Szybki zlot na Śląsku!!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bueheheheh
  
 
 
 
No i kapa spóznie sie przez ojca!
  
 
Zlot sie odbył. Po przyjezdzie na Muchowiec zaczelismy od ogladania auta SYLWERIUSZA potem zaczeły sie pogaduchy bla bla bla bla W trakcie naszych debat na rózne tematy LEE i DAREK wypróbaowali sowje maszyny na ul.Lotnisko (który lepszy, szybszy itd itp.) W związku z tym iz niebyło zbytnio miejsca na rozmowy i oglądanie autek przejechalismy na inny parkin pstryknieto parenascie fotek. No i w koncu wylądowalismy w McDonaldzie na kafce i dalej bla bla bla bla bla.... Panie i panowie było SUPERRRRR Spotkalismy takze GRZEGORZA 2.0 CD z rodzinką na spacerze w sumie autek było 7 razem z autkiem GRZEGORZA Wkrótce bedą fotki
  
 
Jedno bardzo mnie/nas cieszy ...praktycznie wszyscy ludzie których poznajemy w Klubie okazuję się być niezwykle sympatycznymi "ryjami" ...tym razem dołączył Sylweriusz
Krótko napiszę: było nam BARDZO MIŁO WSZYSTKICH SPOTKAĆ !!
  
 
dla mnie BOOOMBA dla moiej cury tez
  
 
Ten nasz Klubik to fajna rzecz to tak na marginesie
  
 
Panowie (i Panie), dziekuje za przemile przyjecie mnie przez Was Dla mnie to spotkanie bylo przesympatyczne, nareszcie poznalem starych "wyjadaczy" klubowych ktorzy okazali sie przesympatycznymi ludzmi. Jeszcze raz dzieki i.....juz nie moge sie doczekac nastepnych spotkan

P.S. Fotki ktore zrobil Czarek powinny byc z 15-30 min dostepne

Pozdrowienia
Sylveriush
  
 
Potwierdzam że byłem co prawda niedługo, bo po spacerku junior miał poważny ładunek w pampersiaku, ale zawsze miło spotkać taaaką ekipę
  
 
no i gdzie te fotki??
  
 
Zgodnie z zapowiedzia--fotki ze Zlotu Slaskiego 25.07.2004

1. Przed McDonald`em w Katowicach--Beatka Bogusia i córcia Darka

2. Nasze maszyny --Lee, Bogus, Beata i Sylveriush

3. Lee zawziecie tlumaczy cos Bogusiowi z tylu córka Darka

4. Na Muchowcu--Sylveriush, Bogus i Beatka oraz bryki

5. Muchowiec ciag dalszy. Na pierwszym tle samochod Czarka i Sylveriusha

6. Trzech "wspanialych" --Bogus, Sylveriush i Darek

7. Nasze fury od przodu z lekkim profilem bocznym --Samochody(patrzac ad lewej)arka, Czarka, Sylveriusha i Bogdana

8. I nastepne zdjecio boczno-przednie, tym razem kolejnosc odwrotna niz na poprzednim zdjeciu

9. "Esperaki naszej paki" od przedu --Od lewej: Darka, Czarka, Sylveriusha i Bogusia

10. Bogdan i Sylveriush(schowani pod maska samochodu Darka) tocza dysputy a na pierwszym planie beatka Bogusia, córcia Darka i Darek

11. Oto wnetrze bagaznika Esperaka Sylveriusha(widac konserwacje klapy he he )

12. A oto filtr stozkowy powietrza w Darka bolidzie

13. A oto "niemrawy' Sylveriush gawedzi z Lee i Beatka w otoczeniu koreanskich Nadziei.........


I to wszystko(narazie)

P.S. Przepraszam ze tak dlugo wklejalem te fotki i nie wyrobilem sie zgodnie z moja obietnica o 22.30 ale nagle synek dostal goraczki i zle sie poczul wiec musialem sie nim zajac.
P.S. Czarku, wielkie dzieki za fotki

Pozdrawiam
Sylveriush
  
 
Cytat:
2004-07-25 23:19:57, Grzegorz pisze:
Potwierdzam że byłem co prawda niedługo, bo po spacerku junior miał poważny ładunek w pampersiaku, ale zawsze miło spotkać taaaką ekipę


No i tylko dzięki Grzegorzowi mogłem pokukać w celach poglądowo-technicznych na instalkę klimy ...miałem kilka wątpliwości w tej temacie, a jak na złość wszystkie Klubowicze co przyjechały zostawiły klimę w garażach ....
Aaaaa!...Grzegorz!...nie zapomnij proszę napisać (najlepiej na forum) o czyszczeniu i odgrzybkowaniu układu, co jak gdzie, kiesy i które to operacyje wykonywałeś ....nazwę specyfika też prosimy
P.S. Spotkanie z Tobą to był tzwn "siódmy zmysł" klubowiczów....jakbyś nie wiedział spotkanie naprawdę odbywało się z drugiej strony lotniska!
  
 
Cytat:
2004-07-26 00:01:52, sylveriush pisze:
Zgodnie z zapowiedzia--fotki ze Zlotu Slaskiego 25.07.2004


....U mnie nic nie widać!!... ...ratunkuuuuuu!
  
 
Kur.....a jeb...na!!!!!!!!!!!!Na poczatku dzialalo (tzn widac bylo zdjecia)teraz juz nie. ech,niech te darmowe strony www w ass se wsadza..........
P.S. Postaram sie zrobic te zdjecia jakos zeby dzially
  
 
Cytat:
2004-07-26 00:41:41, sylveriush pisze:
Kur.....a jeb...na!!!!!!!!!!!!Na poczatku dzialalo (tzn widac bylo zdjecia)teraz juz nie. ech,niech te darmowe strony www w ass se wsadza..........
P.S. Postaram sie zrobic te zdjecia jakos zeby dzially



Zapewne przekroczyłeś dzienny transfer. Umieść je na darmowym koncie w Onecie (transfer miesieczny 1 GB) i bedzie dobrze.
Już to kiedys przerabiałem
  
 
dokladnie JACO, przekroczylem dzienny limit transferru. Juz zakladam na Onecie. Dzieki wielkie!!

Pozdrowionka
Sylveriush
  
 
Panowie,przepraszam ale musze isc spac bo wstaje o 5 bo na 6 do pracy.Jutro beda zdjecia bez dziennego limitu transferu.
Pozdrowionka
Sylveriush
  
 
Cytat:
2004-07-26 01:19:20, sylveriush pisze:
Panowie,przepraszam ale musze isc spac bo wstaje o 5 bo na 6 do pracy.Jutro beda zdjecia bez dziennego limitu transferu.
Pozdrowionka
Sylveriush



Navi udostępnił serwer ftp więc wrzuć fotki i tam nie będzie problemu Tu masz linka do tematu
  
 
Cytat:
Aaaaa!...Grzegorz!...nie zapomnij proszę napisać (najlepiej na forum) o czyszczeniu i odgrzybkowaniu układu, co jak gdzie, kiesy i które to operacyje wykonywałeś ....nazwę specyfika też prosimy
P.S. Spotkanie z Tobą to był tzwn "siódmy zmysł" klubowiczów....jakbyś nie wiedział spotkanie naprawdę odbywało się z drugiej strony lotniska!



Oczywiście opiszę w wolnej chwili co i jak robiłem z klimą, bo to co "znalazłem" na parowniku przyprawiło mnie o tzw. cofkę gdy pomyślałem czym oddycham jak jadę furą (jak to HenBas określił "FRISZE LUFT")
  
 
Cytat:
2004-07-26 08:03:27, Grzegorz pisze:
Oczywiście opiszę w wolnej chwili co i jak robiłem z klimą, bo to co "znalazłem" na parowniku przyprawiło mnie o tzw. cofkę gdy pomyślałem czym oddycham jak jadę furą (jak to HenBas określił "FRISZE LUFT")


...po tym co usłyszałem od Ciebie wnioskuję, że to był raczej VERY OLD FISHE LUFT !!