Szybki zlot na Śląsku!!!!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bylo gr8 Panie i Panowie...

porownanie z Darkiem wyszlo podobnie (z mala przewaga DaRKA),
lecz 2 proby to stanowczo za malo aby wysnuc jakies wnioski.
Jedno jest jednak dla mnie juz jasne, na gazie mam duzo lepszy
dol, a na benzynie lepsza gore.
Ogolnie jestem zadowolony z mojego DOHC, ktory mimo 185 tys
zachowal jeszcze przyzwoite osiagi.

ps: Darek Córa mam nadzieje ze przedstawila Mamie to zdarzenie
w pozytywnym swietle, jako doswiadczenie naukowe dotyczace
"wplywu stosowania zasilania LPG w silnikach z zaplonem iskrowym
w funkcji przebytej drogi"
  
 
Mamusi nic nie powiedziałam o drobnym ściganiu i o tyci Bum w słup!Było mi bardzo miło was poznać i z chęcią przyjade z tatą na następny zlot!


Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli na zlociku i dla wszystkich klubowiczów klubu przesyła córa Darka-Angelika
  
 
ROTFL!!!
tyci bum!! wlasnie ktos mi wspominal ze Darka espero jest nad wyraz dluuugie

pozdrawiamy Cie Angela!!
  
 
Hej
Jakby to było, gdyby nas tam nie było

Poznaliśmy nowych pełnoletnich i "mniej-letnich" klubowiczów
A tu dowód naszej bytności :



Ja "pozowałem", Wojtek cykał foty

Następny zlocik w Krakowie - 21 lub 22 sierpnia
  
 
Witam wszystkich!! Po wczorajszej niemoznosci obejrzenia zdjec dzieki "uprzejmosci" serwisu www.interia.pl, zalozylem konto na innym serwisie i wrzucilem zdjecia i mysle ze teraz nie bedzie z nimi problemu. Tak wiec na pierwszy ogien ida zdjecia Czarka a pozniej Darka. Milego ogladania

1. Przed McDonald`em w Katowicach--Beatka Bogusia i córcia Darka

2. Nasze maszyny --Lee, Bogus, Beata i Sylveriush


3. Lee zawziecie tlumaczy cos Bogusiowi z tylu córka Darka


4. Na Muchowcu--Sylveriush, Bogus i Beatka oraz bryki



5. Muchowiec ciag dalszy. Na pierwszym tle samochod Czarka i Sylveriusha



6. Trzech "wspanialych" --Bogus, Sylveriush i Darek



7. Nasze fury od przodu z lekkim profilem bocznym --Samochody(patrzac ad lewej)arka, Czarka, Sylveriusha i Bogdana


8. I nastepne zdjecio boczno-przednie, tym razem kolejnosc odwrotna niz na poprzednim zdjeciu


9. "Esperaki naszej paki" od przedu --Od lewej: Darka, Czarka, Sylveriusha i Bogusia


10. Bogdan i Sylveriush(schowani pod maska samochodu Darka) tocza dysputy a na pierwszym planie beatka Bogusia, córcia Darka i Darek


11. Oto wnetrze bagaznika Esperaka Sylveriusha(widac konserwacje klapy he he )



12. A oto filtr stozkowy powietrza w Darka bolidzie



13. A oto "niemrawy' Sylveriush gawedzi z Lee i Beatka w otoczeniu koreanskich Nadziei.........




To byly zdjecia ktore pstryknal Czarek. W nastepnym posie beda fotki ktore "czasnal" Darek
  
 
mam WIELKĄ WIELKĄ PROŚBĘ do Adminów naszych bezcennych!!....zróbta jakieś konsultacje z autorami fotek tu wklejonych i porządek z tym wątkiem bo.....wykończy mnie telefoniczny rachunek !!! .....foty zdublowane, chyba nieco za duże (z wyjątkiem tych od HenBasa) ...wszystko się otwiera nieskończenie długoooooooooo albo wcale....tragicznie!!....
Bardzo chcemy to zobaczyć ale uwierzcie!-ten wątek otwiera mi się 20 minut !!...i jeszcze nie udało się nam zobaczyć prawie 50 % zdjęć!
  
 
Tak jak pisalem w poprzednim poscie--teraz na tapecie beda fotki Darka

1. Nowy forumowicz(Sylveriush) usmiecha sie podczas rad dawanych przez starych "wyjadaczy"klubowych (Bogus, Lee). Po lewj HenBas, Grzegorz z dziecmi i zona, Angelika-corka Darka i Beata stojaca kolo Bogdana

2. "Kochanie, a nie mowilem ze ekipa z Espero jest fajowa??? " mowi Grzegorz do zony. Po prawej od niego Hen Bas i Angelika, na lewo Beata, Bogdan, Lee i Sylveriush

3. Ci "gostki" to kumple Lee a od lewj Bolidy Lee, Bogdana , Sylveriusha i Darka

4. "Tak Lee, tak wlasnie wyglada antena do auta. Zobacz i nie myl jej juz nigdy z bagnetem do oleju"-tlumaczy Bogdan i Beata Lee`emu a Sylveriush juz nie moze na to patrzec

5. Esperynki-pelerynki Darka, Czarka i Henia, patrzac od lewej

6. Bogdan juz 1.5 h czyta Sylveriushowi statut klubowy na co po tak dlugim maratonie "czytelniczym" Sylveriush reaguje glupawym usmieszkiem(beata juz nie mogla a Lee widac jak przebiera nogami bo mus ie si...u chce )

7. I na koniec "perelka"-- sztandarowe zdjecie tego zlotu-kazdy przy swej maszynie(Angelika zastepowala Darka ktory "robil: za "nadwornego" (hehe) fotografa. Brakuje Lee i Henbas`a ktorzy musieli wczesniej jechac. Od lewej: Dumna Angelika prezentuje wisniowego bolida, po Czarku widac ze dla niego (szaroczarny??) esperak to cos wiecej niz zwykle auto, Sylveriush jak zwykle na luzaka opiera sie o swoj 1.5-miesieczny nabytek(z czego tez jest baaardzo dumny) a na koncu dwa golabki-trzymajace-sie-za-raczki(kurde ale mi rym wyszedl) kolo sliwkowego Bolida na zajebistych alusach--Beata i Bogdan


I to by bylo na tyle. Jeszczer raz przepraszam ze wczoraj te zdjecia sie zkaszanily ale to niestety wina serwisu www.interia.pl. dzieki za zdjecia Czarkowi i Darkowi. do zobaczenia!

POzdrowienia
Sylveriush
  
 
Foty faaaajne! szkoda ze darek nie uwiecznił tej latarni na fotce i skutków próby jej przsuniecia ze srodka....trawnika Bardzo ciekawie wyglądał powrót: Ja i bogus zap.....smy A-4 w strone Witosa hehe ja na odcinku ok 200 metrów zdąrzyłem przejechac ze skrajnego prawego na skrajny lewy(4 pasy) i spowrotem wrócic na skrajny prawy miedzy rozpedzonymi autkami ...spoko gdyby ie to ze miałem 140na cyferblacie a bogus jak to bogus ....kulturka... jechał za mna