Trójmiasto - WAWER 13-15.08.2004 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Więcej się nie ścigam,co nie zmienia faktu że nie mam w tej sytuacji pieniędzy na wyjazd
  
 
Cytat:
2004-08-01 22:47:27, daniel pisze:
Więcej się nie ścigam,co nie zmienia faktu że nie mam w tej sytuacji pieniędzy na wyjazd


Uuu to sporo pociągnęli
Kaovietz też zapłacił w drodze do Gdańska sobote
  
 
A ja myslalem ze tylko mnie lapia. Ale jakos zawsze mozna sie dogadac 1 misiek=50zl, czyzby nie nie mozna bylo negocjowac za duzo na pagonach mieli
A ilez to kolege skasowali U mnie przewaznie na poczatek proponuja wg teryfikatora 41-50km/h - 8 punktow i 400zl.

[ wiadomość edytowana przez: skora dnia 2004-08-01 23:58:55 ]
  
 
Koleżanki i Koledzy!!
Życze wam abyscie godnie i dostojnie reprezentowali nasze Trójmiejskie i Srodkowo Pomorskie środowisko miłosników pojazdóóóóóów FSO na Ogólnopolskim zlocie w Wawrze!.Napewno nie dacie "plamy"(olejowej) hihi!
Nie moge uczestniczyc w tej imprezie , obowiązki wzywaja, czesto chciałoby sie siedziec jednym tyłkiem na dwóch krzesłach ale niestety.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów i TAK TRZYMAĆ!!
  
 
A wiec postanowione wyjazdpiatek 6.00 spotkanie na wylocie z Gdanska do Warszawy na luku tam gdzie znajduje sie stacja rafinerii gdanskiej (przed stadionem zuzlowym).
  
 
Dla jasnosci sytuacji dodam tylko ze spotykamy sie o 5-45 a o 6 to juz z tamtad wyjezdzamy.
  
 
Witam!
Urlop niestety już się skończył, czas więc wrócić do rzeczywistości.
Widzę, że termin wyjazdu w piątek jest już ustalony, ale tak wcześnie to ja chyba nie dam rady (muszę jeszcze się skonsultować z drugą połową).
Pozdrawiam
  
 
Ja wcale nie dam rady i nawet nie mam z kim tego konsultować
  
 
Witam!
Po konsultacji planuję wyjazd ok. 10. Jest jeszcze ktoś chętny?
  
 
Śpiochy
  
 
Cytat:
2004-08-10 08:28:41, Lazik pisze:
Śpiochy


Może i śpiochy ale następna noc może być ciężka.
  
 
To o 6 rano chyba jada nastepujace osoby:
Lazik, road, korek, Kajtan, ja i kto jeszcze
  
 
Hm...

zeby nie bylo niescislosci - wstepnie jade.

To nie takie proste znalezc fundusze na benzyne, szcegolnie na takim dystansie ;(((

Umowmy sie tak, gdybym mial nie jechac, to Korek o tym bedzie wiedzial i na tej stacji Wam powie. A jesli Korek nie bedzie nic wiedzial na ten temat, to znaczy, ze poczekajcie na mnie....

W sumie mam najblizej - jesli patrzec pod katem zamieszkania, ale ciut dalej, jezeli wziasc pod uwage miejsce garazowania oraz dojazd garaz-stacja ;))
  
 
Cytat:
2004-08-10 13:03:18, KajTan pisze:
Hm...

zeby nie bylo niescislosci - wstepnie jade.

To nie takie proste znalezc fundusze na benzyne, szcegolnie na takim dystansie ;(((

Umowmy sie tak, gdybym mial nie jechac, to Korek o tym bedzie wiedzial i na tej stacji Wam powie. A jesli Korek nie bedzie nic wiedzial na ten temat, to znaczy, ze poczekajcie na mnie....

W sumie mam najblizej - jesli patrzec pod katem zamieszkania, ale ciut dalej, jezeli wziasc pod uwage miejsce garazowania oraz dojazd garaz-stacja )



postaraj sie ja cie ładnie prosze

zrób to dla kolegi z krakowa
  
 
Cytat:
postaraj sie ja cie ładnie prosze
zrób to dla kolegi z krakowa



Hm.... ja tez bardzo chcialbym pojechac na zlot.
Naprawde...

Szykuje sie napasc bank, ale gdyby cos, to nic nie wiecie... ;)
Inaczej bede musial napasc jakiegos staruszka (zartuje, nigdy bym tego nie zrobil - mowa o napadaniu).

Zanudzam i zasmiecam forum, co to kogos obchodzi, czy poplyne czy nie. Ale wyzalanie sie pomaga mi zebrac sie w sobie i znalezc potencjalnych ludzi, ktorym bede dluzny ;))

Do zobaczenia, mam nadzieje, na zlocie...

p.s. Najwazniejsza z tego bedzie jazda kolumna, mam nadzieje posluchac Was w eterze ;))
  
 
Cytat:
2004-08-10 13:03:18, KajTan pisze:
Hm...

zeby nie bylo niescislosci - wstepnie jade.

To nie takie proste znalezc fundusze na benzyne, szcegolnie na takim dystansie ;(((

Umowmy sie tak, gdybym mial nie jechac, to Korek o tym bedzie wiedzial i na tej stacji Wam powie. A jesli Korek nie bedzie nic wiedzial na ten temat, to znaczy, ze poczekajcie na mnie....

W sumie mam najblizej - jesli patrzec pod katem zamieszkania, ale ciut dalej, jezeli wziasc pod uwage miejsce garazowania oraz dojazd garaz-stacja )


KajTan mam nadzieję, że uda Ci się przyjechać, by pokazać swojego skarba w kolumnie. Bez Waszych rodzynków ta kolumna to zupełnie co innego.
 
 
Cytat:
p.s. Najwazniejsza z tego bedzie jazda kolumna, mam nadzieje posluchac Was w eterze )


Rozumiem KajTan ze poczyniles pewne zakupy
  
 
Cytat:
2004-08-10 22:44:53, KajTan pisze:
Cytat:
postaraj sie ja cie ładnie prosze
zrób to dla kolegi z krakowa



Hm.... ja tez bardzo chcialbym pojechac na zlot.
Naprawde...

Szykuje sie napasc bank, ale gdyby cos, to nic nie wiecie...
Inaczej bede musial napasc jakiegos staruszka (zartuje, nigdy bym tego nie zrobil - mowa o napadaniu).

Zanudzam i zasmiecam forum, co to kogos obchodzi, czy poplyne czy nie. Ale wyzalanie sie pomaga mi zebrac sie w sobie i znalezc potencjalnych ludzi, ktorym bede dluzny )

Do zobaczenia, mam nadzieje, na zlocie...

p.s. Najwazniejsza z tego bedzie jazda kolumna, mam nadzieje posluchac Was w eterze )



wyobraź sobie ze koszt wyprawy do wawra wyniesie mnie ok 750 zł i do końca miesiaca zostanie mi w kieszeni jakieś 15 zł co jest wynikiem dobrym bo w lipcu o tej porze miałe tylko 5 zł na cały miesiać
zaptasz dlaczego ano brat nie zapłacił OC wiec musiałem je zapłacić (340 zł) wiec bede przymierał głodem zapomne o piwie dziewczynach i innych rozrywkach ale bede

wiec jak mówie to krakuskom kłamcie kradnijcie ( ) oszukujcie symulujcie ale na ogólnopolskim musicie być

wiec zostałes postawiony w sytuacji bez wyjscia i wiem co czujesz bo od miesiaca wiele osób mnie męczy czy bede błekitkiem wiec musze być
  
 
Cytat:
2004-08-11 08:51:53, bodziot pisze:
(ciach) wiec zostałes postawiony w sytuacji bez wyjscia i wiem co czujesz bo od miesiaca wiele osób mnie męczy czy bede błekitkiem wiec musze być


 
 
Cytat:
2004-08-11 08:51:53, bodziot pisze:
bede przymierał głodem zapomne o piwie dziewczynach i innych rozrywkach ale bede



nie martw sie, Warszawka nie da Ci zapomniec