Polonez vs Skoda - nowe porównanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Polonez vs Skoda(Rapid,Faworit,Felicja)
jak w temacie
prosze o opinie.


Soyer PTK#554
Polonez 1,6 GLE Oriciari + Lpg



[ wiadomość edytowana przez: Soyer dnia 2002-11-08 14:52:36 ]
  
 
Soyer no co Ty? Z tego wyboru jak dla mnie POLONEZ (i wcale nie cukruje)
  
 
Słuchaj - należy się nam odrobina wyższosci))
dalej czekam na opinie i dane porównawcze
  
 
Nie widze powodu do porównania...Są to po prostu...inne samochody niż Polonez...
  
 
Co chcesz porownywac ? 105 (jak w tytule) z Polonezem?


p.s. o co chodzi z ta wyzszoscia?
  
 
bez przesady jeszcze niedługo pojawi tu sie porównanie z trabantem, dla mnie to nie ma dyskusji w sprawie skody czy łady.....
  
 
DLA cIEBIE MOZE NIE ALE ZOBACZ JAKIE FORUM ZEBRAŁO PORÓWNANIE Z ŁADĄ !!! POKAŻ MI TAKU DRUGI POST CO MA TYLE ODWIEDZIN I ODPOWIEDZI !!!!!
  
 
Zmieniles tytul ale moje zdanie jest takie jak bylo - POLONEZ bez gadania
  
 
Mnie rowniez cieszy popularnosc poprzedniego watku ale pomysl z kolejnymi porownaniami nie jest chyba najlepszy. Chodzi mi o znaczne podobienstwo konstrukcyjne jak rowniez cenowe DF, poloneza i lady, ktorego raczej w przypadku Skody nie bylo. Generalnie jesli ktos zastanawial sie nad kupnem DF to bral tez pod uwage polo i lade wiec poprzednie porownanie mialo sens. Ale nie przesadzajmy.
  
 
Zupelnie na marginesie: wg wspolczesnej terminologii Favorit/Felicia to klasa B, a Polonez to klasa C.
A wiec Skoda? Z czym do Poloneza?!!!

Pozdrowka
Adamus
  
 
Nie nie.

SOYER - cieszę się że korzystasz z naszego forum często ale:

- tak jak napisał Wyrwi to porównanie to akurat nie jest najlepszy temat na tym forum, może spróbuj na Ogólnie o motoryzacji MotoNews-a

- pozatym jak słusznie zauważył Wyrwi w poprzednim twoim temacie to jest forum a nie czat czy GG więc nabijanie postów 4-ech z rzędu mija się z celem - postaw się w sytuacji "modemowców".

- to że poprzedni temat się Tobie udał jest głownie zasługą Górala z którym mogliśmy podyskutować (swoją drogą szkoda że zrezygnowali - LADA CLUB z forum obok nas na motonews)
  
 
Silnik z tylu dyskwalifikuje skode a favoritke i felicje za "kartonowa" budowa, tylko rapid mi sie podoba

  
 
Cytat:
(swoją drogą szkoda że zrezygnowali - LADA CLUB z forum obok nas na motonews)




też żałujemy...

  
 
Skoda ---Skoda Gadać ops:
  
 
Mialem sluzbowa Fele kiedys 1.6LXi nawet niezle sie to zbieralo
ale to byl wyjatkowy egzemplarz docierany przez dyrektora
bylego kierowce rajdowego bardzo mnie denerwowal brak
regulowanej kierownicy oraz pedal hamulca za chiny nie moglem
gada wyczuc lekko wciskalem i wpadal w podloge
Mialem (tez sluzbowe) fele 1.3 combi a pozniej pickupa tragedia
aha i jeszcze mialem (tez sluzbowa) octawie TDi zdaje sie 90KM
tez mi sie nie podobala ma taki dziwny ksztalt ze w lusterkach nie
bylo widac konca auta no ale trzeba jej przyznac ze wygodne bydle

ale i tak jak moglem to jezdzilem swoim zielonym potworem

pozdr
  
 
nigdy wiecej o skodzie to wstyd w takim miejscu!!!!!!!!!
  
 
Mieliśmy 5 lat temu Felicje combi niestety 1.3. Oprócz tego że była wołowata (chociaż chyba nie bardziej niż mój Poldek a jeżeli to tylko troszeczke), i nie miała wspomagania, to był to całkiem przyjemny samochodzik. Jeździłem też Octavia kumpla 2.0 (zdaje się że nawet turbo) i to było bardzo fajne autko. Kumpel nażekał że trochę źle się prowadzi tyle przesiadł się do niej z Subaru Imprezy .
Naprawde moim zdaniem Octavia to extra autko , tym bardziej że cenowo nie jest to tragedia w porównaniu z innymi autami tej klasy.
  
 
no ale przecież skoda...... no hmmmm wiadomo samochód, ma 4 kółka i wogóle ale ......skoda no, wiadomo o co chodzi!!!!!to chyba wrodzone.......
  
 
Mój ojciec ma felicje 1.9D i w sprncie to ją objażdżam Poldkiem, ale jadąc na wakacje, to na utostradzie przy długich podjazdach (Austria, Słowenia) pod górę to robiła mnie jak chciała.
Diesel to Diesel, w takich warunkach drogowych był nie do pobicia. To co napisałem może się niektórym nie podoba, albo nie przyjmą tego do swojej świdomości, ale tak jest.

Pozdrawiam miłośników samochodów z Żerania (FSO oczywiście)
  
 
Skoda lyka Poloneza - Nigdy!!! Ostadnio spotkalem Octavie Combi 1.9 TDI (sluzbowka TVN24) na swiatlach i .... zostala wylykana.