Zlot międzynarodowy ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja z moją córą też sie wybieramy na ten zlocik


pozdrowienia Darek i Angela
  
 
Otrzymałem kolejnego maila od Anatolya !

Ma jakieś trudności z rezerwacją hotelu, ale jak pisze, poradzi sobie na miejscu.
Termin spotkania - naszym gościom pasuje najbardziej sobota 21 sierpień !!!
Powrót mają zaplanowany albo wieczorem 21.08 lub wcześnie rano następnego dnia.

Ustalamy więc spotkanie na dzień 21 sierpień 2004, o godz. 16.00 !!

Proszę tylko o wybór miejsca spotkania : takie, które będzie w miarę "wygodne" w dojeździe dla wszystkich
Jest jeszcze sprawa ewentualnego "doprowadzenia" naszego gościa na miejsce spotkania - czy ktoś z krakowian podejmie się tego zadania, oczywiście jak już ustalimy to miejsce zlotu, na co liczę
Proszę o szybki wybór miejsca - ja w sobotę (31.07 br) wybieram się na urlop i wracam ok 15.08. Po tej dacie nic nie ustalimy, bo "delikwent" już będzie w drodze do Polski
Czekam na propozycje miejsca Zlotu
  
 
Z ostatniej chwili ......

Mam kontakt telefoniczny z Analolyem, co prawda tylko w formie sms-ów, ale jest namierzalny w każdej chwili

Tylko co z tym miejscem na "International Zlot" ???
  
 
Witam
Jeśli można, to ja też zameldowałbym się na tym zlocie

Pozdrowienia
Sylveriush
  
 
Ktoś (chyba Sylwek ?? ) na zlocie w Katowicach zaproponował FAJNE miejsce tego zlotu a mianowicie Teńczyński zamek....NIE Tęczynek!....cholera chyba dobrze podaję nazwę ?? ...to praktycznie Kraków...tylko warunki do spotkania i dojazd nieporównywalnie LEPSZE!!...jakoś takoś mi tłumaczylły....zjazd z A4 jadąc z kierunku Katowic-trzeba wjechać na Balice i walić A4 kierunek Wieliczka...po kilku kilometrach jest zjazd na ten obiekt.....nie wiem czy mi się nie porąbała nazwa ale lokalizacja zbliżona!...NIE PCHAJMY SIĘ W CENTER KRAKOWA!-PROSZĘĘĘ!!
  
 
Cytat:
2004-07-31 00:09:06, bogdan1 pisze:
NIE PCHAJMY SIĘ W CENTER KRAKOWA!-PROSZĘĘĘ!!



Właśnie dlatego prosiłem o wybór miejsca, do którego wszyscy mogą dojechac bez kłopotów
Ale Małopolanie coś wakacyjni są
  
 
Moze rzeczywiscie Tenczynek ?
Ci ktorzy pojada ze Slaska - umowiliby sie z Heniem (ew. pomoglby im Bogdan1 lub Raffsa) - bo oni znaja droge i by przyjechali pod zamek z Tenczynku. A ci ktorzy pojada od strony Kraka... mogliby sie spotkac np. pod Ikeą...tam bym np. mogl z Kiniusią czekac (lub gdziekolwiek indziej) i bysmy wszystkich prowadzili do Tenczynka To taka moja drobna sugestia - moze pojawia sie ciekawsze pomysly Czekamy na propozycje
  
 
Tak, tak Mithy to bardzo fajowy pomysł Tenczynek po raz kolejny. A My pod Ikeą możemy czekać na krakusów i razemw grupie popędzić w stronę Ruin Zamczyska
  
 
Tzn znowu 3 złote

raffsa
  
 
Dokładnie, dokładnie Raffas,,,hihihihi,,,,
Cytat:
2004-08-01 14:08:54, raffsa pisze:
Tzn znowu 3 złote

raffsa

  
 
Jasne Kiniusiu - tak by bylo super!
Tym razem byloby chyba troche wiecej aut w tej wspanialej kolumnie jadącej spod Ikei do Tenczynka (wiecej niz ostatnio :lol
Gdyby sie zebralo wiecej aut - wiecie... ale by ludziska patrzałki wytrzeszczały !!
Prawdopodobnie pojade okolo 12 - 14 nad morze na jakies 4 -5 dni ale do soboty wroce (tylko pod takim warunkiem zgodze sie na wyjazd ... po prostu zterroryzuje moją ekipę )
  
 
Raffsa a co do tych 3 zlotych... moze gdyby kolo zobaczyl taka liczbe Esperakow, to moze by zwątpił A jesli nie... to przynajmniej mielibysmy radochę, że mu zapchalismy caly parking
  
 
I może wówczas gość dałby jakiś rabat,,,hihihihi,,,,,,,,
  
 
Ja myśle że jak następnym razem zobaczy Espero to będzie parking GRATIS. ))))

Bo chyba ostatnio już miał dość i HenBasa już nieskasował .

Raffsa
  
 
Witam
Bogus, nie mowilem o Tenczynku ale o Tyńcu. Moze sie myle ale jest tam fajne miejsce na grilka i te sprawy i ze bedzie na pewno lepszym miejscem od centrum Krakowa. Ale moge sie mylic.....

Pozdrowienia
Sylveriush
  
 
Cytat:
2004-08-01 23:23:04, sylveriush pisze:
Witam
.."nie mowilem o Tenczynku ale o Tyńcu. .......bedzie na pewno lepszym miejscem od centrum Krakowa


Dzięki! Oooo to mi chodziło!!..przecie też napisałem że NIE Tenczynek tylko miałem problemy z lokalizacją tej drugiej nazwy!!
TYNIEC Panowie i Panie Klubowiczki to oficjalna, grupowa propozycja lokalizacji Krakowskiego Międzynarodowego Zlotu Espero !!!
  
 
Tyniec, Tyniec,,,ok,,,i przy okazji wpadniemy do braciszków do klasztoru modły odprawić,,,hihihihi,,,,,,,,,
Ale miejsce jest OK!!!!!
  
 
A gdzie dokładnie jest Tyniec?
Daleko od grodu Kraka?
  
 
Bardzo bliziutko. Jeśli się jedzie autostradą od strony Katowic to jest zjazd na prawy jakiś kawałek za Balicami i Wałem Mirowskim(most na Wiśle), poza tym z drogi widać klasztor w Tyńcu. Od Rzeszowa natomiast jest to zjazd też na prawo. Poza tym znaki prowadzą do zajzdów.
Cytat:
2004-08-02 08:45:22, kisztan pisze:
A gdzie dokładnie jest Tyniec?
Daleko od grodu Kraka?

  
 
Tyniec, Tyniec...
Wiecie co ? - to jest chyba calkiem dobry pomysl
Przy okazji mozna zawsze wskoczyc na obwodnice i sie przejechac do Borku lub do Balic
Ja osobiscie nie czesto bywam w Tyncu (czy ja tam kiedys bylem ??) - nie liczac tego, jak jezdze czasami tędy do Kraka, ale wtedy to albo walę obwodnicą do Borku (gdy jadę w tamte okolice miasta), albo wlasnie zjezdzam wczesniej z obwodnicy i w lewo pod spodem i pozniej wylatuje albo koło mostu Grunwaldzkiego albo wczesniej... kolo Jubilata (Krakusy wiedza o czym mowie)
Tak wiec ja nie mam nic przeciwko - moze byc Tyniec, ale chyba znow bede musial sie wczesniej wybrac na "obczajanie" terenu... albo po prostu na poczatku umowimy sie np. pod Ikea lub gdziekolwiek i stamtad ktos bedzie prowadzil do Tynca

Raffsa - moze i masz racje... przeciez koleś nas chyba wystarczająco dobrze zapamietal, wiec od "znajomych" chyba juz nie bedzie kasowal na postój. A poza tym... on wie czym to grozi (kpiny do końca wieczoru)