Kielce/Radom - WAWER 13-15.08.2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Startuję na zlot na E7 w Jedlińsku za Radomiem. CB nie posiadam ale mam wolne miejsca w Poldziku . Wyjeżdżam w piątek. Może ustalimy jakąś godzinę co by kolumną pojechać. Kontakty tel. z profilu możemy pobrać .
  
 
Bodziot a o ktorej wyjezdzasz z Kraka,mi pasuje zeby sie spotkac z Toba w Skarzysku na Statoilu o dowolnej godzinie,i bedziemy jechac dalej,zabierajac dalsze osoby po drodze.

Qba6tak, o ktorej masz zamiar jechac w piatek?Mam nadzieje ze bedziesz mogl jechac z nami w calej kolumnie

Aha,niestety CBika nie mam,ale moze zalatwie
  
 
Kurcze tez bym pojechal. Ale niestety w wekend zostaje ojcem chrzestnym

[ wiadomość edytowana przez: elltry dnia 2004-08-09 22:03:04 ]
  
 
Cytat:
2004-08-09 21:07:00, BartekN pisze:
Bodziot a o ktorej wyjezdzasz z Kraka,mi pasuje zeby sie spotkac z Toba w Skarzysku na Statoilu o dowolnej godzinie,i bedziemy jechac dalej,zabierajac dalsze osoby po drodze.

Qba6tak, o ktorej masz zamiar jechac w piatek?Mam nadzieje ze bedziesz mogl jechac z nami w calej kolumnie

Aha,niestety CBika nie mam,ale moze zalatwie



zastanawiam sie własnie

odemnie do skarzyska jest ok 150 km co daje niecałe 2 godziny jazdy
ja planuje opóścić rogatki krakowa o godz 8:00 wiec mozemy sie wstepnie umówić na w/w stacji o 10:00
  
 
Jeśli z Bodziotem wyjedziecie ok 10.00 ze Skarżyska to ok 11.00 będziecie w Jedlińsku i dołączę się do kolumny. Możemy się spotkać w samym Jedlińsku, zaraz po zjeździe z E7 jest taki placyk albo naprzeciw straży zatoczka.
  
 
Qba6tak najlepiej jak sie spotakamy na jakiejs przydroznej stacji,wstepnie jestemy umowieni ok11

Bodziot pasuje mi okolo 10,szczegoly dogadamy w czwartek,moze ktos jeszcze sie dolaczy sie do naszej kolumny
  
 
To ok. 11.00 na stacji Petrochemii jakieś 500m za Jedlińskiem po prawej od E7 będę czekał. W internecie będę dłubał do środy do ok 15.00. Jak coś ustalicie po tym terminie rzućcie jakiegoś eSeSMana.
  
 
zapomniałem dodać ze bede miał CB i słuchał na kanale 33 (tradycyjnym zlotowym) oraz ze wbije sobie komórki Qby i bartka wrazie czego
  
 
Tel. już wklepane .
  
 
To jestesmy umowieni,najpierw o 10 w Skarzysku,a okolo 11 w Jedlinsku.


Moze uda mi sie zalozyc CBika to bede nasluchiwal kanalu 33
numery komorek tez sobie spsalem w razie czego

GDA przyslal mi smsa ze jedzie z Radomia dopiero w sobote na zlot,wiec nie bedzie z nami jechal

Do zobaczyska w piatek rano