Zlot międzynarodowy ? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A w którym miejscu masz tam fajne miejsce na grilla???
Analizuję miejsce i nie przypomnima sobie bym takie miejsce mogło tam być,,,choć mogę się mylić.
Cytat:
2004-08-01 23:23:04, sylveriush pisze:
Witam
Bogus, nie mowilem o Tenczynku ale o Tyńcu. Moze sie myle ale jest tam fajne miejsce na grilka i te sprawy i ze bedzie na pewno lepszym miejscem od centrum Krakowa. Ale moge sie mylic.....

Pozdrowienia
Sylveriush

  
 
Witam
Jestem wlasnie na wakacjach w Kotlinie Klodzkiej i na chwilke mam mozliwosc skorzystania z neta wiec odpisuje Kiniusi. Co do miejsca na grilla to takowego osobiscie nie znam ale moi znajomi byli tam 2 lata temu (nie mowili dokladnie w ktorym miejscu w Tyncu) i robili sobie grilka o podobno wogole bylo OK. Tak wiec jesli ktos ma czas by "obczaic" teren (bo ja wracam 19 z gor) to byloby super.

Pozdrowienia (z przepieknych Sudetow)
Sylveriush
  
 
No to trzeba by jakos ten Tyniec obczaić
Mogę czaić, tylko nie mam pojęcia gdzie i jak
Tak jak pisałem - mieszkam praktynie tuż przy Kraku, ale Tyńca to ja za bardzo nie znam, więc gdyby chociaż padły jakieś namiary, to albo ja albo ktoś z Krakusów mógłby cos lookać.
  
 
Mithy może zrobiły wyprawkę na dwa esperaki do Tyńca?? coby czaić bazę na grilla, bo do zlociku coraz bliżej jest.
  
 
Hej Ja tylko chciałem dodać żebyście przesunęli godzinę spotaknia, tym razem wcześniej
Ostatnio, przy szybkim zlocie krakowskim w Tenczynku chciałem później, a teraz idę do pracy na 18-tą, a zależy mi na tym żeby się z Wami spotkać więc wolałbym wcześniej
  
 
I proszę kogoś żeby wysłał privy do Krakowiaków bo z doswiadczenia wiem że nikt nie wie o spocie w Krakowie (czy pod Krakowem ). Borki np rekalmowałem na priv i każdy był zdziwiony - mówił ze nie widział takiego postu a przecież post był na forum kilka miesięcy
Oczywiście ktoś z innych okolic może powiadomić swoich krjan
  
 
Kurczak!
A mi by pasowało właśnie tak po 18.00, bo pewnie w sobotę w robocie będę i mam później 200km do pokonania.
Ale ja tu jestem nowy i myslę, że mam mało do powiedzenia, węc tak tylko piszę informacyjnie, bo chciałbym się zjawić

PS.
Jak już będzie ustalone miejsce spotkania, to czy mogę liczyć na jakąś mapkę, e-mail'a, z dojazdem na miejsce spotkania?

(Dojazd do Tyńca juz obczajłem)
  
 
Już k... pojechałem na zlot.
W niedzielę mam zostać ojcem...

Chrzestnym



Tego się chyba nie da przełożyć...

Szkoda kurde

Pozdro

Navi
  
 
Cześć,
Z pewnością bedziemy na miejscu chwilkę urządować, więc jeśli dojedziesz nieco później nie poczyni nikomu żadnej szkody
Więc Brachu esperakowy przybywaj nha zlocik międzynarodowy

Cytat:
2004-08-11 10:57:11, kisztan pisze:
Kurczak!
A mi by pasowało właśnie tak po 18.00, bo pewnie w sobotę w robocie będę i mam później 200km do pokonania.
Ale ja tu jestem nowy i myslę, że mam mało do powiedzenia, węc tak tylko piszę informacyjnie, bo chciałbym się zjawić

PS.
Jak już będzie ustalone miejsce spotkania, to czy mogę liczyć na jakąś mapkę, e-mail'a, z dojazdem na miejsce spotkania?

(Dojazd do Tyńca juz obczajłem)

  
 
Cześc Plumpik
Oczywiście, że poinformujemy brać krakowską o zlociku poprzez privy.
Cytat:
2004-08-11 10:36:39, plump pisze:
I proszę kogoś żeby wysłał privy do Krakowiaków bo z doswiadczenia wiem że nikt nie wie o spocie w Krakowie (czy pod Krakowem ). Borki np rekalmowałem na priv i każdy był zdziwiony - mówił ze nie widział takiego postu a przecież post był na forum kilka miesięcy
Oczywiście ktoś z innych okolic może powiadomić swoich krjan

  
 
Jutro uderzamy z Kiniusią po pracy na dwa Esperaki do Tynca na czajenie okolicy
Ale będą ludziska miały zdziwko, jak dwa Esperaki z klubowymi naklejkami będę śmigać obwodnicą
Jutro wyślę Ci sms`a Kiniusiu! (i się ugadamy)
  
 
Hihihihihi,,,braciszek i siostrzyczka naklejkowa esperakowa
OK, MIthy czekama jutro na smsa i ruszamy na obczajkę terenu na zlocik

  
 
Witam po urlopie
Kinga i Mithy, obczajcie Tyńca i dajcie namiara na miejsce spotkania
"Kawałek" przed Karmelitami jadąc od Krakowa, zwiedzałem kiedyś zamek (nie pamiętam jego nazwy) z przepięknym widokiem na rz. Wisłę. Jest tam dość duży parking (dziedziniec) - może tam się da spotkać
A jak z doprowadzeniem naszego gościa na miejsce spotu - czy ktoś podejmie się tego zadania ?
  
 
Tak... po poludniu uderzamy na Tyniec
Tylko skleroza nie boli i oczywiscie zapomnialem czegos, wiec bede musial tak raz dwa skoczyc do domku po cos... ale ... ostatnio Esperak jezdzi calkiem dobrze, wiec powinienem byc na czas

Heniu : co do umowienia sie na zlot, to mysle ze nie powinno byc problemu (jeszcze muszę zapytać Kiniusi, gdyż nie mogę się wypowiadać w Jej imieniu) - molibyśmy np. umówić się o konkretnej godzinie np. pod Makro, Ikeą, BP lub gdziekolwiek - gdzieś gdzie łatwo będzie trafić - jakiś centralny punkt. I dopiero stamtąd pojedziemy do Tyńca
To taka moja propozycja - nie znaczy najlepsza Moze znajda sie lepsze i ciekawsze
  
 
Witam !
potrzebuje helpa, jestem nowy
mam ESPERKO 1.8 i pada mi alternator, znacie moze jakiegoś dobrego (a najlepiej również taniego) fachowca od takich rzeczy ?
GG 2358818
  
 
Cytat:
2004-08-13 09:55:17, Mihty pisze:

...

To taka moja propozycja - nie znaczy najlepsza Moze znajda sie lepsze i ciekawsze



Mamy jeszcze tydzień, więc jeżeli jest jakieś fajniejsze miejsce to ja jestem jak najbardziej za
No ale to jest tylko mój malutki głosik.
  
 
Spoczko, postaramy sie z Kiniusią znaleźć coś najoptymalniejszego , jesli moge sie tak wyrazić

wspr018: Spróbuj może wrzucić ten post do odpowiedniej kategorii, a co do samego alternatora, to jeszcze (dzieki Bogu) tego nie przerabialem i puk puk puk, nie chcialbym przerabiac bo w ciagu najblizszych dni wyjezdzam nad morze Powiem CI tak: ja wszystkie naprawy wykonuje u mojego mechaniora, co Ci moge polecic ? Bylem ostatnio w Akropolu (ul.Balicka) i musze powiedziec, ze zrobili na mnie bardzo dobre zrazenie Wiec jesli bralbys moj glos pod uwage - mozesz sprobowac zajrzec do nich Zycze powodzenia !
  
 
wspr018 - male sprostowanie... po miejscu Twojego zamieszkania nie wydaje mi sie, bys sie pofatygowal na ul. Balicką do Kraka , bo taniej Cię wyjdzie znaleźc coś u siebie. Sprobuj zapytac ktoregos z Klubowiczow ze srodkowej Polski
(z Twej okolicy) Ja Ci niewiele pomoge, przykro mi.
  
 
Mihty , dzieki wielkie i tak
  
 
No problemo!