
2004-07-29 16:59:11, MaciekW pisze:
Zawsze mozesz zatankowac gaz do karetki zamiast paliwa do siebie Wtedy mozem jechac nawet przez gdansk




i to jest kusząca propozycja... pożyjemy, zobaczymy. a Ty sam jedziesz? bo MNIE będzie dwóch
  
 
moze z 1 osoba.
  
 
Witam
Tez bede sie wybierałna zlot pojade przez CZęstochowe jeżeli ktos bedzie jechał tą trasa to prosze o kontakt na GG 5308897.
Pozdrowienia
P.S. wybieram sie w Sobote wczesnie rano
  
 
Jeszcze się nie zdecydowałem ale chyba pojadę na zlot w piątek rano
Ale jeszcze niewiem cały czas się nad tym zastanawiam
  
 
Przybywajcie Artur-H, zastanów się tak, zebyś przyjechał
pzdr
  
 
Witam
Artur-H jeżeli mozesz to napisz do mnie na gg kiedy jedziesz,Jaq jade w sobote wczesnie rano czekam na odpowiedź.
  
 
A co z Maciobowa ?
  
 
Cytat:
2004-08-09 01:21:59, MaciekW pisze:
A co z Maciobowa ?




jesli gobrze sie orjetuje to chodzi ci o jego siostre wiec nie macobową tylko maciobówną bo macbowa to by była zona Macioby
  
 
Maciobowa będzie, ale Maciobówny (Agata) niestety nie Bidusia w pracy na mazurach jest
  
 
To nie moze sie wyrwac na weekend ?
Ahh ta stracona okazja w zeszlym roku...
To wszystko przez te gowniane plakietki ! Trzeba pisac wyraznie ze to Siostra itp